Zobacz oferty

Średnia ocena: 4.70/5

Natura
Średnia ocena: 0.00/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Rozświetlający żel krem Neutrogena® Bright Boost zawiera neoglukozaminę, prestiżowy składnik, który zwalcza oznaki starzenia się skóry. Ponadto, głęboko nawilża i obniża produkcję melaniny, poprawiając koloryt. Receptura została uzupełniona o kwasy AHA (kwas migdałowy) i PHA, które wspomagają delikatne złuszczanie naskórka, usuwając oznaki zmęczenia. Lekka formuła doskonale nadaje się do codziennej pielęgnacji – dla rozświetlonej i zdrowo wyglądającej skóry twarzy i szyi.

Fajnie złuszcza, likwiduje przebarwienia , wygładza i rozswietla

Gdy tylko zobaczyłam serie Neutrogena Bright Boost wiedziałam ze napewno ja przetestuje. Niestety nie dostałam się do testu na wizaz.pl ale szczęście się do mnie uśmiechnęło i krem wygrałam z cała seria na IG i nie mogłam się doczekać kiedy będę mogła jego używać.
Krem zamknięty jest w plastikowym jasno różowym słoiczku z biała nakrętka. Konsystencja lekka , lekko różowa z mnóstwem drobnych rozświetlających drobinek. Zapach bardzo delikatny.
Mam cerę mieszana, tłusta w sferze T i bardzo sucha na policzkach. Moja pielęgnacja skupia się bardziej na sferze T gdyż tam jest najgorzej. I niestety mimo iż mam cerę szara i zmęczona przez kapryśna i świecąca sferę T kremu nie moge używać na codzien gdyż błysk który się po nim pojawia sprawia ze widać mnie z daleka ???? Ale nie skreśliłam go. Krem idealnie spisuje się na noc i to co robi z moja cera jest spektakularne.
Kremu wiec używam tylko i wyłącznie na noc z duetem serum z tej samej serii. Nie przeszkadza mi ze błyszcze się na noc jakbym wychodziła na imprezę. Krem naprawdę robi dobra robote. Zapewne to głównie zasługa jego składu - neoglukozamina, kwasy AHA i PHA, witaminy C i E. Efekty po ponad miesiącu stosowania? Skora jest nawilżona, wygładzona i rozświetlona. Koloryt z każdym dniem był coraz bardziej wyrównany, cera była bardziej rozświetlona , nawilżona i jakby młodsza. Po każdej nocy cera była coraz ładniejsza tak jakby niewidzialna gąbka stopniowo wymazywala defekty. Z każdym dniem złuszczony naskórek odnawiał się i stan cery się poprawiał. Na chwile obecna nie wyobrażam sobie wieczornej pielęgnacji bez kremu i serum tej serii i już zakupiłam następny zestaw.

Nie będziecie żałować!

Używałam tego żelu-kremu w ciągu kilku bardzo upalnych tygodni lata i moim zdaniem jest to idealny produkt do stosowania przy wysokich temperaturach. Daje efekt cudownego orzeźwienia i nawilżenia skóry.

W kremie zawarte są bardzo drobne błyszczące drobinki, które sprawiają, że po nałożeniu produktu na twarz uzyskujemy przepiękny ale subtelny efekt GLOW. Konsystencja żelu to gwarancja idealnego wchłaniania - krem wchłania się błyskawicznie i nie pozostawia na skórze lepkiej ani tłustej warstwy. Świetnie nadaje się pod makijaż. Sprawdziłam go z wieloma podkładami i z każdym dobrze współgra.

W składzie znajdziemy neoglukozaminę, co oznacza, że produkt przy regularnym stosowaniu pomaga w walce z oznakami starzenia się skóry. Gwarantuje głębokie nawilżenie - moja cera jest mieszana, policzki zwykle bardzo suche. Ten krem je doskonale nawilżył, od razu po nałożeniu odczuwałam ulgę na tych partiach twarzy.

Po kilku tygodniach regularnego stosowania stwierdzam, że skóra na twarzy wygląda bardzo zdrowo, świeżo i promiennie. Dostrzegłam też delikatne wyrównanie kolorytu i rozjaśnienie zmian po niedoskonałościach.

Krem nie wywołał u mnie żadnego uczulenia ani podrażnienia.

Cieszę się, że na niego trafiłam! :)

Wspaniały na ciepłe dni

Konsystencja żel kremu sprawdza mi się doskonale na lato. W upalne dni moja cera lepiej znosi lekką konsystencje a taką właśnie proponuje nam teraz Neutrogena. Jest świetny. Jeśli chodzi o opakowanie to jest klasyczne, poręczne. Moja cera jest rozświetlona, ładnie nawilżona i odświeżona po użyciu kremu. Co dla mnie ważne - sprawdza się pod makijaż. Dodatkowy plus to przyjemny zapach

lekkość i nawilżenie

Rozświetlający żel krem pozytywnie mnie zaskoczył! Daje nawilżenie, rozświetlenie, promienny wygląd i jest mega lekki, idealny pod makijaż, dobrze koreluje z różnymi podkładami. Konsystencja jest leciutka, bardzo szybko się wchłania i nawilża. Kolor to delikatny mieniący róż, używanie jest miłym doznaniem a zapach tylko to potęguje. Zel-krem nie zapycha porów, po zastosowaniu cera wygląda na świeżą, wypoczętą i zdrowszą! będę do niego wracać!

