Iwostin, Purritin, Rehydrin, Krem przywracający nawilżenie (nowa wersja)

Iwostin, Purritin, Rehydrin, Krem przywracający nawilżenie (nowa wersja)

Iwostin Purritin Rehydrin krem długotrwale nawilża i przywraca skórze fizjologiczną równowagę. Koi i łagodzi podrażnienia. Wzmacnia szczelność i elastyczność warstwy rogowej naskórka oraz pomaga przywrócić prawidłowy skład płaszcza hydrolipidowego. Nie powoduje przetłuszczania skóry. Nie zatyka porów. Odpowiedni również jako baza pod makijaż. Krem ten jest przeznaczony do pielęgnacji skóry w trakcie i/lub po zakończeniu intensywnych przeciwtrądzikowych kuracji dermatologicznych powodujących wysuszenie i podrażnienie skóry.

łagodzące, nawilżające
w tubce
krem
50 – 100ml
uniwersalne

Dobry do cery skłonnej do zapychania oraz niewymagającej dużego nawilżenia

Mam cerę trądzikową, która bardzo łatwo się zapycha. Ten krem jako jeden z niewielu nie spowodował u mnie powstania zaskórników i wysypu pryszczy. Nada się do skóry, która nie wymaga bardzo dużego nawilżenia. Jednak do cery przesuszonej może być nie wystarczający.
Przy używaniu kremu 2 razy dziennie starcza na miesiąc.

Podrażnił

Krem przepisała mi Pani dermatolog w razie wystąpienia przesuszenia w trakcie terapii przeciwtrądzikowej. Po pierwszej aplikacji był nawet ok, ale po drugiej pojawiły mi się czerwony plamy. Odstawiłam na kilka dni. Po powrocie do kremu, cała twarz zmieniła się w pomidora. Do dziś mam przebarwienia po tym kremie, a odstawiłam go dwa tygodnie temu. Stanowczo nie polecam.

Krem Iwostin

Krem pomógł odzyskać mojej skórze nawilżenie, zredukował zaczerwienienia oraz pomógł uporać się z trądzikiem niestety takie efekty nie pozostały na długo.

Mogłoby być lepiej

Krem przepisał mi mój dermatolog podczas mojej kuracji tradzikowej. Na początku gdy moja skóra nie była aż tak wyszuszona tylko jeszcze w dobrej kondycji krem dawał sobie dobrze rade, wystarczająco nawilżał, nie pozostawiał tłustej warstwy, koił wszelkie podrażnienia i łagodził trądzik, natomiast gdy moja skóra stała się bardziej sucha przez leki wysuszające które miałam przepisane od dermatologa to krem nie dawał sobie do końca rady, nie zbyt nawilżał moja skórę i mimo regularnego stosowania nic nie pomagał.

Zdecydowanie polecam dla osób z cerą mieszaną lub tłustą.

Ujdzie

Krem przepisał mi dermatolog w trakcie kuracji mocnymi antybiotykami. Miałam stosować go na dzień pod makijaż. Mam co do tego kremu mieszane uczucia. Muszę przyznać, że kiedy moja skóra była w naprawdę kiepskiej kondycji (skrajnie przesuszona i aż piecząca i swędząca) to aplikacja tego kremu przynosiła natychmiastową ulgę. Krem tworzył na twarzy półmatową warstwę, która chroniła uszkodzoną skórę likwidując pieczenie i ściągnięcie.
Efekt nie utrzymywał się może specjalnie długo ale naprawdę pomagał gdy skóra była skrajnie przesuszona ale nie był to jedyny produkt nawilżający jaki stosowałam w tamtym okresie także nie mogę powiedzieć, że on sam odratował moją skórę, myślę, że jego działanie było bardziej łagodzące niż nawilżające. Po zakończeniu terapii gdy skóra była już w lepszej kondycji i skupiłam się na nawilżaniu, stosowałam ten krem już rzadko gdyż wydawało się, że nie nawilżał tak dobrze jak inne kremy.
Jak wspomniałam wcześniej krem po nałożeniu tworzył na skórze lekki film i niestety z tego powodu nie sprawdził się również jako krem pod makijaż gdyż bardzo się rolował.
Reasumując krem jest dobry w sytuacjach gdy skóra jest w bardzo kiepskim stanie ale nie sprawdzi się jako normalny krem nawilżający na dzień.

