Jantar, Kuracja na gorąco z wyciągiem z bursztynu dla włosów suchych i łamliwych

Sprawdź ceny produktu

Kuracja na gorąco Jantar oparta jest na sprawdzonej i skutecznej recepturze, inspirowanej bogactwem natury. To owoc długich tradycji wykorzystywania niezwykłych właściwości bursztynu. Dzięki kuracji włosy staną się nawilżone, mocne, pełne witalności, jedwabiście gładkie, miękkie i błyszczące. Kuracja to ekspresowy zabieg w 3 krokach z natychmiastowymi efektami. Kuracja nie zawiera barwników, oleju parafinowego, alkoholu etylowego.

Skład jest w trakcie moderacji.

• regenerująca maska olejowa : Skład: Aqua (Water), Cyclopentasiloxane, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Cetearyl Alcohol, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Glycerin, Behentrimonium Chloride, Hydrolized Silk, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Urea, Propylene Glycol, Amber Extract, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Dimethiconol, Hydroxyethylcellulose, Parfum (Fragrance), Limonene. szampon nawilżający : Skład: Aqua (Water), Sodium Laureth Sulfate, Urea, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Propylene Glycol, Amber Extract, Inulin, Panthenol, Soluble Collagen, Sodium Cocoamphoacetate, Silicone Quaternium-22, Polyglyceryl-3 Caprate, Dipropylene Glycol, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Polyquaternium-10, Disodium EDTA, Lactic Acid, Parfum (Fragrance), Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone. balsam wygładzający: Skład: Aqua (Water), Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycerin, Propylene Glycol, Equisetum Arvense (Horsetail) Herb Extract, Cetearyl Alcohol, Stearalkonium Chloride, PEG-20 Stearate, Inulin, Hydrolyzed Keratin, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Starch, Panthenol, Cyclopentasiloxane, Cyclohexasiloxane, Cetrimonium Chloride, Propylene Glycol, Diazolidinyl Urea, Iodopropynyl Butylcarbamate, Hydroxyethylcellulose, Disodium EDTA, Parfum (Fragrance).

Gładkie włosy

Minus - jednorazowość produktu. Plus - przyjemna aplikacja, włosy gładkie, bez puszenia się, ujarzmione. Dobrze się rozczesują. Potem nie strączkuj
Na pewno jeszcze nie raz kupię

Dla mnie bomba!

Na co dzien mam dlugie i dosc geste wlpsy, ktore maja swoj naturalny blask. Jednak w pkresie jesienno- zimowym potrzebują intensywnej regeneracji. Sa wtedy suche i elektryzuja sie. Kuracje na gorąco uzylam pierwszy raz. Mimo, ze balsamu (1krok) jest dosc duzo w szaszetke, to wydaje sie trudny do rozmasowania na wlosach, przez co "nie wystarcza produktu". Do opakowania dolaczony jest czepek, co mnie bardzo cieszy. Umylam i mam kąpielowy ;). Instrukcja czytelna, dokladna. Włosy widocznie bardziej miękkie i lśniące. Latwiejsze do rozczesywania, bez specjalnych preparatow. Kupie ponownie na pewno. Do jutro jest promo w Rossmannie, wiec zrobie zapasy!

Zbawienie!

Jak dla mnie produkt jest rewelacyjny.
Włosy są po nim niesamowicie mile i przyjemne w dotyku.
Nie pusza się i nie są obciazone.
Co do ilości produktu w saszerkach, mogłoby być go wiecej. Ja mam włosy długie i jest ich dużo maski ledwo co starczyło a i tak uważam że moglabym jej nałożyć jeszcze więcej. Mimo to na pewno wrócę do tego produktu bo na moich suchych i zniszczonych włosach zdziałał cuda.

Niby ok!

Musze przyznać, że po kuracji czułam różnicę. Włosy są jakby świeższe, pełne blasku. Zdaję sobie sprawę, że jedna kuracja nie odmieni ich w 100%, ale zmiany były widoczne. Jednak cały proces był dla mnie za długi, trzeba poświęcić około 30 min. Do tego olejku na ciepło było zdecydowanie za mało. Przy długich włosach starczyło może na połowę długości. Szampon i odżywka ok, do tego bardzo ładnie pachniały. I kolejny plus to cena, która jest bardzo niska. Polecam przekonać się samemu jak kuracja zadziała na niego.

