Dove, Body Love, Summer Revived (Balsam do ciała z samoopalaczem (nowa wersja))

Dove, Body Love, Summer Revived (Balsam do ciała z samoopalaczem (nowa wersja))

Cena PLN 34.99

Luksusowy balsam z nawilżającą gliceryną i ekstraktem z aloesu. Nie tylko daje efekt naturalnej opalenizny, ale również długotrwale nawilża skórę nawet do 72 godzin. Stopniowo nadaje skórze słoneczny odcień, dzięki czemu nie musisz się obawiać smug czy plam na skórze ani ubraniach.

Sprawia, że skóra pozostaje miękka i gładka, a opalenizna prezentuje się jeszcze lepiej!

Dodatkowo, delikatny zapach dojrzewających w słońcu owoców nadaje każdej aplikacji balsamu nutę świeżości, otulając Twoją skórę delikatnym, przyjemnym aromatem.

Dostępny w dwóch wariantach. Dla jasnej i średniej karnacji oraz dla średniej i ciemnej karnacji, dzięki czemu możesz wybrać ten, który najbardziej Ci odpowiada!

Teraz możesz uzyskać piękną, naturalnie wyglądającą opaleniznę i zadbaną skórę, bez konieczności narażania się na niekorzystne działanie promieni słonecznych.

samoopalacze do ciała
100 – 250ml
Skóra
normalna, sucha

Uwielbiam!!!

Nigdy nie korzystałam z produktów samoopalających z prostych powodów: bałam się plam i nieładnego koloru skóry. Zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami odważyłam się i zakupiłam produkt Dove na promocji, żeby w razie wpadki nie bolało tak bardzo :)) Mimo obaw, nie zawiodłam się i zakupiłam kolejne opakowania, ponieważ zakochałam się w efekcie jaki uzyskałam. Balsam pachnie przyjemnie, rozprowadza się bardzo dobrze, skóra po użyciu jest miękka, a przede wszystkim nabiera pięknego, złotego, muśniętego słońcem koloru. Nie zostawia plam, nie brudzi pościeli czy ubrań. Przed użyciem wykonałam peeling ciała oraz nawilżyłam dobrze skórę. W końcu mogę cieszyć się piękną opalenizną, bez konieczności opalania się.

• Opakowanie: 5

Złocista opalenizna na wyciągnięcie ręki????✨

Dove Body Love Summer Revived to balsam do ciała z samoopalaczem, który obiecuje stopniowe nadawanie skórze zdrowego, naturalnego odcienia opalenizny. Wybrałam odcień medium to dark, mając na celu uzyskanie intensywniejszego koloru. Po kilku tygodniach stosowania mogę podzielić się moimi wrażeniami.

Balsam działa stopniowo, co pozwala kontrolować intensywność opalenizny. Dzięki regularnemu stosowaniu można uzyskać naturalnie wyglądający efekt, bez ryzyka nagłych, niechcianych zmian w kolorze skóry. Produkt jest nawilżający i pozostawia skórę miękką oraz gładką. Jego konsystencja jest lekka, a balsam szybko się wchłania, nie pozostawiając tłustej warstwy.

Produkt jest łatwy w aplikacji i nie tworzy smug, pod warunkiem że jest równomiernie rozprowadzony. Zapewnia równomierną opaleniznę bez plam. Jak na samoopalacz, zapach jest przyjemny i nie ma intensywnej chemicznej woni, co jest częstym problemem tego typu produktów.

Pełny efekt opalenizny pojawia się po kilku dniach regularnego stosowania, więc dla osób szukających szybkiego rezultatu, ten produkt może okazać się zbyt czasochłonny. Choć odcień medium to dark jest przeznaczony dla ciemniejszej karnacji, może być za intensywny dla osób o bardzo jasnej skórze. W takich przypadkach lepszym wyborem byłby jaśniejszy odcień. Mimo że balsam aplikowany równomiernie nie tworzy smug, niewłaściwe rozprowadzenie lub zaniedbanie dokładnego mycia rąk po aplikacji może skutkować przebarwieniami na dłoniach lub suchszych partiach ciała.

Dove Body Love Summer Revived w odcieniu medium to dark to solidny wybór dla osób pragnących uzyskać stopniową, naturalnie wyglądającą opaleniznę, jednocześnie dbając o nawilżenie skóry. Jest to produkt, który wymaga regularności i dokładności w aplikacji, ale w zamian daje satysfakcjonujące rezultaty. Jeśli szukasz subtelnego i bezpiecznego sposobu na opaleniznę, ten balsam jest godny polecenia????

Słońce w balsamie

Produkt jest bardzo lekki i szybko się wchłania, co sprawia, że jest niezwykle wygodny w codziennym użytkowaniu. Nie pozostawia lepkiej warstwy, co jest typowe dla innych samoopalaczy, dzięki czemu można od razu po aplikacji się ubrać, nie martwiąc się o zabrudzenie ubrań.

