Kiehl's, Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum (Serum przeciwstarzeniowe z retinolem)

Skuteczne serum przeciwzmarszczkowe z retinolem zapewnia wygładzenie i przeciwdziała starzeniu się skóry. Naukowo opracowane, zgłoszone do opatentowania serum wykorzystuje codzienną mocną dawkę czystego retinolu, aby widocznie zmniejszyć zmarszczki, poprawić teksturę, ujędrnić skórę i minimalizuje uczucie dyskomfortu. Nasza potężna mikrodawka serum z 3 kluczowymi składnikami: czystym retinolem, peptydami i ceramidami odnawia powierzchniowe warstwy skóry, jednocześnie wzmacniając barierę skórną i nadaje jej młodszy wygląd.

serum
dojrzała
ujędrniające, regenerujące, przeciwzmarszczkowe
emulsja

Jedno z lepszych z retinolem

Kiehl's Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum to bez wątpienia jeden z najbardziej efektywnych produktów przeciwstarzeniowych, jakie miałam przyjemność wypróbować. Jego unikalna formuła, oparta na retinolu, zaskakuje nie tylko swoją skutecznością, ale również delikatnością i przyjemnością stosowania.

Jedną z największych zalet tego serum jest jego nieirytujący charakter. Myślę, ze śmiało stwierdzić, że jest to jedno z najbardziej delikatnych serum z retinolem na rynku jakie miałam okazje stosować.

Konsystencja tego serum zasługuje na osobną pochwałę. Jest lekka, łatwa do rozprowadzenia, a jednocześnie bardzo wydajna. Już niewielka ilość produktu wystarcza, aby pokryć całą twarz, co sprawia, że opakowanie jest bardzo trwałe. Dodatkowym atutem jest fakt, że serum szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy na skórze. To sprawia, że jest idealne do stosowania przed snem, gdy nie lubimy uczucia ciężkości na twarzy.

Kolejnym aspektem, który zaskoczył mnie pozytywnie, to brak problemu z brudzeniem pościeli. Często produkty z retinolem mogą pozostawiać ślady na pościeli, co jest nie tylko irytujące, ale również utrudnia codzienną pielęgnację.

Efekty stosowania serum są widoczne już po kilku tygodniach. Moja skóra jest rozświetlona, bardziej jędrna. To serum to prawdziwa rewolucja w mojej pielęgnacji przeciwstarzeniowej, a jego regularne stosowanie stało się dla mnie przyjemnością.

Podsumowując, Kiehl's Retinol Skin-Renewing Daily Micro-Dose Serum to produkt, który spełnia wszystkie obietnice. Nie tylko skutecznie zwalcza oznaki starzenia, ale także dba o delikatność i komfort stosowania. Jeśli szukasz serum z retinolem, które naprawdę działa i jednocześnie jest przyjemne w użytkowaniu, to zdecydowanie warto dać szansę temu produktowi.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Lubię:)

Serum ma niska zawartość czystego retinolu, nie podrażniło mnie ani razu, oczywiście mimo tego pełna ochrona 50 przed słońcem obowiązkowa. Ma piękny żółtawy kolor, jest bardzo wydajny bo wystarczy jedna pompka na całą twarz. Ładnie się wchłania, można na niego zastosować bardziej treściwy krem na noc, ale mojej skórze wystarczy samo serum. Ładnie nawilża, wyrównuje koloryt, działa na drobne zmarszczki, wygładza, także robi to, co producent obiecuje.

Testowanie

Śmieszą mnie recenzje tego serum, ponieważ jest to nowy produkt i nie rozumiem jak można po tak szybko ocenić jego działanie. Retinol potrzebuje czasu. Kupiłam odrazu 50 ml żeby mi starczył na dłużej. Kolor ma jasnożółty, zapach jakiś jest ale ledwo wyczówalny. W opisie polecają jedną pąpkę więc tyle używam. Retinol potrzebuje czasu więc na konkretną ocenę działania trzeba poczekać min. 3 miesiące. Mam 35 lat i prawie brak zmarszczek. Ale chcę oczywiście tak jak najdłużej. Zależy mi na poprawie jakości skóry bo mam rosacea i nadwrażliwość. Nie ma określonego stężenia retinolu i to mnie zastanawia. Używam codziennie filtrów bo to podstawa. Opakowanie szklane z pąpką nie zacina się i ma 2 pojemności 30 ml i 50 ml. Buteleczka bardzo przypomina jakis kosmetyk z wyższej aprecznen półki. Cena dosyć wysoka. Za pojemność 50 ml zapłaciłam ok 70€. Używam dodatkowo krem pod oczy skinceuticals a. g. e który jest boski i dzięki niemu mam spojżeniee 20 latki????

Kupiony w: U konsultantki

Zaskoczenie!

To mój pierwszy retinol w życiu. Do tej pory nie zdecydowałam się na jego użycie w obawie przed czerwoną, łuszczącą się i piekącą skórą. Dlatego skusiły mnie zapewnienia, że ten mogę używać codziennie, bez budowania tolerancji, nawet w okolicy oczu. Zaciekawiło mnie też połączenie z ceramidami i peptydami, które akurat moja skóra już zna i lubi! Na ten moment jestem zachwycona! Wspaniała konsystencja, idealnie sunie po skórze, a produkt faktycznie nie podrażnia! Używam również na dekolt i szyję. Zauważyłam, że skóra jest gęstsza, bardziej sprężysta i świetlista. Super łączy się z moją pozostałą pielęgnacją, nie roluje się.

Koniecznie na Twojej półce

Widoczna różnica po stosowaniu produktu już po dwóch tygodniach, oczywiście na plus! Jędrna skóra jak nigdy dotąd, bardzo przyjemna w dotyku po użyciu produktu, a przede wszystkim młodo wyglądająca. Polecam używać na noc, stosuje przed kremem nawilżającym.

Pozytywnie zaskoczona

Markę Kiehl's znam od dawna i mam mieszane uczucia.
Na to serum zdecydowałam się bo słyszałam, że nie podrażnia i muszę przyznać, że faktycznie..! Moja skóra jest jędrniejsza i jaśniejsza, a przy tym serio ZERO podrażnień. Jak toś dopiero się przymierza do retinolu to totalna polecajka.
Cena trochę szokuje na początku, ale starczy na długo (jedna pompka wystarcza na całą twarz).