Jantar, Kuracja na gorąco z wyciągiem z bursztynu dla włosów suchych i łamliwych

Zobacz oferty

Średnia ocena: 5.00/5

izapachy.pl
Średnia ocena: 4.88/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Kuracja na gorąco Jantar oparta jest na sprawdzonej i skutecznej recepturze, inspirowanej bogactwem natury. To owoc długich tradycji wykorzystywania niezwykłych właściwości bursztynu. Dzięki kuracji włosy staną się nawilżone, mocne, pełne witalności, jedwabiście gładkie, miękkie i błyszczące. Kuracja to ekspresowy zabieg w 3 krokach z natychmiastowymi efektami. Kuracja nie zawiera barwników, oleju parafinowego, alkoholu etylowego.

Skład jest w trakcie moderacji.

• regenerująca maska olejowa : Skład: Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Hydrolized Silk, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Urea, Propylene Glycol, Amber Extract, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Dimethiconol, Hydroxyethylcellulose, Parfum (Fragrance), Limonene. szampon nawilżający : Skład: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Urea, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Amber Extract, Inulin, Panthenol, Soluble Collagen, Sodium Cocoamphoacetate, Silicone Quaternium-22, Polyglyceryl-3 Caprate, Dipropylene Glycol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Polyquaternium-10, Disodium EDTA, Lactic Acid, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone. balsam wygładzający: Skład: Aqua (Water), Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Propylene Glycol, Equisetum Arvense (Horsetail) Herb Extract, Cetearyl Alcohol, Stearalkonium Chloride, PEG-20 Stearate, Inulin, Hydrolyzed Keratin, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Panthenol, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Rozczarowana efektem końcowym

Byłam bardzo podekscytowana kiedy kupiłam ten produkt. Niestety po użyciu szybko się rozczarowałam.
Liczylam że ten produkt ożywi moje zniszczone włosy. Myślałam że osiągnę choć trochę wygładzenia i błysku.
Niestety u mnie tak się nue stało a jakie były efekty?
A no właśnie nie mówię już o efekcie Wow, bo u mnie naprawdę nie było żadnej widocznej zmiany po użyciu tego produktu.
Stosowałam się do instrukcji więc raczej nie ma mowy o źle wykonanym zabiegu.
W opakowaniu znajdziemy 3 saszetki zawierające :
-balsam
-szampon
-maseczkę
I czepek.
Maski jest bardzo mało i u mnie wystarczyło jedynie na polowe włosów (do łopatek).
Trzeba uważać też by się nie poparzyć ponieważ maske wrzucamy do miski z gorąca wodą. Trzymamy odpowiednią ilość czasu pod czepkiem po czym zmywamy i balsamujemy.
U mnie produkt niestety nie zrobił szału, dobrym wlosingiem potrafię zrobić ze swoich włosów niemalże tafle.
Dlatego dla mnie ten produkt okazał się bublem.

Bardzo dobra kuracja w dobrej cenie

Opakowanie tekturowe pudełeczko zawierające 3 saszetki; olejek regenerujący, szampon nawilżający i balsam wygładzający. Pudełeczko zawiera foliowy czepek.
Stosuję tą kurację zgodnie z zaleceniami producenta, to znaczy najpierw na włosy aplikuję lekko podgrzany olejek, foliowy czepek i ciepły ręcznik. Tak trzymam od 20 minut nawet do godziny. Następnie zmywam go dołączonym szamponem i nakładam odżywkę. Odżywkę trzymam na włosach około 15 minut. W efekcie po wysuszeniu Moje włosy są odżywione, jedwabiście miękkie i błyszczące. Są bardzo przyjemne w dotyku. Kuracje tą stosuję dość często i polecam wszystkim moim koleżankom.

Kuracja do włosów

Kuracja zajmuje razem około 30-40 minut. Włosy po niej są miękkie, nawilżone, mocniejsze, ładnie się układają, nie puszą się.
Ja odżywki nie spłukiwałam, więc miałam na włosach taka warstwę ochronną, było to czuć przy dotyku włosów. Tylko jest mankament z rozczesaniem włosów jeśli odżywki nie spłuczemy. Przy włosach do ramion da się to zrobić, ale przy dłuższych lepiej ją spłukać.
Maska olejowa pod czepkiem i ręcznikiem fajnie grzeje głowę.
Moje przesuszone włosy na końcach, jak to bywa po farbowaniu są po tej kuracji w lepszej kondycji.
Kuracja ma przyjemny zapach. Należy ja powtarzać systematycznie.