Jedną z najbardziej wyróżniających cech tego balsamu jest brak charakterystycznego, nieznośnego zapachu typowego dla samoopalaczy. Zamiast tego, produkt ma lekki, delikatnie kwiatowy zapach, który jest przyjemny i subtelny.

Mimo dość ciemnej karnacji, zdecydowałam się na wersję delikatną i efekt był świetny. Skóra wyglądała naturalnie, jakby była muśnięta słońcem, bez widocznych smug. Balsam również świetnie nawilża skórę, co jest dodatkowym atutem. Używając innych samoopalaczy, często zauważałam, że podczas kąpieli produkt zmywa się z ciała, pozostawiając żółtą wodę. W przypadku Dove tego problemu nie ma, co świadczy o jego wysokiej jakości i trwałości efektu.

Jest to idealny wybór dla osób, które chcą cieszyć się piękną, opaloną skórą przez cały rok, bez uciążliwego zapachu i plam na ubraniach.

Efekt ślicznej opalenizny!

Wygodna buteleczka o pojemności 200ml. Opakowanie na długo wystarcza - używam balsamu już jakiś czas i jeszcze mam go sporo.
Bardzo fajny efekt stopniowej opalenizny. Delikatny. owocowy zapach - bardzo ładny. U mnie nie wystąpiło żadne podrażnienie ani uczulenie, a mam bardzo wrażliwą skórę. Konsystencja lekkiego mleczka - błyskawicznie się wchłania. Bardzo dobrze się rozprowadza, nie pozostawia smug, jak niektóre balsamy samoopalające. Nie pozostawia plam na odzieży, co dla mnie jest dużym plusem. Skóra jest nawilżona i gładka. Nie jest testowany na zwierzętach. Uważam, że cena jest naprawdę odpowiednia, ponieważ efekt naprawdę mi się spodobał. Mogę naprawdę polecić ten produkt.

Skóra muśnięta słońcem

Korzystając z promocji skusiłam się na ten balsam. Nigdy wcześniej nie miałam styczności z samoopalaczami czy tego typu produktami, więc nie wiedziałam czego do końca się spodziewać.
Sam balsam bardzo łatwo się rozprowadza po ciele (stosuje do tego większy wacik wielokrotnego użytku by nie zafarbować wnętrza dłoni) do tego jest zamknięty w wygodnej tubce. Sama konsystencja jest nieco bardziej zbita nic takiego klasycznego balsamu do ciała.
Produkt aplikuje najczęściej rano, jego zapach dla mnie jest bardzo przyjemny, nawet po kilku godzinach po aplikacji.
Przejdźmy do samego działania, tutaj jestem w ogromnym szoku, już po pierwszym zastosowaniu widziałam różnicę, a po drugim to efekt był już naprawdę wow - mega plus.
Dodatkowo, bardzo podoba mi się połączenie balsamu nawilżającego z samoopalaczem, moja skóra wygląda jakbym ledwo co wróciła z jakiś słonecznych wakacji plus jest odpowiednio nawilżona. Balsam nie pozostawia smug czy plam i nie brudzi ubrań czy nawet pościeli. Gdy pominęłam 1-2 dni zauważyłam, że za wiele się nie zmieniło, skóra nadal wyglądała dobrze.

Wybrałam balsam do jasnej i średniej karnacji - jestem zadowolona z tego wyboru. Na pewno pozostanie ze mną na dłużej.

Wizażanki najczęściej polecają:

• Opakowanie: 5

Przyjemny produkt do codziennej pielęgnacji.

Krem przepięknie pachnie, ma bardzo dobrą konsystencję szybciutko się wchłania. Bardzo ładnie wyrównuje koloryt i nie pozostawia brudnych plam na nogach( przynajmniej jak go stosowałam na nogach). I co dla mnie najważniejsze nie brudzi pościeli.

• Zapach: 4

Balsam z samoopalaczem

Nawilżający balsam z samoopalaczem. Przy pierwszym użyciu daje efekt skóry muśniętej słońcem. Co jest super, efekt można stopniować.
Przy nakładaniu czuć zapach świeży, owocowy, bardzo przyjemny. Łatwo się rozprowadza i skóra faktycznie jest nawilżona. Po czasie czuć typowy zapach samoopalacza, więc polecam stosować na noc , do rana zapach się ulatnia. Nie brudzi ubrań. Teoretycznie nie zostawia plam. Teoretycznie bo jedyne miejsce w którym było ciemniejsze to kolana ale ja tam mam baaaaardzo suchą skórę. Przy normalnej myślę że nie będzie żadnego problemu. Porządny peeling też pewnie rozwiąże ten problem.
Opakowanie jest bardzo wygodne i myślę że pozwoli na użycie całego produktu.

