L`Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

L`Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

Pojemność 1 szt

L’Oréal Casting Crème Goss - krem koloryzujący, któremu zawierzyło tysiące Polek.

Niewątpliwym atutem farby jest przyjemnie pachnąca bezamoniakowa formuła. Produkt ma niezwykle miłą konsystencję i świetnie rozprowadza się na włosach. Farba została udoskonalona o dedykowane różnym odcieniom włosów odżywki, bazujące na składnikach pochodzenia naturalnego tj. olej kokosowy, ekstrakt z jagód goji, miód oraz pochodną proteiny z orzecha laskowego.

Nawilżająca odżywka z olejkiem kokosowym podkreśla piękno brązowych włosów. Odżywka z miodem rozświetla włosy blond. Proteiny z orzecha laskowego rozświetlają brązowe włosy, a nawilżająca odżywka z ekstraktem z jagód goji podkreśla piękno czerwieni i rudości. Wszystkie wersje odżywek zostały tak skomponowane by nadać Twoim włosom miękkość, zmysłowość oraz wyjątkowy połysk. Ponad 30 odcieni pozwala znaleźć najbardziej odpowiedni dla naturalnego odcienia włosów by przyciemnić go lub rozjaśnić o jeden ton. Wyjątkowa formuła kremu koloryzującego zapewnia stopniowe wypłukiwanie co zapobiega efektowi odrostów.

Świetna farba!

Farby tej używam już od lat, odkąd pamiętam.Zawsze ratowała moje włosy i nadawała im piękny , naturalny odcień.Brak amoniaku w składzie sprawia , że farbowanie nie niszczy włosów.Są one delikatne i miękkie w dotyku.

Używa produktu od: próbka

Jasny blond super

Kolor utrzymywał się dosyć długo, po użyciu odżywki włosy były cudowne w dotyku jak i wyglądzie, ładnie wygładził kolor włosa, nie narobił plam. Łatwy w użyciu.

Lubię

Kupiłam farbę do włosów z polecenia siostry bo ona zawsze ta farba farbuję włosy. Wypróbowałam i zachwyciła mnie pięknym kolorem pięknie wyszło niespodziewana się takiego efektu. Długotrwała .bardzo fajna farba polecam

Nie podzielam zachwytów:(

Używałam koloru 613 Mroźne Mochaccino.
Na włosach długich, cienkich, z pozostałościami sombre.
Aplikacja łatwa. Wszystko dokładnie opisane, technicznie łatwe do opanowania. Produktu wystarczająco - do włosów za łopatki, aczkolwiek bardzo cienkich - wystarczyło. Zapach nie drażnił.
Kolorant pokrył wszystko dobrze - moje włosy ciemny blond i rozjaśnione (aczkolwiek wypłowiałe). Wyszedł oczekiwany odcień, krycie równomierne. Część odżywki została na kolejne mycia. Nie zauważyłam, by kondycja włosów ucierpiała po koloryzacji.
I wszystko byłoby dobrze, gdyby nie to, że produkt bardzo, bardzo szybko wypłukuje się z włosów. Już po pierwszym myciu zauważyłam różnicę. Zaznaczę, że nie użyłam szamponu oczyszczającego czy przeciwłupieżowego. Zastanawiam się nad opisem produktu w KWC - to nie jest formuła długotrwała! Na opakowaniu mamy napisane, że kolor zmywa się po ok. 28 myciach. Jest to produkt zmywalny!
Oczekiwałam więc, że prędzej czy później intensywność odcienia ulegnie pogorszeniu, ale żeby tak szybko? Po kilku myciach po mroźnym mochaccino nie ma śladu:( Włosy nabrały ciepłego, rudawego odcienia. Na szczęście nie przeszkadza mi to.