Szybka pomoc dla suchych włosów

Uwielbiam całą linie kosmetyków Jantar do włosów. Mam wrażenie, że te kosmetyki są wprost stworzone dla mnie! :) Kosmetyk działa już od pierwszego użycia. Włosy po nim są mięciutkie, zregenerowane, nawilżone. Sięgam po ten produkt za każdym kiedy potrzebuję SZYBKIEJ pomocy dla swoich niekiedy mocno przesuszonych włosów (raz na jakiś czas rozjaśniam włosy u fryzjera). Dodatkowo włosy po nim świetnie się rozczesuje, bo kosmetyk nadaje świetny poślizg, a w dodatku zdrowy połysk. Zapach kosmetyku jest bardzo przyjemny i utrzymuje się na włosach długo. Polecam wszystkim do wypróbowania i przekonania się na własnych włosach :) Cena jest niska, a produkt zawsze dostępny w Rossmannie.

Zbyt mało produktu

Kupiłam ten zestaw, ponieważ słyszałam sporo dobrych opinii ale niestety dla mnie ma też dużo wad.
W zestawie mamy trzy saszetki oraz foliowy czepek.
Pierwsza z nich niestety nie starczyła mi za bardzo na całą długość włosów ( mam je długie, do tyłka) chociaż bardzo się starałam, aby chociaż trochę pokryć większość z nich.
Druga saszetka to szampon, którego było bardzo dużo, świetnie się pieni.
Trzeci etap to balsam, którym jestem najbardziej zawiedziona, bo jego było dosłownie kapka i nie wiedziałam, co mam z nim zrobić czy tylko dać na końcówki. Postarałam się jakoś tą ociupinkę dać na włosy ale to było bardzo ciężkie.
Zdecydowanie jest to zestaw dla osób które mają krótkie włosy, bo na długie nie starcza, co bardzo mnie rozczarowało.
Jeśli chodzi o efekt to zauważyłam, że włosy stały się bardziej elastyczne, milsze w dotyku ale niestety nic więcej.

Bardzo fajny produkt

Kolejna dobra kuracja od firmy Jantar. Opakowanie zawiera 3 opisane saszetki, czytelna instrukcja umieszczona jest na opakowaniu.
Proces zajmuje nam trochę czasu, bo podgrzewamy maskę olejową itp. ale warto. Tak samo jak w przypadku kuracji proteinowej, efekty są widoczne już po pierwszej kuracji. Wygładzone i sypkie włosy, które wyraźnie odżyły, widać gołym okiem, że są nawilżone, zdrowsze.
Szkoda, że pojemność saszetek jest tak mała. Mam gęste włosy i produktu wystarcza mi na styk.
Warto po nią sięgnąć.

Daje dobre efekty

Jak posiadaczka suchych i zniszczonych włosów, chętnie zakupiłam ten produkt.
W opakowaniu znajdziemy 3 saszetki - z szamponem, maską olejową oraz balsamem wygładzającym. Do opakowania dołączony jest również foliowy czepek wielokrotnego użytku.

Na początku pokrywamy włosy maską olejową i zakładamy czepek. Po około 20 minutach zmyłam produkt przy użyciu szamponu. Na osuszone ręcznikiem włosy nałożyłam balsam wygładzający i zmyłam go po kilku minutach.

Włosy były nawilżone i wygładzone, przyjemnie śliskie i z łatwością dały się rozczesać. Jedyny minus to mała ilość produktu. Ilość maski i balsamu wygładzającego były dla mnie nie wystarczające, mimo że mam włosy średniej długości. Czułam, że gdyby włosy dostały większą dawkę produktów to wyglądałyby jeszcze lepiej.
Efekty są bardzo zadowalające, chętnie wrócę do tego produktu.

Trochę to trwało

Otrzymałam to jako prezent, ale sama długo nie potrafiłam zdecydować się na zakup, ze względu na to, że miałam mieszaną opinie o produktach Jantar - jedne mi służyły, na innych się rozczarowałam. Tutaj się nawet pozytywnie zaskoczyłam. Kuracja wymagająca odpowiedniego przygotowania, ale warte swojej ceny.

Gdzie ten efekt?

Mam suche włosy, wręcz idealne pod tak kuracje żeby coś zrobiły, a tu zdziwko bo nic nie ma. Przyznam, że jeszcze żaden z produktów Jantar się u mnie nie sprawdził. A wygląd włosów po zastosowaniu tej kuracji utwierdził mnie w przekonaniu, że są to produkty nie dla mnie. am długie i gęste włosy a produktu jest na prawdę malutko, nie udalo mi się rozprowadzić go na całości. Potrzebowałam 3 opakowań by nałożyć na moje włosy!

