Eveline Cosmetics, Make-up Primer & Beauty Serum Unicorn Magic Drops (Baza pod makijaż)

Zobacz oferty

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Unicorn magic drops to innowacyjna, płynna baza-serum, która przedłuża trwałość makijażu i aktywnie pielęgnuje cerę. Formuła z kwasem hialuronowym, ekstraktami goi i acai skutecznie nawilża i ujędrnia skórę. Dzięki zawartości kolagenu roślinnego i wyciągu z agawy poprawia jej napięcie i gęstość. Składnik aktywny NIACYNAMIDE (witamina B3) zapobiega szkodliwemu działaniu wolnych rodników, odmładza i działa przeciwzmarszczkowo. Kosmetyk widocznie niweluje zaczerwienienia i chroni naturalny microbiom skóry.
Vegan friendy.

bazy pod makijaż twarzy
przedłużające trwałość makijażu
w buteleczce

Kupiony w: Drogeria Cocolita.pl

• Opakowanie: 5

Świetna baza pod makijaż ! :)

Rewelacyjna baza.
Pięknie nawilża, delikatnie wygładza oraz dodaje jędrności skórze.
Baza ma bardzo przyjemny zapach, co na pewno umila aplikacje produktu,
dzięki pipecie jest prosta w aplikowaniu oraz bardzo wygodna.
Konsystencja produktu jest świetna, idealna do rozprowadzania na twarzy, nie za rzadka, w sam raz.
Produkt wizualnie przedstawia się bardzo cukierkowo, piękna cieniowana różowo-biała buteleczka genialnie się prezentuje, przykuwa uwagę, cudowna!
Baza na twarzy jest delikatnie lepka, osobiście mi to nie przeszkadza, nadaje również delikatny,zdrowy błysk twarzy, utrwala makijaż, dzięki niej wytrwa nam dłużej niż zwykle.
Cena jest adekwatna do jakości, godny polecenia, wydajny produkt :)
Idealna również dla osób początkujących z makijażem.

Jednorożec

Baza zamknięta jest w szklanej buteleczce o pojemności 30ml z pipetą i ma przepiękny różowy kolor i obłędny zapach ???? Nakładam ją na oczyszczoną twarz bez pielęgnacji ponieważ baza jest też kosmetykiem pielęgnacyjnym i może służyć nam za serum. Ma w sobie kwas hialuronowy, niacynamid i ekstrakty z goi i acai. Wystarczyło dosłownie parę kropel ( trzeba przyznać że jest wydajna ) i skóra była nawilżona i super rozświetlona bo są w niej malutkie drobinki które odbijają światło. Wygładza skórę i wypełnia pory. Zostawia lepką warstwę na skórze ale to akurat na plus.
Odczekuję chwilę i dopiero nakładam podkład. Bardzo fajnie się wtapia na tej bazie. Nakładam ją również na powieki i cienie też pięknie się trzymają.

• Wydajność: 4

Widoczna różnica

Makijaż utrzymuje się znacznie dłużej gdy użyję tego primera. Podkład pięknie się wtopił w cerę, skóra widocznie wygładzona i dłużej zachowała przyjemny matowy look. Jestem bardzo zadowolona z długotrwałego efektu.

• Opakowanie: 5

Świetna baza wygłądzająca strukturę skóry i przedłużająca trwałość makijażu z jednym 'ALE' :)

Nie przepadam z bazami pod makijaż tak szczerze mówiąc. Dla mnie boowiem najlepszą bazą pod make up jest po prostu dobry krem . Niemniej jednak robiąc kiedyś zakupy na stronie marki wrzuciłam Unicorna do wirtualnego koszyka, gdyż
przewijał mi się co jakiś czas w internecie i z tego co czytałam ma zdecydowanie więcej fanów niż wrogów ;)

Mam cerę mieszaną w kierunku do suchej. Produkt sprawdził się u mnie bardzo dobrze ALE nałożony solo. Nie jak baza na krem, ani nie jak serum pod niego. Po prostu solo. Jedynie on i podkład. W innym przypadku , zaaplikowany z kremem lubił mi się ważyć i generalnie czułam się przytłoczona taką ilością warstw na mojej twarzy, wiec jako,że jest to równiez produkt (według obietnic Producenta) pielęgnujący , używam go jako serum, bazę i krem w jednym.
Ale też nie codziennie. On co prawda posiada jakieś własciwosci nawilżające, natomiast w przypadku gorszego okresu mojej skóry, gdy ta potrzebuje większej dawki nawilżenia on u mnie odpada, gdyż jego własciwosci pielęgnacyjne nie są dla mojej skóry wystarczające. W lepszym dla niej okresie natomiast sprawdza się świetnie.

