Jantar, Kuracja na gorąco z wyciągiem z bursztynu dla włosów suchych i łamliwych

Kuracja na gorąco Jantar oparta jest na sprawdzonej i skutecznej recepturze, inspirowanej bogactwem natury. To owoc długich tradycji wykorzystywania niezwykłych właściwości bursztynu. Dzięki kuracji włosy staną się nawilżone, mocne, pełne witalności, jedwabiście gładkie, miękkie i błyszczące. Kuracja to ekspresowy zabieg w 3 krokach z natychmiastowymi efektami. Kuracja nie zawiera barwników, oleju parafinowego, alkoholu etylowego.

Skład jest w trakcie moderacji.

• regenerująca maska olejowa : Skład: Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Hydrolized Silk, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Urea, Propylene Glycol, Amber Extract, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Dimethiconol, Hydroxyethylcellulose, Parfum (Fragrance), Limonene. szampon nawilżający : Skład: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Urea, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Amber Extract, Inulin, Panthenol, Soluble Collagen, Sodium Cocoamphoacetate, Silicone Quaternium-22, Polyglyceryl-3 Caprate, Dipropylene Glycol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Polyquaternium-10, Disodium EDTA, Lactic Acid, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone. balsam wygładzający: Skład: Aqua (Water), Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Propylene Glycol, Equisetum Arvense (Horsetail) Herb Extract, Cetearyl Alcohol, Stearalkonium Chloride, PEG-20 Stearate, Inulin, Hydrolyzed Keratin, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Panthenol, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Zbyt mało produktu

Kupiłam ten zestaw, ponieważ słyszałam sporo dobrych opinii ale niestety dla mnie ma też dużo wad.
W zestawie mamy trzy saszetki oraz foliowy czepek.
Pierwsza z nich niestety nie starczyła mi za bardzo na całą długość włosów ( mam je długie, do tyłka) chociaż bardzo się starałam, aby chociaż trochę pokryć większość z nich.
Druga saszetka to szampon, którego było bardzo dużo, świetnie się pieni.
Trzeci etap to balsam, którym jestem najbardziej zawiedziona, bo jego było dosłownie kapka i nie wiedziałam, co mam z nim zrobić czy tylko dać na końcówki. Postarałam się jakoś tą ociupinkę dać na włosy ale to było bardzo ciężkie.
Zdecydowanie jest to zestaw dla osób które mają krótkie włosy, bo na długie nie starcza, co bardzo mnie rozczarowało.
Jeśli chodzi o efekt to zauważyłam, że włosy stały się bardziej elastyczne, milsze w dotyku ale niestety nic więcej.

Bardzo fajny produkt

Kolejna dobra kuracja od firmy Jantar. Opakowanie zawiera 3 opisane saszetki, czytelna instrukcja umieszczona jest na opakowaniu.
Proces zajmuje nam trochę czasu, bo podgrzewamy maskę olejową itp. ale warto. Tak samo jak w przypadku kuracji proteinowej, efekty są widoczne już po pierwszej kuracji. Wygładzone i sypkie włosy, które wyraźnie odżyły, widać gołym okiem, że są nawilżone, zdrowsze.
Szkoda, że pojemność saszetek jest tak mała. Mam gęste włosy i produktu wystarcza mi na styk.
Warto po nią sięgnąć.

Daje dobre efekty

Jak posiadaczka suchych i zniszczonych włosów, chętnie zakupiłam ten produkt.
W opakowaniu znajdziemy 3 saszetki - z szamponem, maską olejową oraz balsamem wygładzającym. Do opakowania dołączony jest również foliowy czepek wielokrotnego użytku.

Na początku pokrywamy włosy maską olejową i zakładamy czepek. Po około 20 minutach zmyłam produkt przy użyciu szamponu. Na osuszone ręcznikiem włosy nałożyłam balsam wygładzający i zmyłam go po kilku minutach.

Włosy były nawilżone i wygładzone, przyjemnie śliskie i z łatwością dały się rozczesać. Jedyny minus to mała ilość produktu. Ilość maski i balsamu wygładzającego były dla mnie nie wystarczające, mimo że mam włosy średniej długości. Czułam, że gdyby włosy dostały większą dawkę produktów to wyglądałyby jeszcze lepiej.
Efekty są bardzo zadowalające, chętnie wrócę do tego produktu.

