Bielenda, Make-Up Academie, Matt, Naturalny fluid matujący

Bielenda, Make-Up Academie, Matt, Naturalny fluid matujący

Matujący fluid w marki Bielenda poprawia wygląd cery mieszanej i tłustej.
- Matuje skórę,
- nadaje jej aksamitne wykończenie oraz jednolity wygląd.
- Połączenie pigmentów i składników pudrowych korzystnie wpływa na wygląd skóry: poprawia jej odcień, tuszuje niedoskonałości, przebarwienia i drobne zmarszczki.
- Fluid dopasowuje się do cery, dając naturalny i świeży efekt,
- lekka, nietłusta konsystencja nie obciąża jej.
- Jedwabista, nasycona mikropigmentami formuła adaptuje się do światła i kształtu twarzy, precyzyjnie rozprowadza, zapewniając jednolity efekt.
Fluid zawiera witaminę B3, która reguluje wydzielanie sebum, ogranicza błyszczenie i zmniejsza widoczność porów.

fluidy
w tubce

Nie ma tragedii lecz super też nie jest

Używałam ten podkład dosyć długo,po kilku godzinach niestety na mojej twarzy widniały wszystkie niedoskonałości które starałam się ukryć.Nie spełnił moich oczekiwań.Nie utrzymuje się na twarzy tak długo jak pisze producent.

Dobry produkt

Fluid jest bardzo delikatny, nie należy do ciężkich produktów. Wyrównuje koloryt skóry, delikatnie kryje. Niestety nie matuje za dobrze. Fluid jest wydajny, wystarcza na długo, dobrze się rozprowadza (jak dla mnie najlepiej paluszkami).

Bardzo słabo

Zachęcona pozytywnymi opiniami zdecydowałam się przetestować. Niestety rozczarowanie.

Mój odcień skóry to extra biel, więc wybrałam najjaśniejszy odcień - tu plus, dobrze się dopasował, ale ma żółte podtony, więc nie dla wszystkich. Konsystencja też całkiem przyjemna, kremowa, ale na tym zalety się kończą. Matu nie daje wcale, a po paru godzinach na twarzy świeci się mocniej niż niejeden rozświetlacz. Po przetarciu dłonią, chusteczką wszystko na niej zostaje. Z bliska zciastkowany całkiem. Trwałość max 2 godziny, niezależnie od pogody i warunków.

Spoko produkt

Fluid ma fajną gęstą konsystencję, która ładnie wtapia się w skórę przy użyciu gąbeczki. Matuje, ale nie podkreśla suchych skórek. Nigdy nie miałam z nim nieprzyjemności w postaci zapychania czy ścierania (jedynie trochę na nosie od maseczki, ale wydaje mi się, że większość podkładów czy fluidów sobie z tym nie radzi). Dobrze współgra z kremami, ma średnie krycie. Nie wygląda sucho, nie ciastkuje się po użyciu pudru. Dużą zaletą jest również niska cena.

Podkład

Moim zdaniem jeden z lepszych podkładów jak za taką cenę,idealnie wpasowuje się w odcień skóry,nie zapycha i pięknie wygładza.Pozostawia skore matową,ale nie podkreśla suchych skórek i nie ciemnieje.Bardzo polecam

Podklad dobry w niskiej cenie ale....

Podklad od Bielendy kupiłam w R... na jakiejś promocji, kosztował ok 13 zł.
Zamknięty jest w tubie z miękkiego plastiku, która można postawić na korku. Konsystencja jest dość gęsta ale bardzo ładnie się rozprowadza po twarzy zarówno gąbeczka jak i pędzlem.
Podklad według mnie jest średnio kryjacy, dobrze kryje jakieś niedoskonałości.
Ma dawac matowe wykonczenie ale raczej na mojej mieszanej cerze zauważyłam je lekko satynowe. Dobrze współgra z kremami i podrami ale niestety potrafi się ścierać w ciągu dnia.
Dla mnie Wadą będzie dobranie odpowiedniego koloru, gdyż albo jest za ciemny albo za jasny. Druga rzeczą która mi się w nim nie odpowiada to to, iż użyty kilka dni pod rząd powoduje na mojej mieszanej cerze wysyp niedoskonałości, zapycha mnie strasznie a to już u mnie jest niestety dyskwalifikacją. Wylądował niestety w koszu, nie zdecyduje się na jego ponowny zakup.

