L`Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

L`Oreal Paris, Casting Creme Gloss (Krem koloryzujący)

Pojemność 1 szt

L’Oréal Casting Crème Goss - krem koloryzujący, któremu zawierzyło tysiące Polek.

Niewątpliwym atutem farby jest przyjemnie pachnąca bezamoniakowa formuła. Produkt ma niezwykle miłą konsystencję i świetnie rozprowadza się na włosach. Farba została udoskonalona o dedykowane różnym odcieniom włosów odżywki, bazujące na składnikach pochodzenia naturalnego tj. olej kokosowy, ekstrakt z jagód goji, miód oraz pochodną proteiny z orzecha laskowego.

Nawilżająca odżywka z olejkiem kokosowym podkreśla piękno brązowych włosów. Odżywka z miodem rozświetla włosy blond. Proteiny z orzecha laskowego rozświetlają brązowe włosy, a nawilżająca odżywka z ekstraktem z jagód goji podkreśla piękno czerwieni i rudości. Wszystkie wersje odżywek zostały tak skomponowane by nadać Twoim włosom miękkość, zmysłowość oraz wyjątkowy połysk. Ponad 30 odcieni pozwala znaleźć najbardziej odpowiedni dla naturalnego odcienia włosów by przyciemnić go lub rozjaśnić o jeden ton. Wyjątkowa formuła kremu koloryzującego zapewnia stopniowe wypłukiwanie co zapobiega efektowi odrostów.

Ciemna Czekolada

To była moja pierwsza koloryzacja farbą w domu, wcześniej zawsze chodziłam do fryzjera. Kładłam kolor 323 Ciemna Czekolada na moje dość ciemne włosy, chodziło mi o nadanie trochę głębi i wyrównanie przebijającego blondu na końcówkach po rozjaśnianiu. Po przeczytaniu recenzji wiedziałam, że kolor wyjdzie i tak ciemniejszy na opakowaniu więc mi to nie przeszkadza.

Swietna tylko kolor nie ten :D

Koloryzacja standardowa, dość szybka i łatwa. Każdy poradzi sobie samodzielnie w domu
Kupiłam ją za jedyne 11,50 zł i jestem mega zadowolona.
Włosy mają intensywny, jednolity kolor (ale nie jest to złota henna... To coś między rudym a czerwonym)
Włosy są mocne i odżywione, kolor trzyma się tak samo już od dwóch tygodni :)

efekt zawsze taki sam... jestem n nie

Miałam kilka podejść do tej farmy. Raz na pare lat daje jej szanse znowu i za każdym razem efekt ten sam. Jakiego koloru z brązów bym nie użyła wychodzą mi czarne włosy. Z żadną inna farbą nie mam takiego problemu. obecnie wziełam farbe o kolorze mroźna czekolada. Modelka na obrazku ma wyraźnie włosy z czerwonymi/mahoniowymi akcentami. Na moich włosach wyszła chłodna czerń. Pod światło można sie dopatrzeć brązu, ale na pewno nie idącego w mahoń tak jak na opakowaniu. To była ostatnia szansa jaką dałam tej farbie, a szkoda bo mają dużo odcieni, tylko co z tego skoro na włosach nie mają z nimi potem nic wspólnego,

Od lat zawsze do niego wracam

Używam od lat i zawsze do niego wracam ,kiedy mam ochotę na odświeżenie koloru moich włosów :)
Łatwa aplikacja, kolor się utrzymuje dosyć długo stopniowo się wypłukując.
Czego chcieć więcej? :) Jeśli mamy podobny odcień do swojego naturalnego to odrosty nie są widoczne . Jeśli chcemy tylko przyciemnić włosy to jest idealny

Używa produktu od: próbka

Mój pierwszy raz :)

Łatwa koloryzacja dla osób które tak jak ja nigdy dotąd nie malowały włosów. Farba pokryła pierwsze siwe włoski. Nie osłabiła, nie obiążyła. Czyli ogólnie jestem na tak :)

Bardzo dobre

Są to jedne z najlepszych produktów jakie stosowałam. Obecnie jestem na odcieniach brązu. W swoim życiu moje włosy przeszły już chyba wszystko od platyny, przez blond, po rudości, czerwienie, brązy i czerń.

Przy mojej długości włosów (za łopatki) i grubości, do koloryzacji potrzebuję dwóch opakowań. W zestawie znajduje się krem koloryzujący, utleniacz, odżywka, rękawiczki ochronne i ulotkę. Sposób aplikowania jest banalnie prosty i nawet osoby, które robią to pierwszy raz bez najmniejszego problemu sobie z tym poradzą. W dołączonej instrukcji wszystko jest dokładnie i przejrzyście wytłumaczone krok po kroku.

Produkt nie zawiera amoniaki, dzięki czemu nie ma duszącego zapachu jaki zawsze towarzyszy w przypadku zwykłych farb. Konsystencja jest kremowa o idealnej gęstości - nie spływa i przyjemnie się ją aplikuje. Dzięki odżywce włosy po farbowaniu łatwo się rozczesują i nie są splątane.

Kolor jest piękny, żywy, lśniący i równomierny. Producent zapewnia, że utrzymuje się do 28 myć - sprawdziłam i wszystko się zgadza. Włosy są delikatne w dotyku, a kolor pięknie uwydatniony i głęboki. Schodzi równomiernie i nie niszczy mocno włosów. Po farbowaniu zawsze po miesiącu moje włosy robiły się matowe i sianowate. W tym przypadku włosy dalej zachowują swój piękny wygląd.

Jest to idealny produkt na wakacyjne szaleństwo albo jako pierwsza koloryzacja. Zdecydowanie polecam.

