Bielenda, Boost Me Up, Nawilżająco-ochronna kremowa baza pod makijaż

Bielenda, Boost Me Up, Nawilżająco-ochronna kremowa baza pod makijaż

♥ 1,2,3....BOOST ME UP! ♥

Wielofunkcyjny kosmetyk zamknięty w kremowej nawilżającej bazie? TAK! Wiemy, że czasami brakuje Ci godzin w dobie i marzysz tylko aby ją wydłużyć. Mamy na to rozwiązanie! Baza 8w1 BOOST ME UP, sprawdzi się idealnie pod makijaż, jak i nałożona solo w formie kremu. Dzięki wysokiej ochronie przeciwsłonecznej SPF50 nie musisz martwić się o bezpieczeństwo Twojej skóry. Sięgnij po skuteczne nawilżenie, utrwalenie makijażu i ochronę w jednym. To wszystko w lekkiej, szybko wchłaniającej się kremowej formule. Brzmi kusząco, prawda?

Myślisz, że to już wszystko? Absolutnie nie! Nasze bazy to kosmetyki: #multitasking zupełnie jak Ty,
#protector = dzięki wysokiej ochronie przeciwsłonecznej SPF50 PA++++ baza może być używana solo w słoneczne dni, bez konieczności nakładania dodatkowych filtrów,
#BlueLightProtection = długie godziny przed komputerem? spokojnie, formuła naszej bazy wspiera skórę w ochronie przed światłem niebieskim z urządzeń cyfrowych,
#RedLightProtection = czy wiesz, że słońce również emituje promieniowanie podczerwone (IR)? Formuła naszej bazy również wspomaga ochronę przed nim,
#moisturizer = dzięki składnikom aktywnym utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry,
#primer = utrwala i przedłuża trwałość makijażu,
#glowing = zapewnia efekt pięknie rozświetlonej skóry,
#antipollution = wspiera ochronę przed szkodliwym wpływem zanieczyszczeń,
#crueltyfree = przy jej tworzeniu nie ucierpiało żadne zwierzę.

Poznaj cztery wyjątkowe składniki aktywne zamknięte w naszej bazie:
Skwalan - składnik naturalnie występujący w skórze, chroni ją przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, wykazuje działanie nawilżające.
Olej z pestek malin - bogaty w kwasy tłuszczowe Omega-6 i Omega-3, które odpowiadają za prawidłowe poziom nawilżenia skóry, dając uczucia miękkości i gładkości.
Witamina E – nazywana witaminą młodości, poprawia kondycję skóry.
Trehaloza - pomaga zachować prawidłowe nawilżenie.

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua (Water), Isoamyl Laurate, Caprylic/Capric Triglyceride, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol (nano), Coco-Caprylate/Caprate, Tris-Biphenyl Triazine (nano), Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Polyglyceryl-6 Stearate, Dimethicone, Ethylhexyl Triazone, Decyl Glucoside, Squalane, Trehalose, Propanediol, Glyceryl Stearate, Panthenol, Allantoin, Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Beta-Sitosterol, Squalene, Biosaccharide Gum-4, Ascorbyl Palmitate, Glycine Soja (Soybean) Oil, Polyglyceryl-6 Behenate, Stearyl Alcohol, Dimethicone Crosspolymer, Propylene Glycol, Butylene Glycol, Xanthan Gum, Disodium EDTA, Lactic Acid, Disodium Phosphate, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Benzyl Alcohol, Parfum (Fragrance), Hydroxycitronellal, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Citronellol, Linalool, Limonene.

Wielka nadzieja, i wielkie rozczarowanie

Jak tylko zobaczyłam ten produkt to natychmiast musiałam go mieć . Baza i spf 50 w jednym ? Wow ! Kupiłam i natychmiast przeszłam do testów . Niestety mimo wielkiej wiary w ten produkt po kilku użyciach poddałam się i oddałam go znajomej . Po pierwsze bieli , ciężko go rozprowadzić po twarzy, nie jest wcale lekki . I co dla mnie najgorsze bardzo , ale to bardzo się roluje . Bez względu na to czy położę go na krem czy na samą skórę . Nie , nie i jeszcze raz nie. Bardzo żałuję , bo naprawdę liczyłam na coś ekstra.

Bardzo lekki filtr

Jako fanka filtrów uv musiałam kupię tę nowość. Mimo, że pojemność to tylko 30 ml ale cena jest też dość niska.
Baza jest bardzo leciutka w konsystencji i szybko się wchłania. Bez problemu nakładam 5 pompek czyli prawie 1 gr (sprawdzałam na wadze jubilerskiej). U mnie wchłania się do wręcz satyny, jest jak delikatnie nawilżający krem a nie tłusty filtr.
Minusem jest to że w niektórych miejscach na twarzy, szczególnie tam jest jest np linia włosów czy brwi) robią się jakby zacieki, ciężko to rozsmarować . No i kolejna sprawa to lekkie bielenie, efekt takiej białej poświaty. U mnie jest to dobrze widoczne bo mam taką raczej średnią karnację, nie wiem jakby to wyglądało na bardzo jasnych osobach ale u mnie niestety bieli.
Po makijażem sprawdza się super, zresztą to również baza pod makijaż, także tu nie ma żadnego problemu.
Pachnie bardzo ładnie, subtelnie. Nie mam pojęcia czym, jest to po prostu przyjemy, kosmetyczny zapach. Buteleczka również jest dość ładna, szklana i zakończona pompką, która się nie zacina i jest bardzo wygodna w użytkowaniu.
Ja po zużyciu raczej nie wrócę do tego kosmetyku, mam swoich filtrowych ulubieńców, ale myślę, że ten kosmetyk może sprawdzić się osobom, które narzekają że filtry są zbyt tłuste, zbyt ciężkie itp.. Ta baza jest na serio leciutka, mimo że tak jak wspomniałam, nakładam wręcz za dużą ilość jak na moją twarz. Jeśli ktoś chce mieć lekki filtr, nie przeszkadza mu bielenie, bo i tak zakryje to makijażem to polecam wypróbować ten kosmetyk.