Max Factor, Healthy Skin Harmony, Miracle Foundation SPF 20 (Podkład do twarzy)

Max Factor, Healthy Skin Harmony, Miracle Foundation SPF 20 (Podkład do twarzy)

Podkład Healthy Skin Harmony Miracle to produkt wielozadaniowy - pozwala osiągnąć nieskazitelny i promienny, zdrowy wygląd cery po jednej aplikacji.
24 godziny nawilżenia dla doskonale odżywionej cery
Ochrona przed słońcem (zawiera filtr SPF 20)
Absorbent sebum zapewnia matowe wykończenie
Wzbogacony o witaminy
Dostosowuję się do potrzeb Twojej cery przez cały dzień.

dojrzała, wrażliwa, normalna
Krycie
średnie
z pompką, w buteleczce

Przeciętny

Ogólnie podkład nie jest zły, ale nie jest też jakiś szczególny.
Zdarzyło się, że się ścierał lub podkreślał niedoskonałości.
Wygodna butelka.
Zapach dla mnie neutralny.

Naturalne krycie

Kupiłam go na promocji jakiś czas temu w Rossmanie. Konsystencja jest bardzo lekka, płynna i kremowa. Kolor odpowiedni do mojej cery 40 LIGHT IVORY. Nie zważył mi się na buzi nawet po 10 godzinach. Delikatnie utrwalony pudrem transparentnym utrzymuje się przez wiele godzin. Bardzo dobrze zmywa się płynem micelarnym a do tego delikatnie pachnie. Opakowanie bardzo wygodne.

Podkład idealny

Mam kolor 47 nude. Kolor dla mojej dość jasnej cery idealny na lato, kiedy jestem lekko opalona. Formuła podkładu bardzo delikatna. Rozprowadza się szybko i bezproblemowo. Nakładam najpierw palcami, później doklepuję gąbeczką. Ładnie wygładza pory, matuje cerę. Po całodziennym noszeniu nic się nie przemieszcza, no chyba, że na nosie pod noskami okularów, które noszę na co dzień. Ale tego to żaden podkład nie przeskoczy. No i jak zapewnia producent, kosmetyk działa również nawilżająco. Po zmyciu makijażu cera jest świeża i nieprzesuszona. Polecam osobom 40+.

Całkiem niezły

Kupiłam go w którejś drogerii internetowej za niecałe 20 zł. Mam go w odcieniu 55. Jest dosyć ciemny, jak latem byłam opalona był ok, teraz muszę rozjaśniać.
Zamknięty jest w szklanej butelce z pompką.
Generalnie z podkładami max factor jest mi nawet po drodze.
Ten w konsystencji jest dość kremowy i zbity.
Ładnie się rozprowadza. Po aplikacji i po przypudrowaniu daje taki, jak ja to nazywam, upiększający efekt. Koloryt jest wyrównany, pory wygładzone. Wykończenie ma pół matowe. Błyszczenie w strefie t pojawia się u mnie mniej więcej po takim czasie jak zawsze, ale jest mniejsze. Mam cerę mieszana w kierunku tłustej.
Jedynie co mi się trochę nie podoba to na koniec dnia u mnie wygląda trochę gorzej, na zmęczony już. Twarz nie jest już tak promienna jak po aplikacji. Ma ładny zapach.

Jeden z ulubionych

Jestem fanką marki Max factor. Uwielbiam ich podkłady i tusze.
Tym produktem również się nie zawiodłam. Ładne wykończenie, pięknie się rozprowadza, całkiem przyzwoite krycie. Mam cerę mieszaną i u mnie sprawdzał się super

Ulubieniec od lat

Ten podkład to mój ulubieniec niezmiennie od kilku lat. Wiele razy kupowałam inne podkłady z myślą że będą lepsze, ale i tak zawsze powracam do niego! Świetnie wygładza a mimo to twarz się nie świeci, jest dobrze kryjący to dwa podstawowe aspekty na które zwracam uwagę przy wyborze podkładu.

Średniak

To chyba produkt nie dla mnie. Mam mieszane uczucia co do produktów marki Max Factor. Jakość nie ma między nami chemii. Jednakże, co jakiś czas próbuje produktów a może się przekonam do nich. Nie tym razem. Podkład dosyć ciężko jak dla mnie i gesty. Nie lubię takiej konsystencji. Ciężko się rozprowadza. Z kolorem też nie najlepiej. Ten jest najbardziej zbliżony do mojej karnacji ale to nie jest to. Liczyłam na więcej .