Trochę to trwało

Otrzymałam to jako prezent, ale sama długo nie potrafiłam zdecydować się na zakup, ze względu na to, że miałam mieszaną opinie o produktach Jantar - jedne mi służyły, na innych się rozczarowałam. Tutaj się nawet pozytywnie zaskoczyłam. Kuracja wymagająca odpowiedniego przygotowania, ale warte swojej ceny.

Gdzie ten efekt?

Mam suche włosy, wręcz idealne pod tak kuracje żeby coś zrobiły, a tu zdziwko bo nic nie ma. Przyznam, że jeszcze żaden z produktów Jantar się u mnie nie sprawdził. A wygląd włosów po zastosowaniu tej kuracji utwierdził mnie w przekonaniu, że są to produkty nie dla mnie. am długie i gęste włosy a produktu jest na prawdę malutko, nie udalo mi się rozprowadzić go na całości. Potrzebowałam 3 opakowań by nałożyć na moje włosy!

Wielkie wow

W opakowaniu znajdziemy 3 saszetki + czepek.
????️ 1 saszetka to olejowa maska na włosy. Musimy włożyć ją do gorącej wody na minutę a później wsmarowac we suche włosy (rozszesane) ja włączyłam do wrzątku więc nakładanie było trochę bolesne dla moich dłoni. Trzymamy 20 min ????️ 2 saszetka to szampon, którym myjemy skórę włosów po wcześniejszym spłulaniu maski. Rozlozylam sobie szampon na dwa mycia bo myje włosy dwa razy.
????️ 3 saszetka to odżywka która nakładamy na włosy omijając skórę głowy i odrazu spłukujemy.
Efekty :
???? Wlosy już po spotkaniu pierwszej maski były bardzo miękkie
???? Dla mnie to metoda OMO, która moje włosy kochają
???? Po całej procedurze włosy są bardzo sypkie i lekkie
???? Efekt jest widoczny do następnego mycia
Napewno jeszcze nie raz użyje tego zestawu

Świetna!

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą kuracją. Obawiałam się, że nie da na moich włosach żadnego efektu lub że sprawi, że włosy będą obciążone i oklapnięte. Nic z tego się nie stało, a wręcz cieszę się teraz pięknymi włosami.

W opakowaniu mamy 3 saszetki i czepek. Cała kuracja opiera się na metodzie OMO, choć producent o tym nie wspomina :)

Krok I to wczesanie we włosy maski olejowej, którą wcześniej producent zaleca ogrzać w gorącej wodzie, a następnie nałożyć na włosy czepek i owinąć głowę ręcznikiem na 20 minut. Ja wczesałam ocieploną maskę w suche włosy, założyłam czepek, ale bez ręcznika z obawy o zbytnie obciążenie włosów i przetłuszczenie skóry głowy. Maska z kroku I, tak jak jej nazwa wskazuje, zawiera bardzo dużo różnych olejów, dodatkowo także inne emolienty, lekkie silikony, humektanty i jedną proteinę. Jej inne "ciekawsze" składniki to np. ekstrakt z bursztynu, witamina E, kwas mlekowy. Jest to zdecydowanie maska emolientowa, lekko w stronę humektantów.

Krok II to szampon, którym tradycyjnie myjemy skórę i włosy. Jest go bardzo dużo i po rozwodnieniu (zawsze rozwadniam) wystarczy go spokojnie na 2 użycia, chyba, że mamy bardzo długie włosy. Sam w sobie szampon ze składu nie jest wybitny - jest to typowy rypacz i choć zawiera różne pozytywne składniki, to po prostu... bardzo mocno myje. Dodatkowo zawiera silikon, a ja silikony akceptuję tylko w odżywkach i maskach, nie w szamponach. Na potrzeby pełnej kuracji wykorzystałam go, ale następnym razem w tym kroku użyję własnego, łagodniejszego szamponu.

Krok III to rozprowadzenie na włosach lekkiego balsamu, który można po chwili spłukać lub pozostawić na włosach, co również sugeruje jego niewielka zawartość. U mnie pozostawienie odżywki bez spłukiwania nie skończyłoby się dobrze, dlatego spłukałam ją po ok. 1 minucie. Docelowo balsamu mamy nałożyć na włosy niewiele, tak jak też jest jego niewiele w opakowaniu, ale wyobrażam sobie, że dla osób o baaaaardzo długich włosach taka ilość mogłaby być niewystarczająca, co jest jakimś minusem kuracji. Nie mniej, na moje średniej długości włosy było to wystarczające na cienką warstwę. Balsam również jest emolientowo-humektantową odżywką z zawartością różnych ekstraktów i paroma proteinami (ale nie nazwałabym jej proteinową ze względu na mniejszą ilość tych składników i dalej w składzie od emolientów i humektantów). Zawiera też lekkie silikony.

