Mixa, Urea Cica Repair (Krem regenerujący do ciała, twarzy i dłoni)

Mixa, Urea Cica Repair (Krem regenerujący do ciała, twarzy i dłoni)

Cena PLN 59.99

Regeneracja od marki Mixa dla Twojej suchej i szorstkiej skóry, dzięki 10% formule wzbogaconej w najbardziej skuteczne składniki aktywne:
- Mocznik – znany ze swoich właściwości wygładzających i regenerujących.
- Niacynamid – znany ze swoich właściwości nawilżających i kojących.

Potwierdzona skuteczność – multifunkcyjny krem już od 1. użycia widocznie redukuje szorstkość i łuszczenie się skóry, a także skutecznie regeneruje ją i chroni.

Właściwości: bogata konsystencja, jednocześnie lekka na skórze.

regenerujące, nawilżające, wygładzające, zmiękczające
w słoiku
sucha, odwodniona
bezzapachowa, hipoalergiczna
bogate
balsamy

Krem Mixa urea

Krem Mixa urea cica repair + jest zbawienny dla osób, którzy tak jak ja borykają się z nadmiernie wysuszając się skóra. Po nałożeniu na ciało daje efekt maski nawilżającej. Jest bardzo ekonomiczny ponieważ według mnie nie wymaga codziennego stosowania dla utrzymania efektu nawilżonej skóry. Osobiście stosuje go 2-3razy w tygodniu i to jest wystarczające. Jedynym minusem produktu jest to, że po nałożeniu go wieczorem, rano nadal jest jest wyczuwalny na ciele (czego osobiście nie lubię). Zapach przyjemny, gęsta konsystencja. Produkt warty polecenia osoba zabieganym, nie mającym czasu na codzienne wklepywanie preparatów nawilżających.

Bombowo nawilża

To jest hit tego roku jak dla mnie. Dawno nie używałam tak mocno nawilżającego kremu jak ten. Skóra po jego nałożeniu jest tak mięciutka i aksamitna że wow. Czuć go na skórze jeszcze bardzo długo, nawet smarując się wieczorem to rano jeszcze czuje go na skórze ale mi to nie przeszkadza. Nie wchłania się do końca ale pozostawia na skórze taką jakby tarcze. Bardzo intensywnie i zarazem przyjemnie pachnie. Duże opakowanie starcza na długo bo jest wydajny a formuła jest lekka ale treściwa.

Kupiony w: Otrzymałam do testów od marki/producenta

Ukojenie dla skóry

Krem, który działa cuda przy skórze suchej. Mocznik, który znajduje się w składzie idealnie wygładza oraz regeneruje skórę natomiast niacynamid bardzo dobrze nawilża oraz działa kojąco. Krem szybko się wchłania nie pozostawiając uczucia lepkości. Moja skóra po jego użyciu jest nawilżona oraz mięciutka w dotyku

Świetne rozwiązanie dla osób z bardzo suchą i podrażnioną skórą

Konsystencja kremu jest gęsta, ale szybko się wchłania, nie zostawiając tłustej warstwy. Już po kilku dniach używania zauważyłam, że moja skóra jest bardziej miękka. Krem można stosować zarówno na twarz, jak i na ciało, co jest bardzo wygodne. Cena jest jak najbardziej w porządku jak za taką pojemność.

Naprawdę warto

Tym razem na tapetę bierzemy multi-funkcyjny krem regenerujący Urea Cica Reparir+ z mocznikiem i niacynamidem.

Krem jest dedykowany posiadaczką suchej i szorstkiej skóry, ale tak naprawdę sprawdzi się u wielu z nas. Zawiera hipoalergiczną formułę i był testowany na skórze wrażliwej.

