Bielenda, Skin Clinic Professional, Super Power Mezo, Aktywny tonik korygujący anti-age do cery mieszanej i tłustej

ktywny tonik korygujący oczyszcza i odświeża cerę. Stopniowo złuszcza martwy naskórek, dzięki czemu redukuje błyszczenie skóry oraz zwęża pory, rozjaśnia przebarwienia. Wygładza zmarszczki, wyrównuje koloryt i pobudza skórę do regeneracji, nie podrażniając jej. Nawilża już w fazie oczyszczania, przygotowuje cerę na przyjęcie kremu lub serum. Zmniejsza zaczerwienienia, dodaje cerze blasku. Nie wysusza, przywraca skórze właściwy odczyn pH 5,5.

Delikatny, a skuteczny

Nie planowałem zakupu tego toniku, ale mając wcześniej serum z tej samej serii, ciekawość wygrała :D Używam go tylko półtora tygodnia i już widać pierwsze efekty. Oprócz wspomagania w walce z wypryskami, nawilża i to jest duży plus. Zapach pewnie będzie niektórym przeszkadzać, mi się podoba - nie podrażnia. Fajny i TANI produkt jako wspomożenie przy walce z problemami skórnymi. Wykazuje delikatne działanie, w sam raz. Polecam

Dobry produkt z przyjemnym składem

Mogę śmiało nazwać siebie tonikomaniaczką. Lubię szczególnie te, które mają w składzie kwasy, a tym samym zapewniają złuszczanie na bardzo delikatnym, stopniowym poziomie. Firma Bielenda od jakiegoś czasu mega pozytywnie mnie zaskakuje, z przyjemnością więc sięgam po ich produkty. Zaciekawiona składem, postanowiłam wypróbować także ten tonik.
Butelka, w którą zapakowany jest płyn, jest zwyczajna, klasyczna, jednocześnie czytelna. Wygodnie się z niej korzysta. Ze względu na jej przezroczystość widzimy zużycie na bieżąco.
Skład jest naprawdę sympatyczny, obecność niacynamidu (który ma zbawienny wpływ szczególnie na skóry tłuste/mieszane/z niedoskonałościami) wysoko w tabeli, a także dwóch kwasów złuszczających oraz kwasu hialuronowego zaskakuje w tak tanim produkcie.
Aplikowałam tonik zawsze przy wieczornej pielęgnacji, po chwili nakładając serum i krem. Przez moment po nałożeniu czułam delikatne szczypanie skóry, które szybko znikało. Teraz już jestem „starą wygą” jeśli chodzi o kwasy, więc to uczucie się nie pojawia.
Efekty, jakie daje tonik, to dogłębnie oczyszczona skóra -produkt „wchodzi” w zaskórniki i powoli, sukcesywnie się ich pozbywa. Ponadto rozświetla skórę, która dzięki stopniowemu złuszczaniu pięknie się błyszczy, ale jest to zdrowy blask. Nadmiar sebum natomiast zostaje zredukowany. W pewnym stopniu także wyrównuje koloryt i strukturę cery. Jednak warto tu podkreślić -zależy to od całej rutyny pielęgnacyjnej, sam tonik przy zaniedbywaniu innych punktów nie przyniesie nam takich rezultatów w cudowny sposób.
Kosmetyk nie podrażnia, nie wysusza -wręcz przeciwnie, mamy tu składniki które wpływają na to, że skóra jest nawilżona, pomimo dość mocnego oczyszczania.
Produkt nie jest zbyt wydajny, jednak przy tej cenie można na to przymknąć oko.
Podsumowując, u osób stosujących kwasy w codziennej pielęgnacji, nie będzie to mocny kaliber, co nie znaczy że przestanie być skuteczny. Raczej rezultat może być mniej spektakularny. Polecam głównie dla początkujących lub jako uzupełnienie, gdy mamy jeszcze jakiś produkt z niekolidującymi składnikami oczyszczającym.

Świetny

Mam cerę suchą, jednak pomimo tego, ze tonik teoretycznie nie jest przeznaczony do tego typu cery to świetnie sobie radzi. Widoczne zmiejszenie porów, oczyszczenie twarzy, brak uczucia ściągniętej skory, które często miałam przy użytkowaniu innych produktów. Nie podrażnia, moja skóra jest ładniejsza przy regularnym stosowaniu tego produktu. Kolejny raz bielenda stworzyła idealny kosmetyk!

Dobrze mi się sprawdza

Toniku postanowiłam wypróbować dzięki serum z tej samej serii - na pewno bardzo dobrze znane wielu osobom tutaj. Super power mezo serum z Bielendy jest moim hitem, a tonik - jest po prostu bardzo dobrym tonikiem :).

Tonik ma świetny skład. Na pierwszym miejscu ma wit. 3 (niacynamid), bardzo dobrze działającą na skórę trądzikową i starzejącą się. Dodatkowo nawilżająca gliceryna, kwas migdałowy (również świetny dla cery tłustej, mieszanej, z niedoskonałościami), kwas laktobionowy (łagodzący, zmiękczający, odnawiający), mleczan sodu (podnosi właściwości nawilżające produktu, działa złuszczajająco i oczyszczająco), nawilżający kwas mlekowy i kwas hialuronowy, hydrolizat glikozoaminoglikanów (nawilża, zmiękcza naskórek) oraz standardowe substancje emulgujące, konserwujące, zapachowe.

