Avon, Luxe, Silken Lip Perfector (Szminka do ust o luksusowej formule)

Avon, Luxe, Silken Lip Perfector (Szminka do ust o luksusowej formule)

Pojemność 3,6 g

Szminka o luksusowej formule dokładnie pokryje usta zmysłowym kolorem w klasycznych odcieniach różu, czerwieni lub delikatnego brązu. W palecie znajduje się 15 kolorów. Kosmetyk uwalnia na ustach bogatą kremową barwę. Dzięki pielęgnującym właściwościom szminki usta będą miękkie, gładkie i odpowiednio nawilżone, zyskają także pełny zmysłowy kształt.
Dostępna w wielu odcieniach.

w sztyfcie
nawilżające
Efekt
perłowe

Przyjemna szminka

Szminki zakupione u konsultantki posiadam dwa odcienie Pink Satin jasny róż w chłodnym odcieniu oraz Provocative Pink ciemniejszy róż w chłodnej tonacji obie szminki mają wykończenie satynowe ładne kolory polecam

Luksusowo!

Zgodzę się, że szminka z wyglądu wygląda luksusowo i elegancko, przyciąga wzrok i myślę, że większość Pań będzie chciało mieć ją w swojej torebce. Osobiście posiadam bardzo naturalny odcień, który nadaje mało koloru, a więcej nawilżenia i usta wyglądają po prostu lepiej. Są zadbane, ładnie i naturalne wykończone. I taka wersja mi bardzo odpowiada, używam ją na co dzień. Jeśli chodzi o trwałość, niestety muszę dość często nakładać ją ponownie. W smaku jest neutralna, w zapachu również. Ja jestem bardzo zadowolona z tego naturalnego efektu.

Zalety:
- eleganckie opakowanie,
- naturalny efekt,
- nawilżone usta,
- nie wysusza,
- neutralny smak i zapach,
- cena.

Wady:
- nie jest trwała,
- dostępność tylko u konsultantki.

Bardzo fajna, luksusowa szminka

Lubię tą szminkę od lat, mam kilka odcieni, których używam na co dzień. Ma bardzo przyjemną konsystencję i formułę, dobrze kryje. Jeśli chodzi o trwałość, to wiadomo że takie kremowe nie będą długowieczne i schodzą wraz z jedzeniem i piciem, ale dla mnie to nie problem, żeby swój ulubiony odcień nosić w torebce i poprawiać w ciągu dnia.

Opakowanie wygląda na bardzo luksusowe i kobiece. Szkoda tylko, że tak szybko się brudzi i zostają na nim jakieś ryski itp. trzeba bardzo uważać, jeśli chcemy, żeby było ładne.

Fajna

Szminka jest wydana, Szminka ma kremową konsystencję dzięki temu bardzo łatwo nakłada się na ustach, jedna warstwa wystarczy na pokrycie ust bez prześwitów. Szminka na ustach wytrzymuje ok 6 godzin poprawek. ma matowe wykończenie, ale nie jest to taki tępy mat, nie wysusza ust.

Kolor Tailored Wine

Cena szminki dość wysoka jak na jakość, którą otrzymujemy w zamian. Opakowanie złote, porządne, eleganckie, przykuwa oko każdej sroki i nie tylko. Kolor szminki bardzo ładny, ciemnego wina, z drobinkami brokatu. Konsystencja szminki jak masełka, formuła nanosi się dość równomiernie na ustach (chociaż czasem robi brzydkie smugi) i nie wypływa poza kontur ust. Jest dość krótkotrwała (wytrzymuje około godzinę bez picia i jedzenia) i szybko się zjada przez to jakiej jest konsystencji Przy dokładaniu kolejnych warstw jest dość problematyczna (przez smugi, które robi) i wygląda nieschludnie. Na co dzień bardzo ładny kolor, dość wyrazisty. Nosi się ją niezbyt przyjemnie, bo czuć na ustach ostre drobinki brokatu. Ogólnie produkt jest okej, ale jakoś nie powala na nogi i raczej jej drugi raz nie kupię. Nie wiem jak działa na usta przy codziennym używaniu, bo nosiłam ją okazjonalnie parę razy do testu.

Lubię

Szminka o kremowej konsystencji. Ledwo wyczuwalna na ustach, co może być zarówno wadą i zaletą. Nie jest trwała, do tego mało wydajna, ale nie wysusza ust, co cenię.
Posiadam odcień nude. Kolor jest dla mnie piękny, neutralny. Nada się wszędzie.

