Bourjois, 123 Perfect CC Cream (Krem CC)

Bourjois, 123 Perfect CC Cream (Krem CC)

Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.99/5

Natura
Średnia ocena: 4.59/5

zobacz więcej ofertzwiń

Krem CC Bourjois, 123 Perfect CC Cream to nowa generacja kosmetyków łączących właściwości pielęgnacyjnego kremu i upiększającego podkładu, które wspólnie gwarantują efekt nawilżonej, ujednoliconej, rozświetlonej cery, przy jednoczesnym maskowaniu wszelkich niedoskonałości, jak przebarwienia czy wypryski.

123 Perfect CC Cream od Bourjois ma lekką, nietłustą formułę opartą na pigmentach o potrójnym działaniu korygującym: brzoskwiniowy niweluje oznaki zmęczenia, zielony kryje zaczerwienienia, a biały przebarwienia. Delikatna konsystencja kremu łatwo się wchłania, stając się praktycznie niewyczuwalna.

Krem CC Bourjois, 123 Perfect CC Cream zapewnia 24 godzinne nawilżanie i ochronę przed słońcem dzięki faktorowi SPF 15. Efekt: rozświetlona, ujednolicona cera oraz aksamitnie gładka skóra przez cały dzień. Dostępny w 4 odcieniach.

Mogę polecic

Ten podkład ma nieco wodnistą konsystencję, ale dzięki temu łatwiej go równomiernie rozprowadzić. A do tego jest bardziej wydajny. Na skórze zachowuje się niemal jak krem. Wnika w nią sprawiając, że staje się elastyczna

Sama nie wiem!

Krem CC nie był moim planowanym kosmetykiem podczas wizyty w drogerii, jednak skusiła mnie promocja. Już od jakiegoś czasu chciałam wypróbować krem CC, i jak znalazł krem CX od Bourjois był w promocji. Mogę z czystym sumieniem stwierdzić, że kosmetyk spełnia swoje zadanie - wyrównuje koloryt skóry, kryje cienie pod oczami, ładnie pachnie, jest wydajny, ale...ten efekt nie trwa niestety długo, co jest dla mnie największym minusem.

Całkiem dobry na upały

Póki co to najlepszy krem BB/CC jaki znalazłam choć zamierzam szukać dalej. Ma lekką konsystencję, szybko schnie jednak nie kryje dośc dobrze, wyświeca się i wymaga ponownego nałożenia. W połączeniu z delikatnym podkładem sprwdzał się świetnie.

Idealny na lato

Trafiłam na niego zupełnie przypadkiem. Okazał się jednak bardzo fajnym rozwiązaniem na gorące,letnie dni. Jest delikatny,świetnie się rozprowadza. Cera wygląda naturalnie do tego jest rozświetlona i wypoczęta. Nie powoduje efektu ciężkiej maski. Jest bardzo wydajny.

lubię go

po jego zastosowaniu miałam wrażenie faktycznego upiększenia skóry, cera była rozświetlona i wypoczęta, pory niewidoczne, ogólnie nazywam go moim fotoszopem w butelce :) Nie wysusza ani nie zapycha, wręcz miałam wrażenie, że lekko podlecza cerę.

Faworyt wśród kremów CC i BB

Uwielbiam go! Świetnie się rozprowadza, pięknie pachnie, pozostawia skórę przyjemną w dotyku i ujednolica koloryt. Nie kryje jakoś wybitnie, ale to nie jest jego przeznaczenie. Dla mnie najważniejsze jest, że skóra wygląda promiennie i na zadbaną. Do tego nie zapycha!!

Solidny średniak

Używałam koloru 31 Ivory.
Nie jest to najgorszy z możliwych podkładów/kremów CC, ale też nie jakiś zachwycający. Po pierwsze, swoją konsystencją, wykończeniem i trwałością bardziej przypomina podkład niż krem. Nie jest to duży zarzut, a jedynie sygnalizacja.
Utrzymuje się okej, ale bez rewelacji. Lubi się wyświecić po około 3 godzinach, a zaznaczę, że nie mam tłustej cery. Ma tendencję do zbierania się w załamaniach skóry. Najlepiej wygląda nałożony gąbką. Przy pędzlu czy palcach robi smugi i nieładnie osiada na cerze.
Dobrze się łączy z innymi produktami (korektory, pudry itp.). Nie robi plam czy prześwitów. Trochę ciemnieje. Pomimo że używałam najjaśniejszego koloru, to nie jest on taki jasny, jak można oczekiwać. Wypada dość chłodno, trochę się odcina, ale nie robi efektu maski.
Nie zapycha porów, nie uczula i nie powoduje swędzenia skóry. Ma lekką konsystencję, nie zastyga. Właściwości rozświetlające oceniam na 6/10, lecz plusem jest, że nie ma widocznych drobin.