Wielkie wow

W opakowaniu znajdziemy 3 saszetki + czepek.
????️ 1 saszetka to olejowa maska na włosy. Musimy włożyć ją do gorącej wody na minutę a później wsmarowac we suche włosy (rozszesane) ja włączyłam do wrzątku więc nakładanie było trochę bolesne dla moich dłoni. Trzymamy 20 min ????️ 2 saszetka to szampon, którym myjemy skórę włosów po wcześniejszym spłulaniu maski. Rozlozylam sobie szampon na dwa mycia bo myje włosy dwa razy.
????️ 3 saszetka to odżywka która nakładamy na włosy omijając skórę głowy i odrazu spłukujemy.
Efekty :
???? Wlosy już po spotkaniu pierwszej maski były bardzo miękkie
???? Dla mnie to metoda OMO, która moje włosy kochają
???? Po całej procedurze włosy są bardzo sypkie i lekkie
???? Efekt jest widoczny do następnego mycia
Napewno jeszcze nie raz użyje tego zestawu

Świetna!

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tą kuracją. Obawiałam się, że nie da na moich włosach żadnego efektu lub że sprawi, że włosy będą obciążone i oklapnięte. Nic z tego się nie stało, a wręcz cieszę się teraz pięknymi włosami.

W opakowaniu mamy 3 saszetki i czepek. Cała kuracja opiera się na metodzie OMO, choć producent o tym nie wspomina :)

Krok I to wczesanie we włosy maski olejowej, którą wcześniej producent zaleca ogrzać w gorącej wodzie, a następnie nałożyć na włosy czepek i owinąć głowę ręcznikiem na 20 minut. Ja wczesałam ocieploną maskę w suche włosy, założyłam czepek, ale bez ręcznika z obawy o zbytnie obciążenie włosów i przetłuszczenie skóry głowy. Maska z kroku I, tak jak jej nazwa wskazuje, zawiera bardzo dużo różnych olejów, dodatkowo także inne emolienty, lekkie silikony, humektanty i jedną proteinę. Jej inne "ciekawsze" składniki to np. ekstrakt z bursztynu, witamina E, kwas mlekowy. Jest to zdecydowanie maska emolientowa, lekko w stronę humektantów.

Krok II to szampon, którym tradycyjnie myjemy skórę i włosy. Jest go bardzo dużo i po rozwodnieniu (zawsze rozwadniam) wystarczy go spokojnie na 2 użycia, chyba, że mamy bardzo długie włosy. Sam w sobie szampon ze składu nie jest wybitny - jest to typowy rypacz i choć zawiera różne pozytywne składniki, to po prostu... bardzo mocno myje. Dodatkowo zawiera silikon, a ja silikony akceptuję tylko w odżywkach i maskach, nie w szamponach. Na potrzeby pełnej kuracji wykorzystałam go, ale następnym razem w tym kroku użyję własnego, łagodniejszego szamponu.

Krok III to rozprowadzenie na włosach lekkiego balsamu, który można po chwili spłukać lub pozostawić na włosach, co również sugeruje jego niewielka zawartość. U mnie pozostawienie odżywki bez spłukiwania nie skończyłoby się dobrze, dlatego spłukałam ją po ok. 1 minucie. Docelowo balsamu mamy nałożyć na włosy niewiele, tak jak też jest jego niewiele w opakowaniu, ale wyobrażam sobie, że dla osób o baaaaardzo długich włosach taka ilość mogłaby być niewystarczająca, co jest jakimś minusem kuracji. Nie mniej, na moje średniej długości włosy było to wystarczające na cienką warstwę. Balsam również jest emolientowo-humektantową odżywką z zawartością różnych ekstraktów i paroma proteinami (ale nie nazwałabym jej proteinową ze względu na mniejszą ilość tych składników i dalej w składzie od emolientów i humektantów). Zawiera też lekkie silikony.

Włosy po całej kuracji są milutkie w dotyku, miękkie, zupełnie nie obciążone i nie przyklapnięte (a wręcz pełne objętości, o dziwo), nawilżone, "sypkie" jak z reklamy i pełne blasku :) Tak, nie mam żadnych zastrzeżeń co do efektu końcowego, nawet jeśli na dłuższą metę zamieniłabym szampon dołączony do opakowania na inny ;) Polecam wypróbować każdemu!

Pozytywne zaskoczenie

Nie wiązałam z tym produktem zbyt wielu nadziei, jednak jestem pizytywnie zaskoczona. Kosmetyku wystarczyło na moje długie włosy. Po zmyciu i wysuszeniu kosmyki były lśniące i nawilżone. Myślę, że wrócę do tego produktu.