Całkiem fajna

Posiadam ta szminkę w wersji pielęgnacyjnej w dwóch odcieniach .Moim ulubionym jest natural tint .Pomadka jest zamknięta w bardzo luksusowym opakowaniu chociaż mogłaby mieć symetryczny kształt co by usprawniło jej zamykanie.Pomadka bardzo delikatnie pachnie jakby toffi lub wanilia ,pozostawia na ustach leciutka poświatę kolorku chociaż to zależy który z 4 odcieni posiadamy .Wersja czerwona zostawia więcej koloru .Pomadka bardzo ładnie nawilża usta i pozostawia je miękkie na długo. Jak dla mnie całkiem niezła i mam chęć spróbować pomadki z mocniejszym pigmentem

Bardzo fajna

Posiadam szminkę w kolorze Runaway Plum i jestem bardzo zadowolona. Kolor delikatny, ładnie się dopasowuje. Formuła naprawdę jest luksusowa! Aksamitna, delikatnie nawilża. Bez problemu się rozprowadza. Bardzo ładne opakowanie koloru złotego. Jedyna wada to trwałość - nie trzyma się zbyt długo i trzeba poprawiać

Fajna

Bardzo mi przypadła do gustu ta pomadka. Posiadam ją w kolorze nude slip, jest świetnie dopasowany do kolorów moich ust. Daje efekt gładkich, miękkich oraz idealnie nawilżonych ust. Lekko błyszczy, co daje bardzo naturalny wygląd. Jest świetna na co dzień.

Średniak.

Niestety szminka Luxe, ma wszystko poza trwałością.
Mam kolor Nude który bardzo dobrze kryje, nie wysusza ust, a wręcz nawilża. Pięknie mieni się w słońcu - ma małe drobinki. Opakowanie jest przyjemne dla oka, dobrze się operuje szminką. Pomadka ma dobre krycie i dobrą pigmentację. Nic się nie roluje, ładnie przylega do ust. Po pomalowaniu efekt utrzymuje się niestety maksymalnie 2 godziny. Do codziennej pielęgnacji i częstego malowania jak najbardziej, ale jako szminka na wyjście nie koniecznie. Szminka jest wydajna, ale jak na jej trwałość za droga.

Jedna z moich ulubionych

To już mój czwarty zakup z Avonu z serii Luxe. Dwa podkłady oraz tusz sprawdziły się nieźle, jednak ta pomadka najbardziej przypadła mi do gustu. Według mnie to jeden z najlepszych produktów tej marki :)

Że najlepszy nie znaczy, że zapłaciłabym za niego 36 złotych. Raczej nie lubię wydawać tyle na jakąś tam pomadkę. Jestem bardziej skłonna do wydania tyle na jakiś produkt do pielęgnacji twarzy niż kosmetyk do makijażu. Jednak cena katalogowa jest zdecydowanie bardziej przystępna. Pomadka zamknięta w nie najładniejszym opakowaniu- złote z napisem, trochę tandetne. Na plus również paleta 15 kolorów. Ich kolory pokrywają się z tym, co zostało pokazane w katalogu. Kupiłam już 4 wersje, dwa w różach oraz dwa w czerwieniach, i wszystkie wypadają bardzo ładnie na ustach.

Jestem zadowolona również z wartości pielęgnacyjnych. Ta pomadka nie tylko nie przesusza, ale zostawia usta ładnie nawilżone i wygładzone. Nie podkreśla suchych skórek przez co usta wyglądają na zdrowsze. Ma dosyć dobrą trwałość, chociaż wymaga poprawek w ciągu dnia, i ściera się dosyć równomiernie. Na szczęście nie zostawia samej obwódki. Oprócz tego dobre krycie- jedno posmarowanie ust spokojnie starcza, co wpływa również na wydajność.

To fajna, prosta pomadka, która oprócz bycia fajną szminką, ma również wartości pielęgnujące. Takie przyjemne z pożytecznym, czyli tak jak lubię. Z pewnością do niej wrócę.

Bardzo ją lubię :)

Używam odcieniu Red i jestem bardzo zadowolona. Pięknie pokrywa usta, doskonale się rozsmarowuje i pozostawia wizualne połyskujące drobinki na ustach. Usta są doskonale nawilżone i odżywione. Szminka ściera się równo- nie zostaje w kącikach ust ani na brzegach.Trwałość szminki oceniam jak na moje zdolności zjadania ich na DOBRY +++ . Cena też super ( kupiona w promocji) Piękne złote opakowanie skusi na pewno niejedną kobietkę .