Rewelacyjny krem

Kocham takie lekkie, żelowe formuły kremów do twarzy. Świetnie się rozprowadza na skórze, szybko wchłania i nie pozostawia lepkiego filmu za co ogromny plus. Krem ma jasnoróżową barwę i zatopione w sobie błyszczące drobinki, które pięknie rozświetlają buźkę i wygląda ona zdrowiej oraz promienniej.
Przyjemny owocowy zapach bardzo przypadł mi do gustu.

Świetnie nawilża, wygładza i rozświetla skórę. Buźka po prawie miesiącu używania wygląda zdrowiej, promienniej i ma wyrównany koloryt, mam również wrażenie, że przebarwienia po trądziku są dużo jaśniejsze.
Należy jednak mieć na uwadze fakt, że w kosmetyku znajdują się kwasy, a to oznacza, że w parze z tym kremem musimy używać ochronę przeciwsłoneczną. Nie powinno się eksponować buźki na słońce podczas używania tego kremu, mogą pojawić się niechciane przebarwienia i plamy.
Krem jest bardzo wydajny.
Nie zapycha i nie podrażnia mojej skóry.
Kupię ponownie.

Efekt glow

Krem żel ma lekko różowy kolor z drobinkami i słodkim zapachem. Niesamowicie szybko się wchłania dając uczucie nie tylko rozświetlenia ale i odświeżenia. To idealna formuła na lato. Krem wspomaga regenerację skóry i usuwa martwy naskórek co faktycznie wspomaga uzyskać efekt naturalnego blask naszej cery. Zdecydowanie to krem dla każdego rodzaju cery a szczególnie dla mieszanej, taka jak moja. Regularne stosowanie przynosi bardzo dobre efekty jeśli chodzi o zdrowy wygląd skóry. Idealnie sprawdzi się pod makijaż typu glow.
Krem mnie na szczęście nie zapchał.

Krem idealny

Moja skóra jest dzięki temu kosmetykowi delikatna i taka "lekka". Nie zapycha porów, nie wywołuje podrażnień. Ładnie i szybko się wchłania, jest delikatny, nie klei się. Bardzo delikatny ładny zapach.

Żel krem roswietlajacy

Dostałam ten produkt w ramach testowania i jestem bardzo zadowolona z produktu ponieważ ma lekką konsystencje, dobrze nawilża oraz delikatnie rozświetla. Jestem posiadaczką cery mieszanej z tendencja do święcenia w strefie T, bałam się trochę o to że będę bardzo się świecić ale ten efekt jest bardzo delikatny, idealny właśnie jako krem na co dzień. Jest wydajny, ładnie pachnie. Myślę że na okres letni będzie moim ulubieńcem.

dobry, ale nie o taki efekt rozświetlenia mi chodziło

Lekka żelowa konsystencja o przyjemnym zarówno zapachu, jak i kolorze jest przyjemna w aplikacji. Minus, jak dla mnie, to zawartość drobinek rozświetlających - liczyłam na innego rodzaju blask po aplikacji. Nie najlepszy efekt wizualny tego rozświetlenia jest prawdopodobnie związany z moim typem skóry (mieszana i z lekko rozszerzonymi porami).
Krem stosuję ok.3 tygodni. Nie jest to w moim odczuciu ani specyfik zmieniający życie, ani też utrudniający regenerację skórze, niemniej przez owe drobinki prawdopodobnie już po niego nie sięgnę.

Bardzo się polubilismy

Byłam sceptycznie nastawion do żelo kremu, bo zdecydowanie wole używać klasycznych kremów, jednak jestem bardzo zadowolona. Krem szybko się wchłania, ładnie wyglada na buzi i dobrze współgra z podkładem. Mam porównanie do droższych kosmetyków tego typu i ten wypada bardzo dobrze. Zapach mi się podoba, nie wystąpiło żadne podrażnienie. Używam od miesiąca i myśle, ze przez kolejne 2 miesiące będę się nim cieszyć.

Neutrogena, Bright Boost, Gel Cream (Rozświetlający żel-krem)

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam linię kosmetyków Neutrogena, Bright Boost tj. Gel Cream (Rozświetlający żel-krem) powiedziałam wow, moje kolory. Piękne opakowanie, które przyciąga wzrok i chce się w danej chwili użyć produktów. Codzienna chwila dla twarzy to tylko z kosmetykami Neutrogena. Od samego początku czuć intensywne nawilżenie. Dodatkowo wygładzona, skóra staje się aksamitna w dotyku jak również intensywna regeneracja.

Bardzo fajny

Kosmetyk ma lekką i przyjemną konsystencję. Pachnie delikatnie owocowo. Bardzo podoba mi się jego szata graficzna.

Krem w miarę szybko się wchłania, ale pozostawia nieco lepki film. Dobrze nawilża, zmniejsza widoczność suchych skórek. Jednak efekt jest nieco słaby. Dzięki warstwie, która pozostaje na skórze efekt rozświetlenia jest widoczny. Dzięki temu skóra wygląda na młodszą i zdrowszą.

Krem-żel nie zapchał mojej skóry, nie uczulił ani nie podrażnił.

Podsumowując jest to całkiem spoko krem dla mniej wymagającej skóry.