Lirene Dermoprogram, It's A Match!, Mineralny podkład dopasowujący się SPF 15

Więcej szczegółów i opinii
zobacz na Opineo.pl

zobacz więcej ofertzwiń
REKLAMA

Jedyny taki podkład, który uszczęśliwi Twoją skórę!

Antyoksydacyjny ekstrakt z korzenia arktycznego wspiera produkcję B-endorfin, stymuluje receptory i sprawia, że Twoja skóra jest po prostu... szczęśliwa! Serio!

Ten podkład scali się z Twoją skórą, ukryje niedoskonałości i nada cerze naturalnej świetlistości! Zawiera 93 % składników pochodzenia naturalnego, w tym pigmenty mineralne, które perfekcyjnie dopasują się do cery. Wegańska formuła dzięki zawartym filtrom zapewnia szerokopasmową ochronę przed promieniowaniem słonecznym.

mineralne, fluidy
Filtry
SPF 15 – 30

• Trwałość: 4
  • Opakowanie: 5

W swojej kategorii cenowej to całkiem fajny podkład ale ma też kilka wad

Nie przepadam za marka Lirene ale kolorowa Tubka zachęciła mnie do zakupu. Podkład mam w odcieniu 003 Nudę, który ma beżowe tony i jest dla mnie odrobinę za ciemny ale do lekko opalone skóry będzie idealny. Konsystencja płynna i trzeba bardzo uważać odkręcajac zakrętkę żeby nie upaprac wszystkiego na około. Pomimo tak płynnej konsystencji podkład ma dość dobre krycie, które można stopniować bez efektu maski. Wykończenie satynowe z ładnym naturalnym rozswietleniem. Podkład używam przypudrowany lub solo zależy czy chce mieć lekkie glow na twarzy czy mat ale nawet przypudrowany nie robi pudernicy. Ogólnie podkład stapia się że skóra, wygląda bardzo ładnie i naturalnie ale podstawa to dobrze przygotowana skóra bo lubi delikatnie podkreślać suche skórki, delikatnie oksyduje tak o 1 ton. Niestety dość szybko się ściera tak po około 5 godzinach szczególnie okolice nosa. Ma ładny swiezy zapach. Wyprubuje jeszcze inny odcień bo sam podkład nie jest zły, za taką cenę, w promce okolo11zl, jest całkiem fajny. Nie wysusza skóry, nie zbiera się w załamaniach. Jak dla mnie ok.

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Stosunek jakości do ceny: 3
  • Opakowanie: 2

Nie jest dobrze

Mam już swój ulubiony podkład którego zużyłam kilka tubek (Eveline better than perfect)ale zawsze ciągnie mnie aby wypróbować jakieś nowości zwłaszcza gdy jest o nich głośno na różnych stronach i forach.
Podkład od Lirene skusił mnie tym że producent obiecuje ochronę przed promieniowaniem HEV, IR a wiadomo że w świecie gdzie nie rozstajemy się z telefonem, laptopem jest to jakiś argument do zakupu.
Do tego 93% składników pochodzenia naturalnego sprawiło że się nim zainteresowałam. Ten kosmetyk nie jest drogi ja nabyłam go za ok.10zł więc do testów jak znalazł.
Największy minus który co rano podnosi mi ciśnienie to mocno lejąca się , rzadka konsystencja.
Nie stawiam podkładu na nakrętce tylko leży na płasko w kosmetyczce a i tak jest cały czas uwalony od podkładu.
Często przez to mam pobrudzone biurko przy którym sie maluje.

