Nam Professional by Wibo, Mysterious Carnival, Duochrome Lipgloss (Błyszczyk do ust)

Pojemność 2.5 g
Cena PLN 36.00

Roztańczone holograficznym mirażem usta w karnawale to trend, z którym podbijesz każdą scenę! Multichromowy błyszczyk DUOCHROME LIPGLOSS od NAM, wibrujący kolorem, nasycony owocowym składem i mocą optycznie powiększającą usta, to prawdziwy oręż o tytuł Królowej Karnawału! Podejmiesz wyzwanie?

w płynie /z aplikatorem
powiększające usta
Efekt
perłowe

Karnawałowa rewelacja

Zakupiłam ten błyszczyk gdyz uwielbiam trójwymiarowy efekt na ustach i nie zawiodłam się! Mało jest nadal dostępnych produktów tego typu, zostałyśmy zalane matowymi zastygaczami typu błyszczyki Kylie natomiast lkkości brak. Ten błyszczyk pięknie podkreśla usta, wydobywa ich kształt i optycznie je powiększa. Ładnie sie mieni nie powodując efektu tandety. Na plus konsystencja-nie za rzadka nie za gęsta. Zjada się ładnie a i cena jest przyjemna. Bardzo wydajny. Polecam na wyjście ale używam go również na co dzień.

Mój Ukochany Ever!

Błyszczyki występują w limitowanej kolekcji Carnival- w trzech kolorach- posiadam wszystkie:) Biały mieni się różowymi drobinkami i jest moim ulubieńcem, pozostałe dwa to odcienie miedzi i złota, pomieszane z różem. Każdy daje wyjątkowy efekt na ustach, piękny, holograficzny. Powiększa optycznie usta, nawilża, nadaje subtelnego wyglądu. Błyszczyki mają wygodny aplikator w kształcie serca. Jedyny minus, to szybko się kończą:) Przepiękny dodatek ma codzień ale i super się spisał na wakacjach, na plaży. Boski!!! Błyszczyki mają lepką m
konsystencję, która nie spływa z ust. Posiadają słodki, owocowy zapach.