Lirene Dermoprogram, Kuracja modelująco-wygładzająca, Antycellulitowe ampułki

Lirene Dermoprogram, Kuracja modelująco-wygładzająca, Antycellulitowe ampułki

Ekspertki z Laboratorium Naukowego Lirene stworzyły profesjonalną kurację modelująco-wygładzającą w postaci Antycellulitowych ampułek. Zestaw 5 ampułek stanowi kompleksową terapię antycellulitową, która w widoczny sposób wysmukla sylwetkę, a wspomagana przez masaż podczas aplikacji, poprawia mikrokrążenie i przyspiesza spalanie podskórnej tkanki tłuszczowej.
Skoncentrowana formuła ampułek zawiera silnie działające naturalne kompleksy roślinne, które w połączeniu z masażem skóry podczas aplikacji ampułek, modelują sylwetkę, zwiększają jędrność, gładkość i napięcie skóry:
Kofeina, escyna, L-karnityna: Usprawniają krążenie krwi w naczyniach włosowatych, przyspieszają odpływ limfy i metabolizm komórkowy. W widoczny sposób wygładzają skórę, zmniejszając widoczność grudek i nierówności.
Ruszczyk kolczasty: Intensywnie pobudza mikrokrążenie, poprawia wygląd skóry, zwiększając jej sprężystość i miękkość.
Bluszcz: Zawarte w nim flawonoidy i rutyna uszczelniają ściany naczyń włosowatych, usprawniają krążenie krwi i odpływ limfy, przyczyniając się do rozbijania tkanki tłuszczowej.
Skrzyp polny: efektywnie przyspiesza drenaż limfatyczny.

lotion
Skóra
z defektami
serum
<50ml
Struktura
lekkie

przereklamowane

Zakupiłam ampułki po wielu reklamach i recenzjach w internecie. wiele opinii bylo pozytywnych wiec stwierdzilam, ze sie skusze. Ogolnie ampulki bardzo wydajne, bo 1\2 ampulke stosowalam na nogi, posladki, brzuch i ramiona. wiec 1 ampułka na 2 razu. Uczucie przyjemnego grzania po aplikacji. Lubie to uczucie bo wiem ze preparat w jakims stopniu dziala. Skóra byla dosc gladka po amplulka ale to chyba jedyny plus. Nie zauwazylam aby cellulit sie zmniejszyl a to bylo glownym zadaniem tych ampulek.

Ampułki

Ampułki antycellulitowe od Lirene. Myślałam, że lepiej wypadną, ale niestety nie sprawdziły się u mnie. Mają dziwny, nie przyjemny zapach.Po aplikacji w problematyczne części ciała jest odczuwalne uczucie gorąca, które jest wręcz nie do wytrzymania . Efekt po całej kuracji : lekko napięta skóra. Większość kosmetyków tego typu daje lepsze rezultaty, więc nie warto .

Na mnie nie działają

Niestety, ale u mnie się nie sprawdziły. Może delikatnie cellulit był mniejszy ale to minimalnie, prawie bez różnicy. Nie spodziewałam się spektakularnego efektu, ale w ogóle jakiegoś - a tu niestety klapa. Po nałożeniu czuć było jak rozgrzewa - ale nie było to jakoś bardzo uprzykrzające. Na plus opakowanie i pomysł produktu w ampułkach - bardzo wygodne. Cena też nie wygórowana - chociaż za produkt, który prawie nie daje efektu to i tak sporo.

Nie działają

Ampułki nie działają. Nic a nic. Nie borykam się z jakimś wielkim cellulitem, raczej z taką jedną złośliwą dziurką na udzie. Myślałam, że ta dziurka się wygładzi, a może nawet zniknie. Nic takiego się nie stało. 30 zł (na dwie kuracje) wyrzucone w błoto. Lepiej pójść na piwo.

SOS przed urlopem

Ampułki skusiły mnie promocją w pewnym sklepie. Mój cellulit nie jest duży ale działać już trzeba bo urlop się zbliża.
Wygodna w użyciu ampułka wystarczy na conajmniej dwa zastosowania. Produkt jest płynny i łatwo rozsmarowywuje sie na skórze. Użycie ampułki poprzedziłam krótkim masażem szczotką do ciała na sucho.
Po zakończeniu kuracji mogę stwierdzić mega wygładzenie i ujędrnienie skóry.
Cellulit dalej jest ale mam wrażenie, że trochę mniejszy. Po jakimś czasie wrócę jeszcze do tej kuracji bo gładkość skóry po ampułkach jest niesamowta. Może masaż szczotką zwiększył ten efekt...W rezultacie jestem zadowolona i polecem ten produkt. A walka z cellulitem wcale nie jest taka prosta i szybka :-)

Ampułki Antycellulitowe Lirene

Na sięgnięcie po ampułki skusiala mnie reklama w telewizji jednej ze znanych drogerii. To był strzał w 10. Kuracja jest pięciodniowa. Produktu w jednej ampułce jest tak dużo, że spokojnie wystarczy na wsmarowane go w problematyczne partie ciała. I co tu dużo mówić, efekty zauważyłam już po pierwszym dniu zastosowania! Skóra jest widocznie gładka, ujędrniona. Jestem zachwycona. Po 5 dniach całej kuracji cellulit nie zniknął wiadomo, ale zdecydowanie się zmniejszył. Polecam wszystkim :)

Warte uwai!