Moja skóra jest z tych suchych w stronę normalnych i nie mam zbyt wielu niedoskonałości więc średnie krycie jak najbardziej mi wystarczy.
Ten podkład mimo że ma lekką konsystencję to krycie całkiem porządne. Nie jest to takie mocne tapeciarskie wykończenie , określiłabym je nawet jako takie świeże, świetliste. Podkład ma plastyczną konsystencje i nie zastyga więc u mnie wymaga mocnego przypudrowania w przeciwnym razie mimika mojej twarzy powoduje zbieranie się go w załamaniach przy ustach, na czole.
Takie combo sprawia że wytrzymuje kilka godzin ale całego dnia nie przetrwa. Niestety się ściera i w pracy obowiązkowe jest kontrolowanie makeupu.
Patrząc na ten aspekt nie poleciłabym go do cer tłustych.
Mój kolor nr 2 naturalny ma dla mnie zbyt dużo żółtych tonów ja wolę coś bardziej w beż a nawet minimalnie różowe.

Ogólnie podkład wygląda naturalnie na skórze. Nie ciastkuje się , nie wchodzi w pory i nie obciąża wizualnie skóry.
Dopasowuje się do jej odcienia i faktycznie działa pielęgnacyjnie. Podczas używania nie nastąpił wysyp niedoskonałości a nawet skóra była mniej ściągnięta, sucha tak jakby podkład ją nawilżał.
Nie jest to kosmetyk któremu zaufałabym na wielkie wyjścia bo troszkę się ściera i wyświeca ale jako tani niezobowiązujący dzienniczek może być.
Znam lepsze tanie podkłady więc do tego nie wrócę.

• Trwałość: 4
  • Opakowanie: 4

Lekki podkład na codzień

Używam koloru 001 i jak za taką cenę podkład wypada naprawdę dobrze :) nie jest to może jakaś perełka, jednak przy dobrze przygotowanej cerze przed makijażem, potrafi się prezentować naprawdę dobrze i nawet długo się trzyma. Wszystko oczywiście zależy od primera- w zależności od tego, jakiego użyłam, podkład wyglądał albo bez zarzutów albo bardzo źle :p opakowanie spoko, formuła także ok, jest to podkład przede wszystkim lekki, jednak z naprawdę dobrym kryciem. Dlatego też należy go łączyć z delikatnymi bazami, które pod żadnym pozorem nie mogą zapychać ani być tłuste, bo w połączeniu z tym podkładem już po 2-3 godzinach pojawiają się grudki, waży się, i tylko podkreśla niedoskonałości takie jak zaskórniki :p. Jednak z dobrze dobraną bazą mi ten podkład trzyma się przez 8+ godzin, bez ścierania czy zbierania się w miejscach bardziej problematycznych takich jak okolice nosa czy broda. Mam cerę mieszaną i ani mnie nie przesusza, ani nie powoduje, że twarz się nadmiernie świeci, jednak nie jest to podkład matujący, więc pozostawia lekkie świetliste wykończenie, co nie jest dla mnie problemem, bo ładnie to wygląda w okolicach policzków, jednak w strefie T konieczny wręcz jest puder. Ogólnie jest to lekki, nawet dobrze kryjący podkład, polecam

Kupiony w: Inna drogeria

Fajny, ale brudzi ubrania

Mam cerę dojrzałą, suchą. Jeszcze jakiś czas temu określiłabym ją jako mieszaną, niestety od paru miesięcy borykam się z dość przesuszonymi policzkami i skórą przy skroniach.

Do zakupu podkładu it’s a match Lirene Dermoprogram zachęcił mnie fakt, że jest to podkład mineralny, z dobrym składem (93% składników pochodzenia naturalnego). Dodatkowo chroni przed szkodliwym wpływem niebieskiego światła (uszkadza DNA skóry) i zawiera filtr SPF15.

Oceniam kolor Light 001

Zaznaczę, że podkład potrzebny mi jest do tuszowania drobnych niedoskonałości i żeby nie wyglądać blado. Nie jest to produkt do profesjonalnego makijażu, ponieważ producent oferuje jedynie trzy odcienie: nude, natural i light. Muszę go zużyć znacznie więcej niż w przypadku droższych, profesjonalnych podkładów (konsystencja jest dość rzadka). Krycie jest lekkie w kierunku średniego. Zaznaczam jednak, że podkład ten stosuję bez primera, na krem. Utrwalam fixerem Catrice.

