KWC LogobyWIZAŻ logo

Średnia ocena:
3,6 na 5
Kupi ponownie: 53% osób
  • 23 czerwca 2022 o 15:54
    Podkład skradł moje serce. Jest idealny pod każdym względem, pięknie prezentuje się na buzi, a do zakupu zachęca już samo opakowanie oraz cena.
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Bardzo lubię testować nowości z zakresu makijażu, a podkłady należą do jednych z moich najukochańszych produktów. Moja cera z natury należy do tych bardzo suchych, jednak dzięki odpowiedniej pielęgnacji mogę ją określić jako normalną, bez większych problemów, a co zam idzie - mogę dla siebie wybierać fluidy o najróżniejszych wykończeniach, takich, na jakie w danym momencie mam ochotę. Kiedy tylko marka Lirene Dermoprogram wypuściła swój najnowszy podkład o nazwie ,,It's a Match!" czułam się nim bardzo zaciekawiona i tylko wyczekiwałam okazji do jego zakupu. Trzeba przyznać, że jest to jeden z tych produktów, który bardzo podziela konsumentów, to znaczy albo się go kocha, abo nienawidzi. Ja od razu zaznaczę, że należę do jego ogromnych wielbicieli, ale dlaczego to opiszę dalej, Kosmetyk zamknięty został w przepięknym, rzucającym się w oczy opakowaniu. Jest to tubka o pojemności 30 ml o holograficznej bardzo pełnej najróżniejszych pasteli z dominacją słodkiego różu. Za pomocą czarnej czcionki umieszczono tutaj takie informacje jak logo producenta, nazwa kosmetyku i jego najważniejsze właściwości. Produkt zakupiłam w najjaśniejszym możliwym odcieniu. Ma on neutralną tonację, która nie wpada ani w żółć, ani w róż. Jak na najjaśniejszy z dostępnych odcieni jest dosyć ciemny, chodź dla mnie idealny, ale do mocnych bladziochów nie należę. Konsystencja jest bardzo leciutka i prawie wodnista. Dodatkowo podkład nie posiada żadnego zapachu. Fluid stosowałam przez kilka tygodni do każdego makijażu. Bardzo podoba mi się fakt, że jego krycie spokojnie możemy budować w zależności od tego, ile go zaaplikujemy. Jak dla mnie prezentuje się on świetnie zarówno w przy lekkim, jak i wysokim poziomie krycia. Niezależnie od tego nie tworzy efektu maski czy po prostu nie wygląda sztucznie. Bosko wtapia się w skórę. Daje cudowne, świetliste wykończenie, które łatwo możemy w razie czego przygasić matującym pudrem. Nie wyświeca nadmiernie skóry. Dodatkowo jest bardzo trwały, na mojej buzi utrzymuje się przez cały dzień bez poprawek. Jak dla mnie podkład ten to prawdziwy ideał. Jestem nim naprawdę zachwycona i dołącza on do grona moich ulubieńców, naprawdę uwielbiam go i z całego serca polecam. Jak dla mnie nie ma wad.
    Zalety:
    • Opakowanie
    • Wydajność
    • Cena
    • Konsystencja
    • Możliwość budowania krycia
    • Wpasowuje się w skórę
    • Nie tworzy efektu maski
    • Wykończenie
    • Trwałość
    Wady:
    • Brak
    Drogeria internetowa
    69 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 18 lutego 2024 o 19:04
    W swojej kategorii cenowej to całkiem fajny podkład ale ma też kilka wad
    Używa od:2 tygodnie
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Nie przepadam za marka Lirene ale kolorowa Tubka zachęciła mnie do zakupu. Podkład mam w odcieniu 003 Nudę, który ma beżowe tony i jest dla mnie odrobinę za ciemny ale do lekko opalone skóry będzie idealny. Konsystencja płynna i trzeba bardzo uważać odkręcajac zakrętkę żeby nie upaprac wszystkiego na około. Pomimo tak płynnej konsystencji podkład ma dość dobre krycie, które można stopniować bez efektu maski. Wykończenie satynowe z ładnym naturalnym rozswietleniem. Podkład używam przypudrowany lub solo zależy czy chce mieć lekkie glow na twarzy czy mat ale nawet przypudrowany nie robi pudernicy. Ogólnie podkład stapia się że skóra, wygląda bardzo ładnie i naturalnie ale podstawa to dobrze przygotowana skóra bo lubi delikatnie podkreślać suche skórki, delikatnie oksyduje tak o 1 ton. Niestety dość szybko się ściera tak po około 5 godzinach szczególnie okolice nosa. Ma ładny swiezy zapach. Wyprubuje jeszcze inny odcień bo sam podkład nie jest zły, za taką cenę, w promce okolo11zl, jest całkiem fajny. Nie wysusza skóry, nie zbiera się w załamaniach. Jak dla mnie ok.