Lekka, wodnisto żelowa konsystenca pozostawia na twarzy świetliste, lepkie wykończenie. Wygłądza strukturę skóry, delikatnie ją nawilża oraz ujędrnia. Makijaż na niej wygląda nieskazitelnie, utrzymując się na niej w niemalże idealnym stanie, aż do wieczornego demkaijazu. Ta wcześniej wspomniana przeze mnie lepkość produktu sprawia,że podkład jakby lepiej trzyma się powierzchni skóry, stąd myślę ta jej skuteczność. Jest to więć swietny produkt utrwalający, trzymający makijaż w ryzach , który sprawdzi się na większe wyjcia, lub wtedy, gdy musimy wyglądać dobrze cały dzień, a nawet dłużej:)Mazidło nie zapycha ani nie uczula mojej cery, choć nie sięgam po nie każdego dnia. Jest to tego typu kosmetyk, który na dłużej zagości w mojej kosmetyczce, mimo iż nie stosuję go regularnie.
Dobrze mieć jednak w swych kosmetycznych zasobach produkt, po który możemy sięgnąc w momencie, gdy musimy wyglądać nieskazitelnie,a ta nieskazitelnośc ma nam się długo utrzymac:)

• Stosunek jakości do ceny: 4
  • Opakowanie: 3

Hit TT

Do zakupu nakłoniły mnie pozytywne opinie na tik toku. Produkt został przedstawiony w takich superlatywach, że skusiłam się go zakupić na promocji i faktycznie nie zawiodłam się polecajką. Produkt super sprawdzą się pod makijaz. Nawilza skórę i wydaje się, że cera po nim jest rozświetlona. Użyłam jedno opakowanie, ale na kolejnej promocji ponownie zawita w mojej kosmetyczce.

Wizażanki najczęściej polecają:

Rewelacja!

Bardzo przypadła mi do gustu baza Unicorn.

Piękne opakowanie, ale również sama baza jest urocza - o pięknej różowej barwie i cudownym zapachu. Pipetki dobrze naklada się produkt na twarz.

Baza ladnie nawilża skórę, nadaje zdrowy błysk.

Po nałożeniu czuć lepkość, ale musi utrzymać podklad - co też czyni. Makijaż trzyma się zdecydowanie dłużej.

Napewno jeszcze po nią sięgnę.

Jest mega !

Baza pod makijaż sprawdziła mi się rewelacyjnie. Mam skórę mieszana ale robi wrażenie utrzymany makijaż z tą bazą.
Nie niszczy makijażu , jest w konsystencji lekko lepka ale to dlatego że makijaż musi się przytrzymać!
Polecam osobą które podkłady nie utrzymują się na twarzy dłużej niż kilka godzin.

Perełka

Uratowała mi wielokrotnie twarz :)
Jest to cudowna baza, dokładnie stworzona pod moją cerę. Mam cerę mieszaną, ale mam też problem z poceniem się. Zatem czasem zanim dojechałam do pracy cały mój podkład ze mnie spływał. Wiadomo zmieniałam produkty żeby jakoś dopasować się do warunków, ale trochę było szkoda.
Ta baza działa jak klej. Przedłuża trwałość i w ogóle trzyma go na miejscu.
W dodatku wygląda pięknie :) Taka różowa perła. Buteleczka też jest bardzo ładna.
Produkt jest świetny i bardzo wspomaga makijaż.

Kupiony w: Inna drogeria

• Wydajność: 4
  • Stosunek jakości do ceny: 4

Świetnie przedłuża trwałość

Wypróbowałam na wielkie wyjście z polecenia Maxineczki - sprawdził się idealnie, bardzo przedlużył makijaż. Lekko się lepi, czyli tak jak być powinno, idealnie łączy się z podkładem. No i ma piękny różowy kolor :)
Zdecydowanie polecam w tej cenie - mógłby być nieco bardziej wydajny ale i tak kupię ponownie.

dodatkowe nawilżenie

Baza-serum ma świetną konsystencję, która super się rozprowadza. Po jej użyciu nie czuć ściągania skóry. Cera po zastosowaniu ma delikatny glow, wygląda świeżo i zdrowo.Baza ma perłowo-różowy kolor, które nie jest widoczny na twarzy. Kosmetyk nie zapycha porów, przepięknie rozświetla i nawilża cerę. W dodatku jest niedroga!

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 4

Niby dobre ale

Baza ma pojemność 30ml, ładne opakowanie z wygodną pipetą, przyjemny zapach i perłowo różowy kolor.
Kupiłam ją za jakies 30zł w drogerii internetowej bo przeczytaniu wielu pozytywnych opinii.
Jako posiadaczka cery mieszanej używam jej solo, bez żadnych kremów. Skóra jest dobrze nawilżona i tyle. Makijaż bardzo ładnie wygląda zaraz po skończeniu ale niestety po tej bazie czoło zaczyna mi się dużo szybciej wyświecać niż normalnie. Jest bardzo wydajna, używam jej codziennie żeby zużyć produkt ale raczej nie kupię go ponownie.
Na codzień jest ok ale na większe wyjścia napewno postawiłabym na coś innego.
Nie zauważyłam też działania ujędrniającego czy przeciw zmarszczkowego.

Kupiony w: Drogeria Hebe

Świetna baza

Bazę zakupiłam przed jakaś większą imprezą, chciałam mieć dobrze utrwalony makijaż i padło na Eveline. Produkt jest w ładnym różowo-białym słoiczku z pipetą. Baza ma perłowo-rożowy kolor, dosyć rzadką konsystencję i świetnie nawilża i rozświetla cerę. Jest lekka i dobrze się wchłania a co najważniejsze świetnie utrwala makijaż, na szczęście nie zawiodłam się. Po raz kolejny Eveline mnie mile zaskoczyło, szczerze polecam.