Christian Dior, Forever Cushion Powder (Puder sypki)

Christian Dior, Forever Cushion Powder (Puder sypki)

Pierwszy * sypki puder utrwalający makijaż i nadający cerze subtelny, aksamitny blask bez pudrowego efektu. Ten sypki puder o świeżej i jedwabistej konsystencji, umieszczony został w pięknym opakowaniu w stulu couture, wygodnym do zabrania w podróż. Puder harmonizuje z kolorytem skóry, aby uzyskać równomierny, matowy i naturalny efekt nieskazitelnej cery w każdej sytuacji.

Wzbogacony wodą i ekstraktem z dzikiego fiołka trójbarwnego, puder pielęgnuję skórę i poprawia jej jakość. Testowany dermatologicznie - niekomedogeniczny.

Puder jest idealny do poprawek makijażu w podróży: jego kompaktowe etui ma stylowe, pikowane zamknięcie, które jest zarówno praktyczne, jak i stylowe.

*W Dior

- Naturalnie matowa i promienna cera przez cały dzień.
- Idealnie wyrównana cera.
- Efekt całkowicie bezproblemowy dla skóry.

Puder sypki Dior Forever Cushion Powder zapewnia świetliste, matowe wykończenie, skorygowane niedoskonałości i efekt nieskazitelnej cery dzięki prawdziwie innowacyjnej formule nasyconej wodą. Dior Forever Cushion Powder jest dostępny w kilku, specjalnie opracowanych odcieniach, aby pasować do różnych odcieni skóry. Może być stosowany jako wykończenie makijażu po aplikacji jednego z podkładów Dior Forever, utrwalając i podkreślając aksamitną doskonałość cery. Kultowy motyw cannage, sygnatura Domu Mody Dior, zdobi opakowanie, które jest przyjazne w podróży.

sypki
bez parabenów
Krycie
mocne

Ładne opakowanie

Puder ma bardzo ładne opakowanie. To sztuczna skóra w kolorze ecru ze srebrnymi metalowymi literkami. Tu się dior postarał. I powiem szczerze ze z całego produktu opakowanie podoba mi się najbardziej.
Puder sam w sobie jest dosyć dziwny,całkiem ciężki.
Nie nadaje się do utrwalania makijażu bo przykleja się do wszystkiego co wilgotne ( podkład) i ciemnieje.
Ponadto jest to produkt perfumowany. Zapach jest ładny ale po co perfumować puder do twarzy?

Żadnego pielęgnującej efektu nie zauważyłam, wiec oceniam tylko działanie jako make-up. I to działanie jest takie ze niestety nie ślepnie on swojej roli jako puder. Nakładany sam na krem tez wyglądał źle.

Z zalet mogę wymienić :
+ładne opakowanie

Wady:
-cena
- perfumowany
- nieestetyczne wykończenie makijażu
- kolor ciemnieje
- nie nadaje się do poprawek