Tonik jest przezroczysty i ma delikatny, prawie niewyczuwalny zapach. Jest bardzo wydajny. Bardzo dobrze nawilża skórę, choć oczywiście nie samodzielnie! Należy go czymś domknąć, sam w sobie tonik nie nawilży. Oczyszcza skórę i w dłuższej perspektywie czasowej zmniejsza niedoskonałości. Jego działanie nie jest tak silne jak działanie serum z tej serii, ale daje radę!

Polecam.

Strzał w dziesiątkę

Tonik super sprawdza się do codziennej pielęgnacji. Robi to co tonik robić powinien. Nie wysusza oraz nie podrażnia. Zauważyłam zmniejszone pory! Ładny zapach, świetna cena. Na pewno na jednym opakowaniu nie skończę :)

Matuje zmniejsza pory

Tonik kupiłam kiedy szukałam kosmetyku, który rozprawi się z moimi porami. Ze względu na cenę nie zastanawialam się długo.
Moja cera to mieszana z tendencją do świecenia się z wyraźnie powiekszonymi porami. Dzialanie oceniam wysoko. Dobrze matuje i moje pory stały się mniej widoczne dużo mniej. Kosmetyk jest delikatny nie podraznia dobrze nawilża skórę matuje, tonizuje dodatkowy plus za higieniczne opakowanie.

Warto go posiadać

Zakupiłam go zachęcona świetnymi działaniami innego produktu z tej serii (serum). Jego opakowanie jest estetyczne i wygodne w użytkowaniu. Podoba mi się jego zamknięcie. Nie muszę obawiać sie, że produkt w podróży wydostanie się poza opakowanie.
Produkt jest bardzo fajny, świetnie sprawdza się przy moim typie cery (mieszana). Dobrze tonizuje cerę, przygotowuje ją do kolejnych kroków mojej pielęgnacyjnej rutyny. Nie podrażnia i nie zaczerwienia mojej twarzy. Twarz nie piecze mnie po użyciu go. Jego zapach jest dosyć przyjemny- absolutnie nie jest drażniący. Odnoszę wrażenie, że przyczynił się do zredukowania przebarwień na mojej twarzy.
Bardzo polecam ten produkt, warto go zakupić. Jeden z najlepszych toników jakie miałam okazję używać

super!

bardzo lubię kosmetyki do twarzy marki bielenda - jedne z nielicznych, które mnie nie uczulają.
ten tonik to jeden z moich ulubionych kosmetyków. tonizuje, nie wysusza, nie podrażnia. na początku wydawało mi się ze nie ma efektu WOW, ale po dłuższym stosowaniu widzę znaczącą poprawę stanu cery - lepsze nawilżenie, zminimalizowanie niemal do zera wszelkich niedoskonałości (wągry, zaczerwienia, wypryski - zniknęły), kolor skory bardziej jednolity. Działania przciwzmarczkowego nie dostrzegam (może z braku „dużych” zameczek).
dodatkowym atutem bez wątpienia jest niska cena. pachnie przyjemnie, świeżo. :)

Mieszane uczucia

Z jednej strony świetnie tonizuje i test wyjątkowo tani. A działa naprawdę świetnie. Plus ma fajne rzeczy w składzie jak niacynamid i kwasy. Jednocześnie posiada też składnik (DMDM Hydantoin), który może uwalniać formaldehyd. Z jednej strony świetne działanie i z drugiej też ten składnik, stąd moje mieszane uczucia. Plus też mam wrażenie, że nie mogę korzystać z niego zbyt często- jakby lekko mnie przesuszał przy częstym stosowaniu

bardzo dobry

Bardzo dobry produkt, który świetnie spełnia swoje zadanie, tonizuje, nawilża i odświeża twarz. Nie powoduje podrażnień, szczypania. Cena jest korzystna a produkt przy tym wydajny. Opakowanie jest ładne i funkcjonalne

Bardzo dobry produkt :)

Stosunek ceny do jakości - fenomenalny. Tonizuje, odświeża, nawilża twarz. Nie szczypie, nie zapycha, dobrze przygotowuje skórę do przyjęcia dalszych etapów pielęgnacji.

Najlepszy tonik dla cery problematycznej i z niedoskonałościami

Tonik świetnie się sprawdził w czasie, gdy miałam ten "gorszy okres" cery: przebarwienia, wypryski, zaskórniki. Stosowałam tonik po umyciu twarzy rano i wieczorem. Co najbardziej mi się podobało w nim, to że już po kilku dniach stosowania zauważyłam polepszenie się stanu skóry. Znacznie zmniejszyły się przebarwienia, cera jakby w końcu zaczęła "żyć". Stała sie bardziej gładka,promienna i o to właśnie chodzilo. Dodatkowy plus, że po użyciu nie ściąga skóry.

Jedynym moim spostrzeżeniem jest to, że nie mogę go używać codziennie. Cera wtedy zaczyna się przyzwyczajać i tonik już nie daje takich efektów wow, dlatego jest to mój tonik raczej do zadań specjalnych, który zawsze mam w swojej szafce ;)