Garnier, Fructis, Banana Hair Food (Odżywcza maska do włosów bardzo suchych)

Garnier, Fructis, Banana Hair Food (Odżywcza maska do włosów bardzo suchych)

Banana Hair Food wzbogacone o ekstrakt z banana to propozycja dla wymagających, bardzo suchych włosów. Kremowa, delikatna formuła, przepełniona substancjami odżywczymi i nawilżającymi, sprawi, że włosy będą , bardziej miękkie, błyszczące i łatwe w rozczesywaniu.
Aksamitna konsystencja sprawia, że jej nakładanie to przyjemność, a egzotycznemu zapachowi nie można się oprzeć. Za górnymi nutami słodkiego banana, musujących cytrusów i cierpkiego ananasa pojawiają się poprawiające nastrój nuty środkowe – mleko z orzechów laskowych, kokos i jabłko. Dołączają do nich bazowe nuty piżma, wanilii i drzewa sandałowego, tworząc zmysłowy finisz.
Rezultaty (wg badania instrumentalnego):
3x większe odżywienie w formie spłukiwanej maski
4x większe odżywienie w formie produktu bez spłukiwania.

SKŁAD!!!)

- świetny skład
- dostępność
- opakowanie
- wygładza

Podsumowując jestem bardzo zadowolona z tej maski, nie spodziewałam się tego po Garnier - marki za którą nie przepadam. Duży plusik!

Jest ok, choć nie na tyle, ile myslałam..

Jak w tytule - oczekiwałam od tej odżywki troszkę więcej, a w szczególności długofalowego efektu. Włosy były miękkie i sprawiały wrażenie nawilżonych, lecz tylko na chwilę. Maska radziła sobie dobrze głównie z przesuszonymi i łamiącymi się końcami, bo z górną partią włosów już nie bardzo.

Ok - bez rewelacji

Mam dużo cienkich, porowatych włosów, nad którymi ciężko zapanować.
Stosowanie produktu w formie maski jak i w formie odżywki nie przyniosło spektakularnych efektów. Włosy co prawda były lekko ujarzmione ale niestety nie w takim stopniu w jakim bym się spodziewała.

Maska jest bardzo wydajna i ma ciekawy zapach. Chociaż nie z tych naturalnych, bardziej sztucznie aromatyzowanych.

Maska nie zostanie moim faworytem.

Albo się ją kocha albo nienawidzi

Maska reklamująca się jako naturalna i faktycznie taka jest, skład jest dokładnie opisany co nie zdarza za często.
Można ją stosować wg producenta na 3 sposoby. nałożenie przed myciem powoduje że włosy są gładkie. Piękny zapach najładniejszy z całej serii. Takich kosmetyków powinno być więcej. Wydajność zależna jest to od sposobu użycia i długości włosów.

Maska do wlosów niczym deser dla zmysłów

Maskę do włosów Fructis Banana Hair Food kupiłam zachęcona składem. Maseczka ma formułę wegańską, w 98% biodegradowalną, posiada roślinne olejki , nie posiada silikonów. Do tego zapach jest tak obłędny, że trudno powstrzymać się przed posmakowaniem jej :)
Opakowanie 390ml jest niezwykle wydajne, a włosy po aplikacji odżywki pachną niesamowicie apatycznie aż do następnego mycia. Włosy po uzyciu odżywki staja się miękkie, nie są matowe ani ciężkie nawet przy aplikacji na końcówki bez spłukiwania.
Dużym plusem jest też zakręcane opakowanie- pozwalające zużyć produkt do samego końca bez rozcinania tubki czy kombinowania.
Myślę, że to moja ulubiona odżywka ostatniego czasu.

Pierwsza maska, do której wracam

Długo szukałam produktu, którego będę mogła użyć jako maski robiąc sobie mini SPA, a jednocześnie jako odżywki kiedy się spieszę. I oto jest! Piękny zapach (choć na tyle mocny, że może komuś przeszkadzać). Ja uwielbiam zapach bananowy, więc duży plus za to. Maska/odżywka działa idealnie. Od razu nawilża włosy, są potem gładkie, miękkie, łatwo się rozczesują. Najważniejsze jednak jest to, że produkt nie obciąża i nie przetłuszcza włosów, ładnie się spłukuje. Dodatkowo jest wszędzie dostępny. Dość wydajny, choć ja go używam codziennie, dlatego pierwsze opakowanie zużyłam w kilka tygodni. Nie próbowałam go jako produkt bez spłukiwania, bo obawiam się uczucia oblepienia włosów, więc na temat takiego sposobu aplikacji nie mogę nic powiedzieć. Mimo wszystko polecam i za chwilę zaczynam drugie opakowanie.

Fructis, Banana Hair Food

Jak na niewielkie opakowanie bardzo wydajnym produkt okazała się ta maska.
Zapach bardzo intensywny przyjemny zapach świeżych bananów aż chciało by się odrobinę skosztować. Efekt zauważyłam odrazu po pierwszym użyciu maski czasami używałam ją jako odżywka lub serum na same końcówki odrazu wyglądały na bardziej nawilżone. Moje przesuszane końcówki bardzo chłonęły produkt, łatwiejsze stało się rozczesywanie.

Idealna !

Kupiłam tę maskę zachęcona opiniami użytkowniczek grupy włosowej na facebooku. Maska ma piękny, bananowy zapach, który utrzymuje się długo po spłukaniu, dodatkowo jej plusem jest możliwość używania jej bez spłukiwania. Włosy są nawilżone i odżywione. Jednak jej największą zaletą jest naturalny skład i brak silikonów, przez co nadaje się również do stosowania na całej długości włosów.

Bomba bananowa dla włosów :)

Uwielbiam jest poprostu świetna. Konsystencja kremowa, duże wydajne opakowanie. Jak dla mnie to jedna a z najlepszych masek do włosów. Bardzo mocno odżywia włosy oraz zapach utrzymuje się na włosach przez dłuższy czas dodatkowo ma naturalny skład.

Owocowa bomba

Jakiś czas temu kupiłam maskę bananową od Garnier to bardzo dobry produkt który fajnie sprawdza się na moich włosach.Maska jest bardzo wydajna ,zapach bananowy jest mocno wyczuwalny ,włosy się świetnie rozczesują są miękkie w dotyku.To jest moje już kolejne opakowanie bardzo chętnie po nią sięgam.

Świetna!

Serce mi rośnie gdy tak świetne produkty są tak łatwo dostępne! Dodatkowo produkt wegański, z fajnym składem.
Włosy są po niej miękkie, dobrze nawilżone. A zapach - cudo!
Czuję, że Garnier zrehabilitował się po wycofaniu odżywki z awokado.

Bez efektu "wow"

Moje włosy są kręcone, z tendencją do przesuszania się. Pokładałam ogromne nadzieje w tej odżywce skuszona pozytywnymi opiniami na Internecie. Niestety, zupełnie nie spełniła moich oczekiwań, wręcz przesuszyła włosy. Ogromny plus za zapach- przyjemny, utrzymuje się dość długo na włosach.