Podobnie jak jego poprzednik krem możemy stosować do twarzy, ciała oraz rąk. Dla mnie jeszcze idealnie się sprawdza do stóp, bo mocznik potrafi zdziałać cuda. Krem ma bardziej lejącą konsystencję i nie jest wybitnie gęsty. Co dla mnie jest ogromnym plusem, bo nie lubię ciężkich kremów czy to do twarzy czy ciała. Przyjemnie się rozprowadza i genialnie wchłania, nie pozostawiając lepkiej i tłustej warstwy.

Zawartość mocznika i niacynamidu gwarantuje nawilżenie, wygładzenie, regenerację i ukojenie skóry. I tutaj absolutnie się zgadzam. Krem radzi sobie z moimi przesuszonymi i szorstkimi dłońmi, nawilża skórę po goleniu i regeneruje pięty. Nie byłabym sobą gdybym nie sprawdziła jak działa na twarz. Tutaj zdecydowałam się na używanie go na noc. I to był strzał w 10! Skóra po całej nocy jest cudownie nawilżona i gładka. I co dla mnie ważne, krem mnie nie zapchał i nie spowodował podrażnień.

Jest jeszcze jedna różnica od poprzedniego. Ten krem delikatnie i przyjemnie pachnie. Ale tak naprawdę przyjemnie.

Nie będę Was oszukiwać, uwielbiam takie wielofunkcyjne kremy. A jak jeszcze działa jak ten to marzenie!

Cudo

Nie zdarza się często, aby produkt do ciała był tak dobry. Jest bardzo wydajny. Ma przyjemny zapach, a co najważniejsze niesamowicie nawilża i odżywia skórę. Smarujesz się wieczorem po kąpieli, a wieczorem kolejnego dnia nadal czujesz i widzisz jak skóra jest nawilżona i wygładzona. Świetnie się sprawdza na tzw. truskawkowe nogi, szorstka i odwodnioną skórę. Naprawdę jest to produkt godny polecenia.

Otulający

Pokochałam od pierwszego użycia ❤️ przyjemna konsystencja i przepiękny zapach, po aplikacji skóra jest dobrze nawilżona i delikatna. Jeśli występują u Was swędzenia po depilacji, to ten balsam będzie zbawieniem, skóra nie "piecze", gdy nakłada się go zaraz po goleniu. Piekny zapach utrzymuje się na skórze bardzo długo, co dla mnie jest ogromnym plusem, ponieważ pachnie PRZEPIEKNIE! Moim zdaniem idealny dla wszystkich osób, które lubią czuć że skóra jest dobrze nawilżona (co nie jest tylko złudzeniem). Polecam

Idealny krem do ciała

Krem stosuję głównie po depilacji/goleniu, ale również gdy odczuwam, że moja skóra jest przesuszona. Od tego momentu moja skóra jest mocno nawilżona. Na nogach po goleniu nie pojawia się truskawkowa skóra. Krem jest bardzo wydajny i wart swojej ceny jak dla mnie 10/10

Jestem na nie

Krem ma intensywny zapach za mocny dla mnie bardzo wydajny krem dostałam od wizaz krem jest w sloiczku bardzo bardzo wydajny produkt niestety nie sprawdził mi się
Może sprawić trudność zużycie go przed końcem ważności

Krem wielofunkcyjny

Dobry produkt na wakacje, ukoi twarz, dłonie i ciało. A to wszystko w jednym dużym opakowaniu z odkręcanym wieczkiem. Dobry do stosowania na zmianę z innymi kremami z serii mixa.

Ja osobiście go uwielbiam! Piękny zapach i lekka konsystencja

Krem kupiłam z ciekawości bo widziałam dobre opinie, nie zawiodłam się naprawdę jest doskonały. Pięknie pachnie, używam go do całego ciała. Jest warty swojej ceny.
Jest lekki l, nie klei się i dobrze nawilża. Z pewnością jeszcze go zakupię!

Ukojenie i nawilzenie

Bardzo szybko redukuje swędzenie na delikatnej skórze dziecka co dla mnie jest podstawą pozytywnej oceny , szybka wchłanialność też jest świetna u dzieci i efekt eliminacji suchości