AA, Botanical Essence, Nawilżający hydro-krem `Odświeżenie + ukojenie - Aloes`

AA, Botanical Essence, Nawilżający hydro-krem `Odświeżenie + ukojenie - Aloes`

AA Botanical essence - nawilżający hydro-krem przeznaczony dla skóry suchej i normalnej. Do stosowania na dzień i na noc.
Botaniczny krem - źródło piękna ukryte w naturze, dzięki działaniu składników aktywnych takich jak; sok z liści aloesu, ekstrakt z białych kwiatów oraz olej z tsubaki. Botaniczny kompleks Fito-Infusion oparty jest na opatentowanej przez OCEANIC S.A. innowacyjnej technologii, która poprawia zdolność przenikania ekstraktów roślinnych do głębszych warstw naskórka. Starannie wyselekcjonowane substancje aktywne są lepiej przyswajane przez skórę, dzięki czemu stymulują procesy regeneracyjne, chronią przed utratą nawilżenia, przywracają komfort, równowagę i harmonię.

na noc, na dzień
lekkie
krem
50 – 100ml

Dobrze nawilża

Krem sprawdziła się u mnie bardzo dobrze - skóra była nawilżona, wyglądała promiennie i zdrowo.
Krem jest przeznaczony dla skóry suchej i normalnej, ja mam skórę mieszaną w kierunku tłustej, ale potrzebuje dobrego nawilżenia. Krem raczej nadaje się dla skór normalnych niż suchych, bo dla tych drugich mógłby być za słaby.
Krem ma lekką konsystencję, szybko się rozprowadza na skórze. Nie zapycha (a mam do tego skłonności) i nie podrażnia, a wręcz łagodzi skórę i ją koi. Stosowałam go zarówno rano jak i wieczorem i w obydwu przypadkach byłam z niego zadowolona - makijaż wyglądał na nim dobrze, a skóra była nawilżona przez cały dzień.

Nie dla mnie

Niestety hydro-krem mnie rozczarował. Moja skóra potrzebuje dosyć solidnej dawki nawilżenia - myślę, że po kremie, który przeznaczony jest do cery suchej i normalnej miałam prawo spodziewać się, że moje oczekiwania co do dobrego nawilżenia cery zostaną spełnione. Niestety hydro-krem nawilża skórę tylko przez krótka chwilę od jego nałożenia. W dodatku jak uczucie nawilżenia po aplikacji tego preparatu mija, pozostaje uczucie ściągnięcia i przesuszenia skóry. Być może to nie jest preparat dla mnie, a szkoda bo lubię markę i uważam, że ma dobre kosmetyki

Fajny.

Pierwszy raz zakupiłam ren krem AA Z serii Botanical. Bardzo fajny krem, lekki, nie klei się, nie uczula ani nie podrażnia. Dobrze nawilża, łagodzi i koi upragnioną skórę twarzy. Pachnie bardzo delikatnie, co mnie bardzo cieszy, nie czuje długo zapachu. Cena przystępna, produkt dostępny w każdej drogerii. W promocji można kupic na około 14 złotych. Polecam.