Dziwny kosmetyk

Krem po rozprowadzeniu na twarzy dość szybko "zastyga" w takie półmatowe wykończenie. I totalnie nie daje uczucia nawilżenia, nieważne ile warstw bym warstw nie nawaliła skutek jest ten sam - krem zastyga i moja cera czuje się ściągnięta - muszę dołożyć coś więcej,
Kupiłam z polecenia dermatolog jako nawilżacz przy kuracji dermatologicznej Duaciem. Szybko stało się jasne, że totalnie się do tego nie nadaje. Nie dawał w ogóle nawilżenia, nie było w ogóle opcji żeby pomógł silnie przesuszonej od leku skórze. Ba, nawet długo po tym, jak lek odstawiłam i zużywałam ten krem jako zwykły krem na dzień - też nie dawałam rady mieć go solo na twarzy - było to po prostu niekomfortowe.
Cerę mam mieszaną ze skłonnością do przesuszeń.

Umiarkowane nawilżenie

Ja polecam, jeśli ktoś nie potrzebuję maksimum nawilżenie to będzie ok. Mam skórę z tendencją do zmian trądzikowych, z jednej strony błyszcząca a z drugiej liczne przesuszenia w okresie zimy. Krem stosuję na noc. Pozwolił mi sie pozbyć niechcianych suchych skórek a jednoczesnie ( co jest dla mnie mega ważne) nie zatyka porów.

Nie jest ideałem

Kosmetyk poleciła mi moja Pani Dermatolog ponieważ stosowałam intensywną kurację przeciwtrądzikową, wobec czego moja skóra potrzebowała nawilżenia. Krem spełnił swoją główną rolę, bo przywrócił nawilżenie, skóra była gładsza i mniej ściągnięta, a na efekt nie trzeba było długo czekać. Niestety jak dla mnie krem jest za tłusty jak na krem na dzień, w żaden sposób nie matuje mojej cery, nie odblokowuje porów (mam wrażenie, że na nosie wręcz przeciwnie), pod makijaż owszem się nadaje, ale trzeba uważać z nakładaną ilością. Ma gęstą, treściwą konsystencję, fajnie, że opakowanie jest w formie tubki. Jednak ja będę szukała swojego ideału w temacie nawilżenia skóry mieszanej z tendencją do trądziku.

Średnio...

Krem kupiłam z polecenia dermatologa podczas leczenia trądziku. Stosowałam antybiotyk, który mocno przesuszał skórę. Niestety krem wcale nawilżenia nie przywracał.. Przez jakiś czas skóra była owszem nawilżona, ale aplikację trzeba byłoby często powtarzać. Poza tym krem bardzo mało wydajny. opakowanie starczało mi na około 2 tygodnie. Kupiłam w sumie 2 opakowania, licząc że może potrzeba czasu, żeby poprawić kondycję skóry. Ogólnie efekt mizerny. Krem nie zaszkodził i nie pomógł.

Bardzo fajny

Bardzo fajny krem przy cerze problematycznej, nawilża a jednocześnie nie zatyka porów. Póki co mój nr 1. Jeden z najlżejszych kremów jakie do tej pory posiadałam. Polecam dla cery wrażliwej.

Nawilżenie podczas kuracji

Jest świetny w przypadku wysuszenia kuracją trądzikową - stosowałam go pół roku temu, w trakcie i po kuracji. Efekt nawilżenia niestety nie był długotrwały. Cera szybko z powrotem się wysuszała, ale to pewnie z tego względu, że dużo przeszła i była bardzo przesuszona. Jednak naprawdę pomógł mi w ciężkich dniach, kiedy to ledwo dotykałam swojej skóry, bo była naprawdę w złej kondycji.

Dobry start

W końcu znalazłam krem specjalnie dedykowany dla mojej skóry - trądzikowej, wysuszonej kuracją dermatologiczną. Moje przygody z kremami zwykle kończą się po paru użyciach, kiedy to zaczynają mnie zapychać i robią mi wysyp na twarzy. A tubkę tego kremu udało mi się zużyć do końca. Co prawda co jakiś czas przerywałam kurację tym kremem, jednak zawsze wracałam. Nie daje spektakularnych efektów, ale jest wystarczający dla mojej cery. Jest bezzapachowy.