Najlepsze

Casting Gloss używam od kilku lat: począwszy od czarnego, poprzez brązy aż po blond
+ nie niszczą włosów
+ meega + za odżywkę
+ super pojemnik do nakładania farbki
+ delikatnie wypłukuje kolor, nie traci blasku

Bardzo średnia farba

Farbę zakupiłam w celu samodzielnej koloryzacji, zachęciły mnie do tego opinie i dozownik i muszę przyznać, że dzięki niemu, jak i dość rzadkiej konsystencji, farbowanie się samej było bardzo łatwe, nawet dla osoby, która samodzielnie, robiła to pierwszy raz. Jedno opakowanie wystarczyło, że pokryć całe włosy, długości do łopatek. Kolor jaki wybrałam to był jasny brąz bądź ciemny blond, nie pamiętam, kolor wyszedł ciemniejszy niż na wzorniku, jednak to się zwykle zdarza. Zapach nie był drażniący, ogólnie sama koloryzacja była przyjemna, ciemniejszy kolor mi nie przeszkadzał. Ale! Moje włosy po farbowaniu były dosłownie "płaskie". Zero połysku, zero miękkości, nic. Bardzo długo męczyłam włosy różnymi maskami i odżywkami, ale bardzo trudno było im przywrócić jakąkolwiek miękkość i ładny, zdrowy wygląd. To sprawiło, że nie mogę być zadowolona z tej farby. Trzymała się długo, z czasem oczywiście kolor nie był już tak ciemny, wypłukał się do bardzo zbliżonego do mojego więc nie miałam problemów z odrostami. Ponadto wydaje mi się, że przesuszyła mi włosy, zwłaszcza końce, które zwykle już i tak są suche. To sprawia, że już nie wrócę do tej farby.

Włosy wychodzą garściami

Pamiętam, że parę lat temu byłam zachwycona tą farbą. Ostatnio jej użyłam i totalna klapa! Wyciągnęłam połowę swoich włosów, myślałam, że będę łysa. Farbowałam włosy na ciemny brąz. Myślałam, że może moje włosy są słabe, ale moja mama również używała farby z tej serii(blond) i włosy również wypadały garściami. Do tego kolor u mnie i u mamy nie wyszedł wg obietnic producenta. Różnił się nieco z tym podanym na pudełku.

tak tak tak!

Od dluzszego czasu farbuje wlosy na czarno wiec postanowilam juz ich nie katować farbami z amoniakiem, ta nie niszczy tak wlosow, ma swietne kolorki, polecam hebanowa czern :) poza tym bardzo latwa aplikacja, farby jest duzo wiec przy dlugich wlosach tez sie sprawdza :)

Jest świetna

Bardzo dobra farba do włosów jaka używałam. Ma przyzwoity zapach, fajna buteleczke do nakładania farby na włosy dzięki czemu można ja dobrze rozprowadzić na włosach. Włosy po niej są naprawdę świeże i miękkie. Dołączona odżywka bardzo fajnie działa na włosy że są miękkie i lśniące A do tego mega pachnące bo ta odżywka ma świetny zapach- szkoda że nie ma jej oddzielnie w sprzedaży

Super

Bardzo dobra farba. Wydajna, łatwo ja mozna zaaplikować. Jedyną wadą jaka widzę to zapach jest bardzo intensywny, chemiczny. Regularna cena jest dosyć wysoka bo 30 zł ale ja ją zakupiłam na promocji w cenę 20 zł także super. Polecam!!!

Jestem zadowolona

Super, na prawdę polecam z czystym sumieniem.
Bardzo wygodna aplikacja , przyjemny zapach .
Włosy przyjemne w dotyku, miękkie i błyszczące .
L'Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący) spełnił moje oczekiwania bo szczerze nie spodziewałam się takiego efektu końcowego .
Krem koloryzujący nadaje włosom piękny , głęboki kolor .

Całkiem spoko

Nie będę pisać tu wypracowań ani innych poematów czy wierszy. Farba a raczej krem koloryzujący jest super przy niezbyt drastycznej zmianie koloru włosów przy farbowaniu. A co za tym idzie. Zmiana koloru o 2 tony wyjdzie bardzo dobrze. Aplikacja łatwa w użyciu. Farba nie śmierdzi. Jest łagodna a kolory delikatne. Aczkolwiek wydaje mi się że większość kolorów ma rudy odcień :( Czekam na odcienie bardziej zimne. Ciemna czekolada wyszła mi trochę jak rudy karmel ale cóż. Nie pokrywa siwych włosów. Zbyt słaba na to. Polecam przy pierwszej przygodzie z farbowaniem.