Minusem jest również to, że producent trochę przyoszczędził na opakowaniu i produkt łatwo wylać - zalecam ostrożność (u mnie na szczęście skapnął jedynie na buty).

Decyduję się na odjęcie jednej gwiazdki w recenzji, ponieważ podkład brudzi swetry z golfem i kołnierze płaszczy. Generalnie jednak ładnie się dopasowuje, nie utlenia się w ciągu dnia (za to trochę się ściera zwłaszcza w strefie T - nos, czoło trzeba po kilku h przypudrować albo zastosować bibułkę matującą.

Jak na cenę (poniżej 20 zł) to jest to naprawdę solidny i godny wypróbowania produkt tym bardziej, że nie powoduje powstawania wyprysków i nie wysusza. Korzystam z niego już ponad miesiąc i nie pogorszył mi stanu skóry. Dodatkowo łatwo go zmyć.

Gdyby nie brudził ubrań, to byłby naprawdę super produkt.

mamy ze sobą match

jestem bardzo wymagająca jeśli chodzi o podkłady we fluidzie. Na codzień używam raczej sypkich podkładów, ale czasem potrzebuję użyć innej formuły, wtedy używam Lirene It's a match.
Odcień nr 1 to idealny kolor do mojej jasnej cery. Bardzo dobrze dopasowuje się. Ładnie kryje okolice oka, nawet bez korektora.

Świeci się na mojej skórze, ale to być może zasługa dość bogatej pielęgnacji. Wolę nałożyć grubszą warstwę kremu pod spód i przypudrować skórę,

Bardzo dobrze ujednolica i kryje. Ma delikatny, nieprzeszkadzający w czasie noszenia zapach. Jest tani i skuteczny. Ma świetny skład, nie zapycha mnie.

Jak skończę, to na pewno kupię ponownie.

Wizażanki najczęściej polecają:

• Zgodność z opisem producenta: 3
  • Trwałość: 2

NIE DLA MIESZANEJ CERY

Coś nieprawdopodobnego się tu zadziało, dawno nie byłam tak zszokowana!
Podkład sam w sobie jest ok, cenę ma niską, nie wysusza, ma średnie krycie, ładne odcienie, troszkę jednak oksydujacę, tak o jeden do dwóch tonów.
Niestety pozostawia świetliste wykończenie, które aby zniwelować trzeba nałożyć na prawdę grubą warstwę pudru, a tego no nie zniese!
Po zatynkowaniu tej tafli człowiek myśli że już ok że spoko można iść i nie martwć się o nic, no niestety nie bo już po pół godziny (i tu brawa dla niego bo żaden inny podkład tego nie potrafi) ten podkład po prostu musi być na wierzchu i ta jego tłuściutka warstewka wyłania się ze szpachelką z pod tynku który nie dawno był narzucony i to przypomnę nie w małej ilości.
Jak on to robi nie wiadomo, wiadomo jednak to, że po godzinie świecę się tak że sąsiada z drugiej strony ulicy mogę po złości razić przez okno.
Więc nie, nie dla mieszanej cery chyba że ktoś ma magiczny puder (proszę o ewentualne podzielenie się) bo ja próbowałam kilku, nawet już nad mąka się nachylałam, ale w porę się opamiętałam no bo helow to podkład za kilka groszy, a nie Dior za trzy stóweczki.
Więc kupiłam owszem, zużyłam pół tubki na różne sposoby owszem, nie kupię ponownie wiadomo!
Cery suche natomiast powinny być z niego bardziej zadowolone, tak mniemam, ale jak coś to nie upierałam bym się przy tym jakoś zbytnio ;)

Dla mnie super!

Bardzo fajny drogeryjny podklad, w pięknej kolorowej tubce.
Jest dość gęsty, ładnie kryje a wręcz wtapia się w skórę. Nie tworzy efektu maski. Wygląda naprawdę bardzo ładnie na twarzy. Nie podkreśla suchych skorek.
Posiada spf 15. Ladnie pachnie.
Jest bardzo tani ( na promocji ok 10 zł)

przyjemniaczek

Kupiłam ze względu na instagramowe polecenia kosmetologów. Trafiłam go w promocji i kosztował naście złotych.

