Bourjois, Eye Catching, Eyeshadow Palette (Paleta 8 cieni do powiek)

Bourjois, Eye Catching, Eyeshadow Palette (Paleta 8 cieni do powiek)

zobacz więcej zwiń

Pojemność 4,5 g

8 kremowo-pudrowych cieni do powiek.Pastelowe odcienie nadające efekt „otwartego oka. Aplikator z podwójną końcówką z miękką gąbeczką pozwala mieszać cienie, a druga, precyzyjna końcówka doskonale nadaje się do rysowania konturów i podkreślania linii. W zestawie znajduje się rozświetlający cień do stosowania w wewnętrznych kącikach oczu i pod łukiem brwiowym Paleta zawiera też wbudowane panoramiczne lusterko, ułatwiające szybkie poprawki makijażu w ciągu dnia.
Aplikator z podwójną końcówką
Trwałość na skórze aż do 12 godzin
Niezwykle miękka konsystencja, która łatwo się rozprowadza, pozwala tworzyć głębię koloru

Skład jest w trakcie moderacji.

• Textures 1, 2, 3, 6, 7, 8 TALC, SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE, POLYETHYLENE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, BORON NITRIDE, OCTYLDODECYL STEAROYL STEARATE, PENTAERYTHRITYL TETRAISOSTEARATE, ZINC STEARATE, SILICA, CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, PTFE, DIISOSTEARYL MALATE, DIMETHICONE, PHENOXYETHANOL, SYNTHETIC WAX, DECYLENE GLYCOL, HYDRATED SILICA, DEHYDROACETIC ACID, DISODIUM EDTA, TRIOLEIN, MALTODEXTRIN, POLYGLYCERYL-4 ISOSTEARATE, CETYL PEG/PPG-10/1 DIMETHICONE, HEXYL LAURATE, TIN OXIDE, LECITHIN, TOCOPHEROL, ASCORBYL PALMITATE, CITRIC ACID, [May Contain/Peut Contenir/+/-:IRON OXIDES (CI 77491, CI 77492, CI 77499), MICA, TITANIUM DIOXIDE (CI 77891), CARMINE (CI 75470), D&C BLACK NO. 2 (CI 77266), Yellow 5 Lake (CI 19140), ULTRAMARINES (CI 77007)].

Bourjois Eye Catching,paleta cieni

Paletkę Bourjois zobaczyłam po raz pierwszy w gazetce Skarb z Rossmanna. Od razu spodobała mi się kolorystyka cieni i pomyślałam że jak będzie okazja,to ją kupię. Paletka jest dość droga,bo kosztuje chyba ponad 70zł. Udało i się ją dostać w promocji za ok 40zł.
Opakowanie jest wygodne, solidnie wykonane z lusterkiem, które się obraca. Na odwrocie podpowiedź jaki makijaż można wykonać.
Cienie (jest ich 8) mają bardzo ładne kolory, dobrze się je nakłada. Długo utrzymują się na powiekach,na pewno 6 godzin,nie wiem czy dłużej, muszę zaobserwować.
Do paletki dołączony jest aplikator, ale ja z niego nie korzystam.
Ja jestem bardzo zadowolona z paletki. Można wykonać delikatny makijaż ale również mocniejszy, bardziej wyrazisty.

Dobre cienie

Paletę dostałam na urodziny. Piękne opakowanie, solidny plastik i jeszcze fajnie się otwiera. Cienie nude. Mają piękny rozswietlacz. Cień najjasniejszy dla mnie słabo napigmentowany. Lecz inne cienie są boskie. Brokatowe nakładam mokrym pędzelkiem błysk na oko rewelacja. Jedyny minus to ze się osypuja.

Uwielbiam takie cacuszka:)

No cóż..ja jak koleżanka kupiłam bo Hania prezentowała;)
W sklepie to wiecie jak to jest człowiek wpada w szale coś chwyci ..potem żałuje albo co..Nawet na internecie jak kupuję , a nie widziałam czegoś wcześniej to też różnie bywa..A tu zdążyłam się zapoznać z wyglądem paletki i kolorami na filmiku i tak mnie urzekła swoim wyglądem ta paletka,że choćbym miała (a mam) już paletkę z podobnymi kolorami..to i tak bym tę kupiła..:)
No i jeszcze w promocyjnej cenie..:) Na szczęście udało mi się tę jeszcze dorwać..Chwała Rosmanowi mogłam zrobić trochę wcześniej zakupy na stronie dzięki aplikacji i to pewnie mnie uratowało,że paletę dostałam.
Jest śliczna..w kolorze nude.. To taki stabilny , gruby plastik..Otwiera się elegancko , praktycznie obracające się lusterko..no paletka marzenie.Idealna do torebki bo w sumie nieduża no i właśnie to lusterko jakże przydatne;)
Cienie może nie mają jakiś przełomowych kolorów, ale są idealne na makijaż dzienny. Ładnie się uzupełniają, te z brokatem można stosować same jak np. ten róż, albo do kąciku oczu celem rozjaśnienia jak ten jaśniutki, lub pod brwi..
Ciekawy kolor jest złoto-musztardowy, podobno bardzo modny ten jesieni...
Te ciemniejsze kolory bordo i taki czarno-szary..też dobrze się komponują z pozostałymi cieniami , a dzięki nim wyczarujemy również coś na wieczór. Tym czarnym można nawet kreskę zrobić:)
Trzymają się na powiece cały dzień, nie osypują. Nie stosuję żadnej bazy pod cienie jedynie korektor pod oczy ewentualnie rozetrę na powiece i cienie dają radę.
Oczywiście można się przyczepić do aplikatora, który pewnie dla niektórych będzie zbyteczny..W sumie można nałożyć palcem, ale ja powiem Wam ,że czasem i z takiego aplikatora potrafię skorzystać i nie będę się wstydzić tego . Po prostu i aplikator mi się tu przydaje.
Polecam bo to idealna paleta do torebki .

Wielkie zaskoczenie

Paletę Bourjois Eye Catching kupiłam po obejrzeniu filmiku u Hani Knopińskiej. Do zakupienia tej paletki zachęciło mnie zestawienie kolorystyczne. Po wypróbowaniu jej na sobie byłam bardzo mile zaskoczona ich formułą. Cienie brokatowe są niesamowicie kremowe i fantastycznie rozcierają się na powiece. Wystarczy nałożyć je palcem. Cienie matowe są aksamitne w dotyku i świetnie się blendują. Wszystkie są bardzo dobrze napigmentowane, a brokatowe tak bardzo się mienia na powiece, że jestem zachwycona. Kolorystyka mnie urzekła bo są to cienie utrzymane w tonacji nude, ale obecność matowego cienia w kolorze mauve (fioletoworóżowego) oraz brokatowego brudnego różu stawia te paletkę na szczycie tego typu zestawień. Dodatkowy plus za panoramiczne lusterko, które można obracać w każdą możliwą stronę i nadaje się idealnie do poprawienia makijażu w każdych warunkach. Kolejny plus za małe, plastikowe i kompaktowe opakowanie, które mieści się w dłoni i w każdej torebce, sprawia że jest to unikatowa paleta do każdego makijażu, zarówno dziennego jak i wieczorowego. Jestem bardzo mile zaskoczona. Polecam serdecznie!!!