Uwielbiam

Mam problematyczną cerę, skłonną do wielu niedoskonałości - jak to w wieku nastoletnim. Bielenda mnie nie zapycha, nie wysusza, krycie ma dla mnie dobre - ale wiem, że koleżankom się ściera (to prawdopodobnie, dlatego że mnie mama nauczyła: NIE DOTYKAJ BUZI ! Nie dotykam to się nie zmywa :D) . Jak dla mnie szybkość i metoda jaką można go nałożyć jest idealna - przypomina tu kremy BB i CC, a jednak krycie i działanie ma o wiele solidniejsze.

ZALETY:
krycie
konsystencja
kolory
wchłanialność
dostępność
CENA!

Efekt szybko znika

Moja skóra należy raczej do tych mocno przetłuszczających się (miejscowo, ale jednak), więc z chęcią szukam kosmetyków z funkcją matowania, moda na błysk jakoś do mnie nie przemawia. ;) I tak sięgnęłam po fluid matujący od Bielendy. Nie powiem, pierwsze wrażenie jest bardzo fajne, skóra wygląda super. Niestety, zaczyna znikać on błyskawicznie, zwłaszcza w ciepłe dni. :( Czasem ma też tendencję do warzenia się na skórze, co już w ogóle wygląda bardzo źle.

Zapchał

Kupiłam fluid ze względu na dobre opinie i niemożliwie niską cene. Rzeczywiscie, flud jest okej, ale tylko okej. Dobrze kryje, ładnie wygląda po nałożeniu, ale szybko się wyświeca, po kilku godzinach jest całkowicie starty w strefie T. I niestety, mnie okropnie zapchał i wysypał.. wolę jednak wydać ciut więcej pieniędzy ;)

Jak dla mnie najlepszy!

W kategorii makijażu jest naprawdę ogrom produktów, które można testować, ale ja osobiście jestem z tych co bardziej stawiają na pielęgnację niż na make up. Mimo to wykonuje codzienny makijaż, co prawda lekki, ale w związku z tym mam już kilka swoich ulubieńców. Jednym z nich jest właśnie ten fluid matujący od bielenda.
Na moje potrzeby sprawdza się idealnie. Ma naprawdę dobre krycie które można budować kolejnymi warstwami a tym samym nie wysusza mojej skóry. Ma matowe wykończenie , jednocześnie delikatnie wygładza. Z trwałością jest trochę gorzej, gdyż w moim przypadku strefa T, wyjątkowo się przetłuszcza, więc z automatu podkład w tym miejscu długo nie wytrzymuje, ale nie jest to myślę wina samego produktu, gdyż testowałam wiele podkładów podobnych cenowo i droższych a wypadały podobnie lub nawet gorzej.
Co do koloru.. jest wybór trzech, więc nie jest to zbyt wiele opcji, ale dopasowuje się idealnie do skóry, nie ciemnieje i osobiście nie miałam problemu z doborem odcienia.
Dla mnie produkt ten jest idealny na codzień, wydajny i do tego w niewygórowanej cenie co jest myślę równie ważnym aspektem. ????????

Wcześniej moja cera go lubiła

Fluid kupowałam kilka lat temi i spełniał moke oczekiwania. Wróciłam do niego i od razu poszedł w kosz. Moja skóra swieci się jak kula dyskotekowa, czasem zapycha i wchodzi w pory. W strefie T nie ma go już w trakcie dnia. Zauważyłam że nawilża i ma dobre krycie.

Świetna alternatywa dla podkładów matujących!

Skuszona niską ceną, poszukiwałam czegoś lekkiego i taniego podczas pandemii, aby pomalować się w domu. Po pierwsze fluid kupiłam w idealnym kolorze moje skóry, więc już dzięki temu wygląda bardzo naturalnie! Mamy do wyboru 3 odcienie, więc nie mamy zbyt wielu opcji.
Skóra po aplikacji jest wygładzona, ma jednolity kolor i jest matowa.
Mimo lekkiego krycia, niewidoczne są u mnie niedoskonałości i drobne przebarwienia, co niezmiernie mnie cieszy.
Konsystencja fluidu jest lekka, nie obciąża skóry, łatwo się aplikuje palcami oraz gąbeczką. Da się go też budować.
Skóra nie błyszczy się, a pory są mniej widoczne. Nie muszę go dokładać w ciągu dnia, a teraz kiedy jeszcze nosimy maseczki dodatkowo utrwalam go pudrem sypkim.
Na co dzień i do pracy ten fluid w zupełności mi wystarcza, dlatego podkłady mocno kryjące itp idą obecnie w odstawkę.
Cena oraz posępność to po działaniu kolejne bardzo ważne zalety. Opakowanie klasyczne, niestety bez aplikatora więc mało higieniczne, ale za taką cenie nie ma co narzekać. Kupiłam olejne opakowanie.

1968