Garnier, Fructis, Banana Hair Food (Odżywcza maska do włosów bardzo suchych)

Garnier, Fructis, Banana Hair Food (Odżywcza maska do włosów bardzo suchych)

Banana Hair Food wzbogacone o ekstrakt z banana to propozycja dla wymagających, bardzo suchych włosów. Kremowa, delikatna formuła, przepełniona substancjami odżywczymi i nawilżającymi, sprawi, że włosy będą , bardziej miękkie, błyszczące i łatwe w rozczesywaniu.
Aksamitna konsystencja sprawia, że jej nakładanie to przyjemność, a egzotycznemu zapachowi nie można się oprzeć. Za górnymi nutami słodkiego banana, musujących cytrusów i cierpkiego ananasa pojawiają się poprawiające nastrój nuty środkowe – mleko z orzechów laskowych, kokos i jabłko. Dołączają do nich bazowe nuty piżma, wanilii i drzewa sandałowego, tworząc zmysłowy finisz.
Rezultaty (wg badania instrumentalnego):
3x większe odżywienie w formie spłukiwanej maski
4x większe odżywienie w formie produktu bez spłukiwania.

Całkiem fajna

Na pewno nie jedna osoba skusiła się na tą maskę przez zapach banana. Ja byłam właśnie taką osobą. Wielkie opakowanie to zdecydowany plus tej maski. Jednak czasami nie zauważała żadnych efektów po jej zastosowaniu. Dopiero gdy zaczęłam używać jej jako drugie „o” do mycia „omo” zaczekam dostrzegać jej zalety. Pięknie wygladza i nawilżała. Zapach banana trzyma się długo na włosach. Duże opakowanie starcza na długo. Myśle ze warto ja wypróbować.

Owocowy zawrót głowy!

Maska o mega owocowym, orzeźwiającym zapachu. Uwielbiam tego typu produkty do włosów - dla mnie zapach ma mega znaczenie, a w tym przypadku utrzymuje się na włosach nawet na drugi dzień. Maska fajnie regeneruje i odżywia moje włosy - są miękkie, sprężyste. WSKAZÓWKA! Żeby miały więcej blasku, a maska działała głębiej, po nałożeniu maski rozczesuję włosy i trzymam ją trochę dłużej. Dzięki temu są super wygładzone! Nie należy przesadzić z ilością, żeby nie obciążać włosów! Nie stosowałam jej bez spłukiwania, zawsze w formie maski.

Ulubiony zapach z serii Hair Food

Skład tej maski jest bardzo przyzwoity i często używam jej do ściągania oleju po olejowaniu. W tradycyjnym zastosowaniu również sprawdza się dobrze, nawilża bez obciążenia, włosy są po niej miękkie nawilżone.
Zapach bardzo przyjemny, raczej delikatny, z całej serii to mój ulubieniec. Opakowanie wygodne, pojemne, produkt stosunkowo wydajny w niezłej cenie. Konsystencja o średniej gęstości, kremowa, przyjemna w aplikacji.
Wracam do niej regularnie, można uznać, że zagościła u mnie na dobre :)

Zdecydowanie fantastyczny zapach, utrzymujący się długie godziny po umyciu. Nawilża, ułatwia rozczesywanie. Poręczne, duże opakowanie. Świetny skład. Polecam

Banana una na

Jak ja kocham zapach tej maski, to jest jakiś obłęd. Jak ją kupiłam to wręcz co kilka minut odkręcałam opakowanie i wąchałam to cudo. Ale żeby nie było, że piękny ma tylko zapach. Maska jest przede wszystkim skuteczna. Wygładza suche i zniszczone włosy, stają się one miękkie i lśniące.
Produkt ma fajny skald i konsystencję oraz poręczne opakowanie, z którego możemy wydobyć całość produktu bez najmniejszego problemu.

To normalne, że można się przejechać na bananie...

O, idzie! Pewny krok, zadarta głowa, kto by pomyślał! Taka pewna siebie! Jeszcze coś nuci pod nosem z zadowoleniem. Upsss, ona chyba zaraz, zaraz... och! Proszę, jaki pokazowy fikołek na skórce od banana, patrzcie ją! Ale gratka. Siedzi teraz rozkraczona na ziemi i skołowana, jeszcze nie rozumie co się stało. Dobrze jej tak, co taka pewna swego szła. Hej, laluniu! Przyjechałaś się na bananie! Tak, ty! Zbieraj kieckę i leć dalej, tylko nosa tak nie zadzieraj...

No i tak.
Lalunią byłam ja. I byłam pewna sukcesu bananowej wersji po tym jak trzy poprzednie maski z linii Hair Food od Garniera były co kolejna to lepsza. Dlatego kiedy okazało się, że no cóż - tym razem niekoniecznie - byłam mocno zdezorientowana i patrząc na swoje włosy w lustrze po każdym kolejnym użyciu pytałam siebie sama "ale jak to?". Długo nie rozumiałam, że to nie maska dla mnie i nie mam co oczekiwać spektakularnych efektów. Niedowierzanie trwało prawie 3/4 maski ;-). Byłam jak rodzic wypierający z głowy myśl, że z jego dzieckiem coś może być nie tak, ciagle szukałam wymówek typu "ach, to pewnie przez tą wilgoć na dworze" albo "to pewnie wina tej odżywki z pierwszego O".