Dobry podkład na co dzień

Kiedyś myślałam, że ten podkład jest mocno kryjący i zastygający, ale widocznie pomyliłam z innym produktem z tej marki.
Pewnego dnia będąc w Rossmannie był ten podkład na wyprzedaży za jedyne 8,00! Myślę sobie, żal nie brać.Wyszukałam najjaśniejszy kolor 40 light ivory, który według mnie był i tak za ciemny, ale postanowiłam go zostawić na lato.
Zapach tego podkładu bardzo przypomina mi Revlon Color stay.
Jest kryjący, ale jest to dobre średnie krycie.
Kosmetyk nie wchodzi w linie zmarszczek, ani nie waży się.
Tonacja jest lekko różowa, ale nie jest to aż tak widoczne.
Podkład trzyma się przez cały dzień, nie ściera się z twarzy.
Plus za pompkę, która jest wygodna i ani razu się nie zacięła.
Producent opisuje te podkład jako nawilżający, ja nie odczułam tego.Natomiast uczucia ściągnięcia również też nie było.
Trochę przypomina mi ten podkład z Bourjois Healthy Skin ,choć ten jest mniej rozświetlający.

Moja miłość sentymentalna

Używam go od lat (z przerwami na inne podkłady), to był mój pierwszy "poważny" podkład (po kremach bb). Była to miłość od pierwszego wejrzenia dla mojej cery mieszanej - nie przesusza policzków, z czym często mam problem, a matowienie na czole jest ok po przypudrowaniu (do 8h). Potrafi jednak zrobić plamy. Zapach jest piękny - pachnie jak luksusowy krem. Problem może być z doborem koloru, choć przy użyciu jednej pompki nawet ten "zbyt pomarańczowy" ładnie wtapia się w odcień skóry. Konsystencja idealna - ani zbyt wodnisty, ani zbyt gęsty. Eleganckie opakowanie ze szkła dodaje pozytywnego efektu. Jednakże nigdy nie kupiłam go w cenie drogeryjnej - zawsze na promocji albo w drogerii internetowej. W niskiej cenie jest to naprawdę hit warty swojej ceny.

Nie...

To, jak ciemnieje ten podkład, jest jedną wielką masakrą. Kolor podkładu, który nakładamy na twarz za chwilę się utlenia i staje się znacznie bardziej ciemny z pomarańczowymi tonami. Mam dwa kolory, które są raczej na początku gamy kolorystycznej Max Factora, a wcale jasne nie są, a umówmy się - nie jestem bladziochem i daleko mi od porcelanowej cery.
Konsystencja podkładu jest lekka, satynowo rozprowadza się po skórze. Bardzo dobrze aplikuje się go palcami oraz gąbką. Krycie jest lekkie w kierunku średniego, jednak dzięki temu wygląda świeżo i naturalnie.
Utrzymywanie się jest w porządku, jak na lekko kryjący podkład.
Mimo wszystko ta znaczna oksydacja dla mnie jest nie do zaakceptowania.

Bardzo go lubię

Podkład kupiłam podczas promocji w drogerii, długo się zastanawiałam, ponieważ ogólnie lubię podczas promocji coś nowego wypróbować.

Podkłady jest w wygodnej butelce z aplikatorem w postaci pompki, która ani razu się nie zacięła. Konsystencja kremowa bardziej gęsta. Świetnie się nakłada na cerę. Jeśli chodzi o efekt krycia jest dobry ale nie tworzy mocnej maski. Podklad nawilża, nie wysusza i nie podrażnia. Ogólnie tworzy efekt promiennej, zdrowej cery - uwielbiam do codziennego stosowania. Trwałość średnia - uważam że powinien dłużej się utrzymać na twarzy patrząc na cenę.

Nie polecam

Kupiłam go na promocji. Zbyt wodnista formuła. Szybko schodzi z twarzy i roluje się głównie na policzkach. Przy mojej tłustej cerze całkowicie się nie sprawdził. Oprócz tego wszystkie kolory wpadają w różowo - pomarańczowe tony, co jest dla mnie minusem