Zalety:
- odświeżenie włosów,
- blask,
- widoczna zmiana,
- zapach kosmetyków,
- cena.

Wady:
- czas wykonania kuracji,
- za mało produktu.

Dobra

Produkt poleciła mi Pani z drogerii kosztował niewiele ponad 7 zł więc kupiłam i przystąpiłam do kuracji . W opakowaniu mamy trzy saszetki kurację , szampon oraz balsam dodatkowo czepek.
Wszystko ładnie opisane krok po kroku postępowałam według instrukcji na opakowaniu . Saszetkę z kuracją włożyłam ma minutę do gorącej wody i nałożyłam na suche włosy trzymając pod czepkiem przez 20 minut. Następnie zmyłam to szamponem na koniec zastosowałam balsam który nie wymagał już spłukiwania. Aczkolwiek o ile pozostałych produktów jakkolwiek starczyło na moje dość długie włosy tak samego balsamu została odrobina . Mimo to efekt jest naprawdę zadowalający moje włosy są odżywione , lśniące , zregenerowane i jestem zadowolona :)

Hit i nie...

Z jednej strony... Jak dla mnie hicior na moje przesuszone, łamiące się i szorstkie włosy.
Nie rozumiem osób, które spodziewają się wielkiego wow po jednym stosowaniu, chociaż jakiś efekt jest. Po jednym użyciu cudów po żadnym produkcie nie będzie - zwłaszcza tych trwałych. Ale do rzeczy...

Ja jestem zadowolona z kuracji (niejednokrotne użycie). Moje włosy stały się gładsze, lepiej rozczesywalne, bardziej lśniące i o wiele mniej suche.
Produkt ten ma też niestety swoje wady... Faktycznie może obciążać włosy. Przestałam używać kuracji na jakiś czas, ponieważ chociaż mam suche włosy, stały się one ciężkie, nieco oklapnięte i częściej musiałam myć głowę.

Uważam więc, że jest to produkt bardzo dobry i na prawdę pomaga włosom. Czasami byłam pod mega wrażeniem jak moje włosy po niej wyglądają, ale uważam też, że jest to produkt do użytku od czasu do czasu. Póki co odstawiłam go na jakiś czas, ale wiem, że bedę pewnie po niego sięgać czasami.

niezły efekt

Muszę przyznać, że efekt kuracji bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, ale niestety mam też pewne zastrzeżenia. Wszystkie składniki mają niezwykle przyjemny zapach, ale jest ich strasznie mało w opakowaniach, zdecydowanie za mało dla moich włosów. Podgrzaną maskę przyjemnie się aplikuje, a sam zabieg jest dość szybki i łatwy do wykonania. Wygląd moich włosów po wyschnięciu bardzo mnie zaskoczył. Były gładkie, proste, błyszczące, nieco nawilżone, prezentowały się zdecydowanie lepiej niż zwykle. Nie było też najmniejszego problemu z rozczesywaniem. Niestety włosy bardzo szybko stały się tłuste, o wieeele szybciej niż zwykle. Kosmetyki te musiały bardzo je obciążyć, nie chce myśleć co by było, gdybym nie spłukała ostatniego preparatu (co poleca producent). Z tego też powodu nie jestem przekonana czy wrócę do tej kuracji ponownie, ale może skuszę się kiedyś przed jakimś ważniejszym wyjściem. Na co dzień się dla mnie nie sprawdzi, bo przy umyciu włosów wieczorem miałam je tłuste w połowie następnego dnia .. Produkt ma atrakcyjną cenę, dobrą dostępność i niestety zbyt małe pojemności poszczególnych preparatów .. Myślę, że za te pieniądze to naprawdę warto go przetestować; gdyby tak nie obciążał z pewnością zostałby ze mną na dłużej.

Niestety rozczarowanie

Skuszona promocją w Rossmannie i pozytywnymi opiniami zakupiłam ową kurację.
Jeśli chodzi o pojemności saszetek to wszystko mi odpowiadało, ale zaznaczę - włosy mam cienkie i przerzedzone przez różne perturbacje.
I uwaga: uważajcie na maskę, którą ogrzewamy w kubeczku. Nie róbcie tego za mocno i nie wylewajcie jej na dłonie bo się poparzycie, sprawdzone.;)

Co do samego zabiegu to był w porządku, jednak efekt rozczarował.
Włosy co prawda były miękkie i wygładzone, ale także oklapnięte i szybciej nieświeże.