Posiadam włosy przetłuszczające się szybciej u nasady, suche na końcach. Ma to pewnie związek z tym, że od czubka posiadam naturalny kolor a od ucha w dół to stary farbowany niegdyś regularnie ciemny brąz. Moje włosy kochają emolienty w dużym nasyceniu. Proteiny przyjmują tylko w wybiórczych opcjach.

ulubieniec

dobra maska i aż 95% naturalnych składników? Tak
Maska dostępna jest w wielu drogeriach w moim przypadku kupiłam ją w Rossmanie za cenę 25 zł .
Na rynku dostępne jest kilka rodzaji masek z tej serii , jednak ta bananowa to mój ulubieniec.
Maseczka Garnier Fructis Banana Hair Food jest to maska z naturalnymi składnikami za co leci + ode mnie . Maska posiada masło shea, oliwę z oliwek i olej kokosowy.

Zapach, który zostaje na włosach jest CUDOWNY . Konsystencja jest zbita i przyjemna oraz łatwo się rozprowadza na włosach i

EFEKTY
Włosy po masce naturalnie się lśnią i nie są matowe . Włosy nie puszą się i głęboko nawilża włosy na czym mi bardzo zależało . Włosy po ok. 2 miesiącach stosowania są odżywione i mocne , i włosy nie wypadają.
Jak najbardziej polecam tą i inne rodzaje tej maski wszystkim jest cudoownaa.
ZALETY:
-cena
-dostępność
-wydajność
-opakowanie (szata graficzna)
- głęboko nawilża włosy,
- zapewnia odpowiedni poziom nawilżenia,
- wyciąg z banana pomaga uzyskać dogłębnie odżywione, miękkie i mocne włosy,
- ułatwia rozczesywanie,
- konsystencja zwarta, zbita, łatwo się rozprowadza po włosach,
-obłędny zapach,
- posiada 98% składników naturalnych,

W miarę nie wiem czy kupię ponownie

Kupiłam maskę do włosów przez przypadek stwierdziłam że może ona poprawi wygląd moich włosów ma początku mile mnie zaskoczyła włosy zaczęły się poprawiać były milsze w dotyku nawilżone ja ma bardzo suche włosy i zniszczone ale to tylko mama poprawa mi dłuższym używaniu więcej nie poprawiło jakości moich włosów niestety na moje włosy mało produktów poprawia ich jakość więc się nie zdziwilam że tylko deliktanie poprawiło jakość włosów trochę lepiej wyglądały nie były takie Sochę były trochę nawilżone ale i tak jestem zadowolona ze tylko trochę poprawiła jakość moich włosów niestety maska zabardzo obciąża włosy i się wydają tłuste

Ani dobra, ani zła

Maska ma bardzo ładny zapach, ale na moich średnioporowatych włosach nic nie robi. Przy jej stosowaniu nie zauważyłam żadnej różnicy w wyglądzie włosów - ani nie pogarszała ich stanu, ani nie polepszała. Stosowałam ją nie mając nic innego pod ręką. Na pewno już więcej nie kupię.

Bardzo fajna

Maska jest naprawdę fajna, nie żałuję, że ją kupiłam, chociaż skusiłam się dzięki dobrym recenzjom oraz wszędobylskim reklamom. Pięknie pachnie, nieco bananowo, nieco słodko. Zapach długo utrzymuje się na włosach. Konsystencja dobra, łatwo wyciąga się z pojemnika i nie spływa z włosów. Używałam jej na dwa sposoby: jako zwykłą odżywkę do spłukiwania i jako maskę. Mam rozjaśnione i cienkie włosy, więc używając jej jako odżywkę bez spłukiwania pewnie porobiłabym sobie nią jedynie strąki, dlatego nawet nie próbowałam tego sposobu. Jako odżywka sprawdziła się na 4. Włosy łatwiej się rozczesywały, były nieco nawilżone, jednak o wiele lepiej sprawdziła się jako maska, nałożona bez pośpiechu na dłuższy czas. W tym przypadku moje włosy były dogłębnie nawilżone, wygładzone, błyszczące, a rozczesywanie nie było żadnym problemem. Z uwagi na to stosuję tę maskę właśnie w ten sposób w dni wolne, kiedy mogę poświęcić więcej czasu na pielęgnację. Produkt zaciekawił mnie na tyle, że po skończeniu tego opakowania, zapewne kupię inny wariant.

Ten zapach !!!

Ta maska budzi we mnie sprzeczne emocje. Z jednej strony jej zapach jest tak obłędny, że kupiłam już 3cie opakowanie a z drugiej czy ona działa?
Używałam jej na 3 sposoby:
- Nałożona bez spłukiwania (w niewielkiej ilości) sprawiła, że moje włosy wyglądały dramatycznie, gorzej niż przed myciem
- Nałożona tylko na chwilę po myciu i spłukania spełnia swoja rolę, czyli włosy dobrze się rozczesują przed suszeniem
- Nałożona jako maska (zazwyczaj mam ja około 2h na włosach) sprawia, że włosy pachną cudownie i daje efekt przyjemnego rozczesania i nic więcej, a po masce oczekujemy jednak żeby te włosy były zadbane, widocznie nawilżone itd, tutaj tego zupełnie nie odczuwam

Daję jej 4 gwiazdki ale w dużej mierze właśnie za ten zapach!!!

Świetny efekt

Jak dla mnie ta maska jest mega fajna. Ślicznie pachnie. Po użyciu włosy stają się bardzo miękkie. Mam strasznie suche włosy, maska fajnie nadała im nowego życia. Lubię maski z tej serii. Cena również nie jest wysoka, jak na tak dobry produkt!