Farba, która dba o włosy :)

Obiecałam sobie jakiś rok temu, że nie będę farbować włosów i poczekam aż w całości odrosną i w końcu obetnę wypłowiałe, suche końcówki pozostałe po ombre. I tak nie wytrzymałam - denerwowało mnie mocne puszenie i totalna matowość końcówek a jest lato i chciałam oczywiście chodzić w rozpuszczonych włosach jak najczęściej. Czytałam masę pozytywnych opinii na team Casting Creme Gloss i przy którejś z (setnych ;)) wizyt w Rossmannie skusiłam się na nią - w dodatku była w promocji i zapłaciłam kilka złotych mniej. Wybrałam kolor 300 - bardzo zbliżony do mojego naturalnego żeby później nie martwić się o odrosty.

Opakowanie jest bardzo ładne i czytelne - zawiera rękawiczki, instrukcję, tubkę kremu koloryzującego, tubkę mleczka utleniającego i odżywkę z olejkiem kokosowym (uwielbiam kokos - rządzi w moich kosmetykach latem :)). Przygotowanie farby i aplikacja jest dziecinnie prosta - farbuję włosy w domu nie pierwszy raz, ale myślę że dziewczyną, które nigdy tego wcześniej nie robiły nie będą miały z tym większego problemu. Mam długi włosy a farba starczyła na porządne rozprowadzenie po całej długości. Dodatkowo nie spływała i nic nie piekło a skóra głowy nie była podrażniona.

Po danym czasie (z tego co pamiętam około 20 minut) zmywa się farbę i nakłada pięknie pachnącą odżywkę - starczyła mi na trzy użycia. Włosy są bardzo miękkie i gładkie i w końcu moje końcówki odżyły. Wypełnione farbą wyglądają o wiele, wiele lepiej i są bardzo przyjemne w dotyku. Dodatkowo o wiele łatwiej je rozczesać i już tak bardzo się nie puszą! Super - jestem bardzo zadowolona. Co prawda kolor wyszedł trochę ciemniejszy niż na opakowaniu, ale rozjaśniał po kilku umyciach i jest teraz idealny! Czy znalazłam jakieś minusy? Był jeden, ale raczej z mojej własnej głupoty ;) Przy drugim myciu włosów pod prysznicem zapomniałam, że dwa dni wcześniej farbowałam włosy i woda lekko zabarwiona farbą ubrudziła sufit pod prysznicem- nie udało się tego niestety zmyć także czeka mnie niedługo malowanie - tym razem sufitu ;)

Używam od lat!

Casting Creme Gloss to moja ulubiona farba do włosów, której regularnie używam, od lat. Nie jestem w stanie określić ile opakowań farby kupiłam czy ilu kolorów używałam, trzymając się palety brązów i rudości. Kolor długo trzyma się na włosach i długo pozostaje nasycony.

naturalną być

Krem koloryzujący dobrze się sprawdza w domowej koloryzacji. Łatwy w rozrobieniu, nałożeniu i rozprowadzeniu. Kolor wychodzi intensywny ale naturalny, nie ma obaw, że brak profesjonalnego nakładania spowoduje jakieś plamy czy nierówności. Wręcz przeciwnie czasami zostają fajne refleksy czy przenikanie ze swoim kolorem. Stosuję kolory od czekolad do brązu i zawsze jestem zadowolona. Oczywiście spłukuje się z każdym myciem co raz bardziej ale pozostawia ładny odcień. Dodatkowo od razu po nałożeniu włosy są bardzo nawilżone jakby odżywione, ładnie błyszczą.

Cudowna Farba L'Oreal creme gloss

Mam włosy do pasa i nigdy nie farbowałam włosów. To było moje pierwsze zetknięcie z fabra. Szczerze obawiałam się, że coś pójdzie nie tak, jednak z farbą Loreal creme gloss moje włosy wygląda super naturalnie i cudownie lśnią. Nie zaluje, że zastosowałam farbę na moje włosy naturalne gdyz całkowicie pokryła moje już pojawiają się siwe włosy. Polecam ????

Używa produktu od: próbka

Idealna na pierwsze farbowanie!

Miałam przyjemność testować farbę w kolorze 443 z odżywką z ekstraktem z jagód goji. Z racji tego, że była to moja pierwsza koloryzacja miałam pewne obawy jednak jak się później okazało były one całkowicie niesłuszne. Po upływie ponad 2 tygodni od farbowania moje włosy są w takiej samej kondycji w jakiej były przed zabiegiem a być może nawet i trochę lepszym gdyż farba dodała im blasku. Kolor farby prezentuje się na włosach bardzo naturalnie. Sama aplikacja jest bardzo prosta z łatwością można wykonać ją samemu w domu. Dużym plusem na który warto zwrócić uwagę jest bardzo przyjemny zapach farby, który nie ma nic wspólnego z dotychczasowym zapachem który kojarzył mi się z farbowaniem włosów. Podsumowując, Casting Creme Gloss jest idealną farbą dla osób które poszukują zmian w swoim wyglądzie, przy jednoczesnym zachowaniu naturalnego efektu i zdrowych włosów ;)

Fantastyczna.

Testowałam linię z miodem - nigdy nie trefiłam na tak fantastyczną farbę, a kilkadziesiąt już przetestowałam.
Moje zniszczone do granic włosy nagle po koloryzacji stały się miękkie, odżywione, milusie w dotyku.
Idealnie pokryte odrosty, kolor pięknie wyrównany.
Mama kiedy mnie zobaczyła stwierdziła : O, w końcu masz taki kolor jak w młodości! Pięknie Ci!
Więc misja koloryzacji z naturalnym efektem zdecydowanie zrealizowana. 10/10 i polecam na pierwszą i każdą kolejną koloryzację. Nigdy nie wrócę do innych farb :))