    42 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 5 lutego 2024 o 17:24
    Nie jest dobrze
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Mam już swój ulubiony podkład którego zużyłam kilka tubek (Eveline better than perfect)ale zawsze ciągnie mnie aby wypróbować jakieś nowości zwłaszcza gdy jest o nich głośno na różnych stronach i forach. Podkład od Lirene skusił mnie tym że producent obiecuje ochronę przed promieniowaniem HEV, IR a wiadomo że w świecie gdzie nie rozstajemy się z telefonem, laptopem jest to jakiś argument do zakupu. Do tego 93% składników pochodzenia naturalnego sprawiło że się nim zainteresowałam. Ten kosmetyk nie jest drogi ja nabyłam go za ok.10zł więc do testów jak znalazł. Największy minus który co rano podnosi mi ciśnienie to mocno lejąca się , rzadka konsystencja. Nie stawiam podkładu na nakrętce tylko leży na płasko w kosmetyczce a i tak jest cały czas uwalony od podkładu. Często przez to mam pobrudzone biurko przy którym sie maluje. Moja skóra jest z tych suchych w stronę normalnych i nie mam zbyt wielu niedoskonałości więc średnie krycie jak najbardziej mi wystarczy. Ten podkład mimo że ma lekką konsystencję to krycie całkiem porządne. Nie jest to takie mocne tapeciarskie wykończenie , określiłabym je nawet jako takie świeże, świetliste. Podkład ma plastyczną konsystencje i nie zastyga więc u mnie wymaga mocnego przypudrowania w przeciwnym razie mimika mojej twarzy powoduje zbieranie się go w załamaniach przy ustach, na czole. Takie combo sprawia że wytrzymuje kilka godzin ale całego dnia nie przetrwa. Niestety się ściera i w pracy obowiązkowe jest kontrolowanie makeupu. Patrząc na ten aspekt nie poleciłabym go do cer tłustych. Mój kolor nr 2 naturalny ma dla mnie zbyt dużo żółtych tonów ja wolę coś bardziej w beż a nawet minimalnie różowe. Ogólnie podkład wygląda naturalnie na skórze. Nie ciastkuje się , nie wchodzi w pory i nie obciąża wizualnie skóry. Dopasowuje się do jej odcienia i faktycznie działa pielęgnacyjnie. Podczas używania nie nastąpił wysyp niedoskonałości a nawet skóra była mniej ściągnięta, sucha tak jakby podkład ją nawilżał. Nie jest to kosmetyk któremu zaufałabym na wielkie wyjścia bo troszkę się ściera i wyświeca ale jako tani niezobowiązujący dzienniczek może być. Znam lepsze tanie podkłady więc do tego nie wrócę.
    34 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 20 sierpnia 2024 o 22:48
    Dobry produkt
    Używa od:tydzień
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Podkład kupiłam w biedronce za niewielkie pieniądze w odcieniu 03. Byłam miło zaskoczona. Fajnie dopasowuje się do cery. Jego formuła jest lekka. Nie pozostawia efektu maski.
    W hipermarkecie
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 19 sierpnia 2024 o 20:58
    Mocno średni
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:kilka miesięcy
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Nie nazwałbym tego produktu podkładem, raczej kremem bb lub po prostu kremem koloryzujacym. Krycie jest raczej słabe, może w kierunku średniego jednak z moim trądzikiem i przebarwieniami nie dał sobie rady. Dodatkowo ciemnieje na skórze
    Wady:
    • Opakowanie (produkt się rozlewa)
    • Ciemnieje na twarzy
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną

Produkty podobne