Efektu głębokiej regeneracji nie zauważyłam, kupować kolejnego
produktu nie będę, po produktach domowych mam włosy w lepszym stanie.

BEZ EFEKTU

Po słowie kuracja oczekiwałam jakis rezultatów i tu moje wielkie zdziwienie... Po pierwsze jeśli ktoś ma średniej długości włosy radze kupić od razu dwie a nawet trzy takie sztuki takiej kuracji. Po drugie mimo stosowania się do zaleceń producenta efektów nie uzyskałam … Włosy ani nie nabrały blasku ani nie zostały zregenerowane może tylko mniej się puszyły ale poza tym to zupełna klapa

nie, dziękuję

Jakiś czas temu oglądałam filmik z ulubieńcami jednej YouTuberki i strasznie zachwalała tą kurację. Jak tylko byłam w Rossmanie i zobaczyłam, że ta kuracja jest i w to zawrotnej promocyjnej cenie 5,60, to wzięłam.

Włosy mam dosyć długie i jest ich dużo. Nie są zniszczone. Raczej są normalne, przetłuszczają się od nasady. Nie są już tak suche jak kiedyś, ale nawilżenia nigdy za wiele. Do tego lubią się puszyć i falować. Kuracja jest dedykowana włosom suchym i łamliwym, więc wydała się tym bardziej zachęcająca.

W opakowaniu mamy maskę na gorąco, szampon, odżywkę i czepek. Super, że producent ten czepek dołączył, bo ja akurat nie mam takich rzeczy w domu a zawsze to lepszy efekt.

Przeprowadzenie kuracji jest proste i zajmie nam do 30 minut.

Krok pierwszy to wrzucenie maski do miseczki z gorącą wodą na minutę i aplikacja jej na suche włosy, a następnie rozczesanie ich.
Maska dobrze się nakłada. Na moje włosy starczyła akurat, chociaż wolałabym by było jej więcej. Trzymamy na włosach 20 min pod czepkiem i ręcznikiem.

Maska łatwo się zmywała dołączonym szamponem. Dobrze, że fajnie się pienił, bo jest go trochę mało. Włosy po umyciu nie były splątane, ale nie czuć było żadnej różnicy.

Ostatnim krokiem było nałożenie balsamu czy tam odżywki i albo spłukanie go albo pozostawienie na włosach. I tutaj już duże rozczarowanie, bo produktu jest bardzo malutko (mniej niż szamponu) i ta ilość nie wystarczyła nawet na połowę długości włosów. Ja po chwili produkt spłukałam.

Na pewno włosy gdy były mokre nie były bardzo splątane. Gdy je wysuszyłam nie zauważyłam nic. Włosy nie były ani odrobinkę miększe czy gładsze albo błyszczące. Jedyne co, to nie były spuszone jak zawsze. Jednakże nie było żadnego efektu wow ani nawet dobrego. Żadnej tafli, bomby nawilżenia, itd.

Jako, że produkt to "kuracja", to liczyłam na dosyć dobry efekt, ale go nie ma. Lepszy efekt jest po zwykłym umyciu włosów i nałożeniu odżywki, nie mówiąc już o masce, bo po dobrej masce mam efekt wow.

Tutaj jedyne co ten produkt robi, to zmniejszył puszenie włosów. W dotyku włosy bez zmian. Nie stały się oklapnięte i nie przetłuściły się po tej kuracji szybciej niż zwykle.

Na włosach w dobrej kondycji nie daje rady, więc na zniszczonych i suchych to już w ogóle nic nie zrobi.

Jestem na tak

Wiadomo jak to jest kiedy ma się długie włosy.. suche końce a przetłuszczające się od nasady. Jest to pierwszy produkt, po którym moje włosy na całej długości stały się miękkie i odżywione. Nie przetłuszcza włosów ani ich nie obciąża.

Raczej nie

Mam zniszczone włosy. Kruszą się okrutnie. Szukając ratunku, zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam zakupić jedno opakowanie. Cena nie duża bo jakoś około 10zł. No to otwieram. I tu moje pierwsze zdziwienie. Nie wystarczy na całe włosy. Produktu jest bardzo mało. No to dokupiłam kolejne. Żeby miało to jakiś sens. Ładnie pachnie. Ale po za tym nic. Kompletnie żadnej różnicy. A wręcz wydaje mi się że włosy stały się jakieś takie sztywne. Bez połysku.