Krem CC z wysokim SPF

Krem jest lekki, koryguje niedoskonałości i wyrównuje koloryt, przy tym jest bardzo lekki, nie czuć go na twarzy. Ma wysoki SPF, co jest ważne w lato. Mój kolor to 32, skóra wygląda po nim gładko, promiennie i świeżo, nie zapycha porów i nie obciąża. Bardzo podoba mi się formuła opakowania- wyciskasz tyle ile potrzebujesz, dzięki czemu produkt się nie marnuje i jest bardzo wydajny. Jeśli chodzi o utrzymywanie na skórze to lekko przypudrowany wytrzymuje spokojnie cały dzień.

rozczarowanko

Szukałam czegoś lekkiego, czym mogłabym przykryć drobne niedoskonałości i wyrównać koloryt mojej cery. Za namową pani w hebe skusiłam się na ten krem cc, niestety. Okazało się to dla mnie kompletną stratą pieniędzy. Zrobił wszystko to, czego miał nie robić, a problemy zaczął sprawiać już w momencie aplikacji - smużył niemiłosiernie, ni jak nie szło tego wyrównać niezależnie od tego czy nakładałam go palcami, czy gąbeczką, na krem nawilżający czy bezpośrednio na moją skórę. Producent deklaruje efekt nawilżenia tymczasem ten produkt podkreślił wszystkie suche skórki na mojej twarzy i uwydatnił wszelkie niedoskonałości skóry, do tego wyglądał dość sucho i pudrowo.
Próbowałam z całych sił polubić się z tym produktem, jednak nic z tego nie wyszło. W dodatku w drogeriach jest dość drogi.

Podkreśla wszystkie niedoskonałości

Nigdy nie miałam jeszcze kremu CC w swojej kosmetyczce, a jako, że krem BB od Bourjois sprawdzał mi się doskonale, postanowiłam kupić 123 Perfect CC Cream. I to był strzał w kolano.
Krem ten przede wszystkim niesamowicie podkreśla suche skórki, ale także tworzy suche obwódki wokół wszelkich, nawet najmniejszych, niedoskonałości pojawiających się na twarzy.
Po nałożeniu go na twarz wygląda się po prostu źle. I na nic mocno nawilżający krem pod niego, czy różne inne akrobacje.

Faworyt

Testowałam wiele podkładów i szukałam idealnego do mojej suchej cery. Typowe fluidy kompletnie mi nie odpowiadają ponieważ nie potrzebuje aż tak mocnego krycia, które nawet nie odpowiada mojej cerze. CC Cream sprawdza się idealnie szczególnie na lato. Jest leciutki, nie trzeba go wiele nakładać aby wyrównał koloryt skóry. Opakowanie starcza mi na pół roku. W drogeriach internetowych można dostać go w przystępnej cenie.

Świecący CC

Mój pierwszy krem CC. Używam tylko formuł oil-free, więc takiej szukałam, za to duży plus. Na pewno nie zapycha, a jego pigmenty faktycznie maskują zaczerwienienia. Ma rozświetlać cerę, ale mi ten efekt w ogóle nie podpasował, strasznie się świeciłam i bez pudru w kamieniu nie miał u mnie szans. Mam cerę wrażliwą z tendencją do przetłuszczania się i tu średnio się sprawdził. Fajnie, że ma filtr, ale jeśli ktoś chciałby nakładać tylko ten produkt, to jednak spf 15 troszkę za słaby. Cera po nim była gładka, ale spodziewałam się lepszych rezultatów. Dobrze nawilża, nie podrażnia, nie uczula. Ogólnie jest to przyjemny produkt w tubce, na pewno ulepsza buźkę i daje wrażenie zdrowej cery. Polecam!