Włosy po całej kuracji są milutkie w dotyku, miękkie, zupełnie nie obciążone i nie przyklapnięte (a wręcz pełne objętości, o dziwo), nawilżone, "sypkie" jak z reklamy i pełne blasku :) Tak, nie mam żadnych zastrzeżeń co do efektu końcowego, nawet jeśli na dłuższą metę zamieniłabym szampon dołączony do opakowania na inny ;) Polecam wypróbować każdemu!

Pozytywne zaskoczenie

Nie wiązałam z tym produktem zbyt wielu nadziei, jednak jestem pizytywnie zaskoczona. Kosmetyku wystarczyło na moje długie włosy. Po zmyciu i wysuszeniu kosmyki były lśniące i nawilżone. Myślę, że wrócę do tego produktu.

zachwycona!

Jakość i miękkie włosy w niskiej cenie!
skuszona promocją w Rossmanie produkt za 5 zł mowie a co mi zależy..
jakie było moje zdziwienie gdy włoski wyschły nie spodziewałam się dużych efektów ponieważ mam włosy mocno zniszczone rozjaśnianiem. włoski były mięciutkie i lśniące ! będę kupować częściej i polecam

Miłe SPA dla włosów

Pod wpływem pozytywnych opinii oraz przez wzgląd na moje włosy, które są w kiepskim stanie, postanowiłam zakupić tą kurację.
Zacznę może od opisu moich włosów: cienkie, delikatne, zniszczone od rozjaśniania, ciężko rozczesujące się po umyciu, bez blasku, matowe

Hmmm.... cały zabieg jest przyjemny, takie SPA dla włosów. Efekt? Zaskakujący pozytywnie. Nie oczekiwałam efektu wow i wy też nie spodziewajcie się, że po tej kuracji wasze włosy będą jak z reklamy.
Ta kuracja daje raczej takie delikatne odżywienie, wygładzenie włosów. Włosy super się rozczesują, mają ten blask, ładnie się układają, ogólnie włosy wyglądają naprawdę dobrze :) Kurację trzeba powtarzać co jakiś czas, bo ona nie daje efektu na stałe. Ale i taki warto :)

Naprawdę warto kupić :) i raz na jakiś czas

Kuracja na gorąco Jantar

Kuracje kupiłam zachęcona ceną i nie żałuje.
Kuracja nie jest zła ale oczekiwałam czegoś lepszego ale wiadomo cena = jakość.
Zabieg składa się z 3 etapów, jest bardzo prosty do wykonania.
Strasznie mi podbił skręt włosa to dla mnie duży minus bo prostuje włosy.
Włosy są delikatnie miększe, końce są odżywione a dla mnie to najważniejsze. Nie wiem czy to nie zasługa silikonów w składzie. Okaże się po następnym myciu czy to nie „odżywienie” na jeden raz

Ma plusy i minusy

Kurację aplikowalam na mocno przesuszone rozjaśniane włosy do ramion.
Pierwszą saszetkę po ogrzaniu nałożyłam na suche, rozczesane włosy, mniej więcej od połowy. Konsystencja po ogrzaniu przypomina rzadki balsam. Wydawało mi się, że jest jej mało, ale rozczesałam włosy, założyłam czepek i ciepły ręcznik. Po ok. 20 min. ściagnęłam i byłam naprawdę zaskoczona, włosy były wyraźnie zmiękczone i nawilżone.
Na tym niestety koniec plusów kuracji.
Szampon jak szampon, nie powala, dla mnie było go za dużo, dobrze poradził sobie ze zmyciem pierwszego kosmetyku (nie wiem czy nie za dobrze, ale o tym za chwilę).
Po szamponie przyszla pora na odżywkę i tu niestety pełna porażka. Odżywki jest tak mało, że nie ma szans żebym była w stanie zaaplikować ją na całość końcówek, musiałam ratować się swoją maską.
Efekt końcowy był taki sam jak po zwykłym myciu i masce.
Bardzo mi się podobała zawartość pierwszej saszetki, spróbowałam jej chętnie jeszcze raz z jakimś lagodniejszym szamponem.