Walczę z cellulitem już jakiś czas, dlatego z chęcią sięgnęłam po taka nowość. Produkt jest bardzo wydajny. W środku jest 5 ampułek, jednak każda starczyła mi na 2 aplikacje, a smarowałam i uda i pośladki. Po pierwszych kilku użyciach czułam mrowienie i rozgrzanie skóry, pierwszy wniosek - działa. Teraz po 10 dniowej kuracji muszę to potwierdzić, naprawdę działa. Oczywiście cellulit nie zniknął całkowicie, jednak skóra jest ujędrniona, cellulit mniejszy, ja widzę różnicę, a to już wiele. Szczerze polecam, cena jest przystępna jak na takie działanie.

Zalety:
- działa,
- widoczne zmniejszenie cellulitu,
- ujędrnienie,
- wydajność,
- cena.

Gorąca kuracja wygładzająca

Przygotowania do wakacji czas zacząć! Dość sceptycznie podeszłam do nowości od firmy Lirene myśląc ze pewnie niewiele pomoże mi w przygotowaniu ciała do wakacji a tu... niespodzianka!
Kuracja zamknięta jest w 5 plastikowych ampułkach , które są naprawdę wydajne. Jedna ampułka starcza na wszystkie problematyczne partie ciała. Konsystencja w postaci płynnego żelu szybko się wchłania, delikatnie pachnie i nie pozostawia uczucia lepkości. Po aplikacji UWAGA! pojawia się efekt rozgrzewający, u mnie dosyć mocno dało się go odczuć ale akurat ciepło lubię ;) Skóra po skończonej kuracji jest super nawilżona, bardziej jędrna i napięta. Czy likwiduje cellulit? Nie liczmy ze jeden kosmetyk wygra tak nierówna walke... i napewno jednorazowa kuracja nie przyniesie zadowalających efektów. Uważam ze kuracja jest warta uwagi i napewno moze dużo dobrego zrobić dla naszego ciała przed wakacjami.

W walce z cellulitem!????????????

Antycellulitiwe ampułki Lirene , to pięciodniowa kuracja mocno skoncentrowanym kosmetykiem, mająca na celu zmniejszenie widoczności cellulitu, a także znaczną poprawę elastyczności skóry oraz wygładzenie jej i ujędrnienie.

Produkt mamy w postaci 5 jednorazowych ampułek o pojemności 7ml. Tu, muszę zaznaczyć - jedna ampułka spokojnie wystarcza na uda, brzuch i pośladki i to nie na lekkie muśnięcie zawartością ale na porządne nasmarowanie, więc wydajność zdecydowanie na +!
Zawartość ampułki jest raczej wodnista i ma przyjemny zapach, bardzo ładnie się rozprowadza i wchłania.

Tuż po pierwszej aplikacji poczułam mocne mrowienie i rozgrzanie skóry, które ustąpiło po około kwadransie, pomyślałam że to dobrze rokuje, a kuracja okaże się bardzo skuteczna. Jednak w kolejnych dniach podobne odczucia były aczkolwiek bez efektu wow. Skóra została dobrze nawilżona i wygładzona.

Kosmetyk ma bardzo przystępną cenę, jednak podobny efekt możemy uzyskać balsamami, których cena jest zbliżona, a wydajność kilkukrotnie większa.

Koniec z pomarańczową skórką

Ampułki antycellulitowe Lirene to doskonała odpowiedź dla osób, które poszukują produktów o dobrym składzie, efektywnym działaniu oraz wygodnej aplikacji. Dermo Program to zestaw 5 ampułek o pojemności 7 ml, które należy stosować przez 5 dni - aplikując je na wybrane partie ciała m.in uda, pośladki czy brzuch. Produkt jest zamknięty w wygodnych plastikowych ampułkach, posiada lekką konsystencję, dobrze się wchłania oraz delikatnie pachnie. Dotaktowo kuracja jest wzbogacona o takie składniki jak : kofeina, i-karnityna, ruszczyk kolczasty, blusz, skrzyp polny. Po zastosowaniu całej kuracji, skóra jest wyraźnie wygładzona oraz ujędrniona. Jestem miło zaskoczona efektem końcowym i chętnie wrócę do tego produktu.

Kuracja w Ampułce.

Ampułki antycellulitowe
Na pierwszym miejscu Urzekło mnie przede wszystkim opakowanie ampułek jest to plastikowa ampułka która wygląda bardzo higienicznie, ampułkę najpierw Trzeba rozkręcić żeby móc wydostać płyn który później aplikujemy na skórę.
Opakowanie zewnętrzne jest bardzo proste i jest to zwykła kartonowe pudełeczko.
Ampułka bardzo przyjemnie pachnie i pozostawia na skórze bardzo delikatne ciepło które jest lekko wyczuwalne, jeśli chodzi o wydajność produktu to jest tutaj na bardzo wysokim poziomie bez problemu ampułka starczyła mi na brzuch na uda na pośladki i na plecy.
Jeśli chodzi o działanie to na pewno moja skóra została bardzo wygładzona jest miękka delikatna w dotyku natomiast czy cellulit zniknął? na pewno stał się mniej widoczny.
Z pewnością powrócę do ampułek marki Lirene przed wyjazdem na urlop. Produkt godny polecenia