piękna opalnizna + nawilżenie

Jestem zadowolona z tego balsamu ponieważ daje bardzo ładną, naturalną opaleniznę oraz pzy tym nawilża skórę. Nie pozstawia brudnych śladów na ubraniach. Szybko się wchłania. Na pewno będzie to produkt który będzie mi towarzyszył zarówno latem jak i zimą. Chętnie kupię kolejne opakowania

Balsam naturalnie opalający

Balsam do ciała z samoopalaczem jest bardzo dobrą i dużo zdrowszą alternatywą dla solarium. Jeżeli ktoś chce aby jego skóra wyglądała na naturalnie opaloną, może sięgnąć po ten produkt i z pewnością się nie zawiedzie. Należy pamiętać aby rozprowadzać go równomiernie, aby nie pozostawiać plam. Dobrze rozprowadzony wygląda naprawdę świetnie. Jego zapach jest bardzo ładny. Balsam dodatkowo nawilża skórę. Tubka jest duża, dlatego z pewnością starczy na kilka razy. Dużym plusem jest również to, że na pewno nie pozostawi plam na ubraniach.

Jestem na tak!

Balsam Dove zamknięty jest w wygodnej, elastycznej tubie zamykanej na klik. Zamknięcie działa bez zarzutu, a miękka tuba ułatwia wydobywanie produktu.

Zapach balsamu jest charakterystyczny dla kosmetyków Dove. W tym przypadku jest on przyjemny i długotrwały, co dla niektórych może być minusem. Ja osobiście nie mam do niego zastrzeżeń, jedynie czasami przeszkadzała mi jego woń utrzymująca się na skórze do rana. Zwłaszcza kiedy szłam spać zaraz po nałożeniu go na skórę.

Mimo intensywnego zapachu, balsam Dove ma wiele zalet. Przede wszystkim zapewnia doskonałe nawilżenie, które utrzymuje się na skórze przez wiele godzin. Nawet rano po wieczornej aplikacji skóra pozostaje przyjemnie nawilżona i gładka. To zdecydowanie największy plus tego produktu.

Co ważne balsam nie brudzi rąk ani ubrania, co jest dodatkowym atutem. Nie pozostawia też smug ani plam na skórze, a jego aplikacja jest łatwa i przyjemna. Już po kilku zastosowaniach skóra staje się widocznie nawilżona i odżywiona.

Po dwóch tygodniach regularnego stosowania balsamu moje nogi wyglądają znacznie lepiej. Skóra jest gładka, elastyczna i nawilżona. Dodatkowo ma ładny odcień opalenizny. No jestem pod wrażeniem.

• Opakowanie: 5

Świetny balsam z samoopalaczem, który mnie nie zawiódł

Balsam jest umieszczony w wygodnym opakowaniu o przyjemnym owocowy zapachu.
Taki balsam nakładałam bardzo dokładnie, aby nie pozostawił smug. Co ważne nie pozostawiał plan na ubraniach po jego aplikacji.
- ma lekką, przyjemną formułę
- bardzo wygodnie aplikuje się na skórę
- balsam świetnie nawilża skórę
- skóra po jego aplikacji jest miękka i gładka
-już po pierwszy użyciu widać delikatną różnicę , ale wygląda to bardzo zdrowo
-jeżeli chcesz otrzymać mocniejszy efekt trzeba nałożyć dwie warstwy balsamu.
Jest to świetna opcja jeżeli nie mamy czasu na nałożenie samoopalacza , albo po prostu nie lubimy się opalać !
Ja zdecydowanie wolę taki balsam !

• Zapach: 4
  • Opakowanie: 5

Fajny, ale coś mi w nim przeszkadza

Balsam zamknięty jest w wygodnej, miękkiej tubce za co duży plus. Sam balsam ma raczej bardziej lejącą konsystencję niż zbitą, łatwo rozprowadza się na skórze i dosyć szybko wchłania. Myślę, że śmiało można powiedzieć, że jest dość lekki. Zapach ma naprawdę przyjemny, lekko owocowy zapach, ale tylko w tubce i podczas aplikacji. Aplikowany na wieczór, nocą ten zapach będzie się przekształcał w typowy zapach samoopalacza, co muszę przyznać nie bardzo mi się podoba.
Jeżeli chodzi o samo działanie to nie mam się do czego przyczepić. Balsam w jaśniejszym odcieniu nadaje naprawdę delikatną i naturalnie wyglądającą opaleniznę. Nie robił smug i nie pozostawiał plam - na pewno przy tego typu produktach ważną rolę odgrywa też odpowiednie przygotowanie ciała. Efekt można budować.