Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Ziaja, Nuno, Tonik antybakteryjny

Tonik antybakteryjny dla cery zanieczyszczonej, skłonnej do wyprysków. Łagodnie oczyszcza i zamyka rozszerzone pory, intensywnie nawilża naskórek. Stosowany systematycznie ogranicza wydzielanie sebum. Przygotowuje skórę do dalszych zabiegów pielęgnacyjnych. Nie zawiera alkoholu.

W porządku

Bardzo lubię markę Ziaja i kupuję ich produkty w zasadzie w ciemno, bez czytania składu, gdyż zawsze jest on dobry i nie zawiera substancji mogących podrażniać skórę wrażliwą. Tak też jest w tym przypadku. Tonik z pewnością nie szkodzi, ale nie zauważyłam, aby wpłynął szczególnie korzystnie na stan cery. Nie zauważyłam też zwężenia porów. Jednak jeśli musimy czymś przemyć twarz z uwagi na uczucie ściągnięcia spowodowane myciem twarzy w twardej wodzie, to ten tonik jak najbardziej spełni swoją rolę. Ładnie pachnie, jest wydajny.

Polecamm

Niesamowity tonik antybakteryjny, który w doskonały sposób oczyszcza skórę, zwężając pory. Jest dla mnie idealny gdyż nie zawiera alkoholu i skóra nie ma zaczerwienień, ani nie pojawiają się uczulenia czy pieczenie. Ma przestępną cenę, a w połączeniu z kolekcją Nudo tworzy idealny zestaw.

ok.

Niby nic specjalnego, ale ja lubię ten tonik. Jako wieczorne przetarcie twarzy po myciu jest ok. Nie działa cudów, ale też nie szkodzi. Dobrze też oczyszcza twarz kiedy żel nie dał rady zmyć makijażu ;) ogólnie polecam.

Średni, ale wszystko inne mnie uczula.

Średnio wydajny, opakowanie solidne i łatwe w obsłudze. Tonizuje jako tako. Używam już drugie opakowanie, a używam toniku tylko dwa miesiące. Nie polecam, ale mus to mus.

Nic złego, nic dobrego.

Nie wiązałam z tym produktem zbyt wielkich nadziei, kiedy kupiłam go w drogerii za 6 zł i jest bardzo adekwatny do swojej ceny. Nie robi żadnej krzywdy, nie przesusza, nie niweluje niedoskonałości, dosłownie nie robi nic, pozytwynego również. Po kilku tygodniach używania tego produktu doszłam do wniosku, że mogłabym równocześnie przemywać sobie twarz wodą, a przynajmniej nie dostarczałabym swojej skórze tych niezbyt przyjemnych składników z tego toniku.

absolutnie nie

moje głowne uwagi:
- mało wydajny
- ma dziwny zapach
-wysusza skóre
-zostawia uczucie "czegoś" na twarzy
-odświeża
-skóra się nie poprawia
- nie wycisza zmian trądzikowych
-nie niweluje blizn

OK

Używałam ten tonik razem z kremem z serii. Krem nie pomógł mi, jedynie ledwo widocznie podleczył krostki. Tonik wydaje mi się dość przeciętny. Nie zaszkodził, ale też nie robił nic dodatkowego, co by zwróciło moją uwagę. Oczywiście zostawia lekką warstewkę na twarzy, co w momencie jak zdecydowałam się zacząć nakładać tonik tylko dłońmi okazało się, średnio mi pasować, bo wydaje mi się , że lepiej by było jakby ta warstwa była cieńsza.

Krem nałożony na mokrą od toniku buzię, bardziej chłodzi(daje również uczucie lekkiego szczypania i jakby znieczulenia), niż jakbym pozwoliła się tonikowi wchłonąć i dopiero nakładała krem. Czuć mocniejsze działanie kosmetyków, chociaż nie wiem, czy w praktyce taka metoda nakładania kremu bardziej pomogło mojej cerze.

+/- zapach nie w moim guście; można było wyczuć miętę pieprzową, jakiś chemiczną nutę zapachową(jakby chemiczny zapach kwiatowy) i chyba jeszcze kwas salicylowy(miałam wrażenie, że pachnie lekko lekiem)

Cała seria NUNO Ziaja to dla mnie 3 na 5!

Estetyczne opakowanie o standardowej pojemności. Tonik o tej samej chemicznej nucie zapachowej co krem z tej serii, zapach na szczęście nie utrzymuje się długo na skórze. Dosyć dokładanie czyści twarz, nie powoduje nadmiernego ściągnięcia skóry, nie szczypie. Produkt nie uczula, w niczym nie szkodzi choć mam wrażenie, że też nie bardzo pomaga. Stosowałam razem z córką i obie nie zauważyłyśmy ani pogorszenia ani polepszenia stanu skóry.

swietny

Tonik firmy Ziaja.
Bardzo lubie produkty tej firmy więc postanowiłam ,że wypróbuje i ten. Przy kupowaniu bardziej kierowałam sie skórą brata niż swoją bo ja nie mam praktycznie żadnych zmian czy wyprysków. Akurat ten tonik jest do skóry skłonnej do wyprysków i skóry zanieczyszczonej. Moja na szczęście taka nie jest a od toniku wymagam jedynie oczyszczania twarzy więc mi to i tak wszystko jedno. Pojemność to 200ml i starcza na prawdę długo. Domywał skórę cudownie. Nawet po myciu żelem, gdy przemywałam buzie wacikiem nasączonym tym tonikiem dalej jakieś zanieczyszczenia on ściągał. Czuć że ta buzia jest na prawdę czysta, ale nie przesusza, z czego jestem bardzo zadowolona. Dodatkowo ładnie, bardzo delikatnie pchnie. Wystarczył na około 2-3 miesiące przy stosowaniu przez nas obojga. Jestem z niego bardzo zadowolona i zdecydowanie kupiłabym go drugi raz tymbardziej za cenę 5zł!

polecam

Tonik Ziaja nuno.. Tonik zmniejsza wydzielanie sebum dzięki czemu buźka mniej się świeci. Fajny delikatny tonik nie podrażnia skóry. Jestem z niego jak najbardziej zadowolona. I polecam osobą które mają problem ze świecącą skórą tak jak i ja.

nie szkodzi, nie pomaga

Tonik jest w miarę delikatny dla skóry, nie przesusza jej, po jego użyciu nie mam wrażenia "ściągniecia" na twarzy, co zdarza mi się po innych produktach antybakteryjnych. Niestety produkt moim zdaniem nie spełnia swej zasadniczej funkcji - jego działanie antybakteryjne jest dość słabe, stan skóry się nie poprawia, niedoskonałości nie znikają. Ot, przeciętniaczek - krzywdy nie zrobi, ale i nie pomoże.

Zwyczajność, która nie popłaca

Produkt ogólnie nie jest zły, ale też nie ma nad nim wielkiego WOW. Niby ma jakieś tam zastosowanie antybakteryjne ale nie jest to coś czego bym oczekiwała. Niezbyt niweluje trądzik, w zapachu i konsystencji również nie zachwyca.