Stila, Aqua Glow, Serum Foundation (Podkład do twarzy z serum)

Stila, Aqua Glow, Serum Foundation (Podkład do twarzy z serum)

Kategoria
Marka

Odpowiedni dla wszystkich rodzajów skóry, Stila's Aqua Glow Serum Foundation zapewnia naturalny wygląd dla nieskazitelnej cery. Wzbogacony o układ równowagi elektrolitowej (kompleks łączący wodę zjonizowaną, zaawansowany kwas hialuronowy i niezbędne minerały)udoskonalający skórę rozpływa się na skórze, odżywiając i nawilżając, odsłaniając gładszą cerę, a nawet ton. Mieszając płynnie, wielowarstwowe pigmenty rozpraszające światło, uzyskujemy natychmiast rozświetlona cerę i świeży makijaż.

sucha, dojrzała, normalna
rozświetlające, nawilżające, ujednolicające
fluidy

Źle wybrałam...

Od dawna już szukam podkładu, który dawał by naturalne wykończenie i maksymalnie średnie krycie. Gdy zobaczyłam ten podkład w TK Maxx, od razu postanowiłam wypróbować. Zdawał się być idealny dla moich wymagań.
Niestety szybko okazało się, że jest on aż za bardzo naturalny, ponieważ praktycznie poza blaskiem nie ma on krycia. Będzie idealny dla dziewczyn z piękną cerą. Idealnie rozświetla. Niestety ja i moje przebarwienia potrzebujemy delikatnego krycia, a tutaj jest ono właściwie zerowe.
Poświata jaką zostawia ten produkt jest cudowna. Kilka razy użyłam go jako bazy pod podkład. Sprawdził się OK, jednak i tak postanowiłam puścić go dalej.
Jego konsystencja jest bardzo wodnista. Nie bez powodu mamy tutaj kroplomierz i serum w nazwie. Bardzo adekwatna nazwa do produktu.Trzeba go wstrząsać przed każdym użyciem bardzo mocno. Plusem jego jest też to,że jego odcień bardzo ładnie dopasowuje sie do skóry. Nie ma szans na efekt maski i na "przemalowanie".
Nie mogę ocenić go źle, ponieważ zwyczajnie ja go źle dobrałam. Nie jest to wina produktu. Po prostu zbyt mało dosłownie wzięłam sobie do serca nazwę produktu. Za to Producentowi należy się ukłon, ponieważ jest to kosmetyk jak najbardziej zgodny z opisem, tylko po prostu nie dla mnie. ;) Za bardzo przyzwyczaiłam się do tego, że producenci kosmetyków co innego piszą na opakowaniu, a co innego nam oferują.
Jeśli Jesteście młodymi dziewczynami z idealną cerą i chcecie jedynie młodzieńczego rozświelenia jak z sesji zdjęciowej do żurnala, to to jest produkt dla Was. :)