Posiadam kolor NUDE 003 - idealny odcień na lato, wpada w ciepłe tonacje, ale nie jest pomarańczowy, wtapia się w moją cerę.

Sam produkt ma konsystencję nie lejącą, ale też nie turbo gęstą. Nie trzeba go dużo, aby pokrył całą twarz. Niestety ze względu na opakowanie miałam tendencję o nakładanie go w za dużej ilości, przez co czasami ciastkował się razem z pudrem. Samo krycie jest średnie, można je budować. Pozostawia cerę świetlistą, ale w tym dobrym znaczeniu. Bez problemu współgrał z korektorami, czy innymi produktami suchymi. Nie zapychał, nie podrażniał, wyglądał dobrze. Jedyne co można się przyczepić to do trwałości, ale nie za tą cenę. Przy tej cenie jestem w stanie przymrużyć na to oko. Ściera się, ale też robi to w ładny sposób.

Na pewno do niego wrócę, bo moja cera go lubiła. Przykrywał co miał przykryć i nie tworzył efektu maski.

• Wydajność: 3
  • Zgodność z opisem producenta: 1
  • Opakowanie: 3

No nie!

Kupiłam ten podkład jeszcze w poprzednim roku ale z uwagi na kolor musiał swoje poleżeć w szafce.
Kolor wybrałam 3. Ładny jest to odcień do opalonej skóry ale tak w poziomie umiarkowanym. Konsystencja jest taka wyważona nie zbyt lejąca ani zbyt gęsta. Ma delikatny zapach. Wykończenie podkładu jest satynowe. Jest to lekkie krycie z możliwością dobudowania do średniego. Ładnie wyglada na skórze. Ale dla mnie po kilku godzinach wchodzi w zmarszczki. Niestety u mnie spowodował wysyp niedoskonałości. Pory były pozatykane. No i to skreśla ten podkład.

Lirene it's a match

Świetny drogeryjny podkład. Bardzo dobrze wtapia się, dając efekt drugiej skóry. Nie zostawia efektu maski,nie podkreśla suchych skórek. Jest bardzo wydajny, posiada krycie które można budować. Ma delikatny zapach oraz spf 15.

Kupiony w: Otrzymałam w prezencie

• Trwałość: 2
  • Opakowanie: 4

Typowo dla suchych skór

Ciekawy i niezły podkład, który faktycznie się dopasowuje. Nie ma zbyt wielkiej gamy kolorystycznej, ale o dziwo, nieźle dostosowuje się do koloru cery. Nie robi tego oczywiście 1 do 1, ale nie jest źle i wygląda pod tym względem całkiem okej.
Podkład jest dość świetlisty w wykończeniu, dlatego wydaje mi się, że znajdzie fanki wśród posiadaczek cer suchych i poszarzałych. Niestety, przez tę świetlistość podkreśla rozszerzone pory...
Nie utrzymuje się też jakoś wybitnie. Kilka godzin wygląda w miarę naturalnie, ale później robi się już nadmiernie wyświecony. Warto dodać, że bardzo szybko zaczyna się świecić i odciskanie sebum jest konieczne, jeśli nie chcemy po około 2-3h wyglądać na spocone.
Podkład wchodzi też we wszelkie linie mimiczne, ale gdy się już ułoży na nich, to wygląda to znośnie. Plusem jest, że się nie warzy i nie wygląda jak ciacho.
Krycie ma średnie z minusem. Raczej nie da się go dobudować, bo podkład nie zastyga i kolejne warstwy się tylko między sobą mieszają.
Podkład Lirene nie jest drogi i rekomendowałabym go osobom, które lubią rozświetlające podkłady i mają suchą skórę bez większych zmian. Jednak jeśli to nie przeszkadza, że jakieś niedoskonałości są widoczne spod niego, warto też się skusić, bo nie wygląda na skórze jakoś bardzo źle.

• Opakowanie: 5

moj hit na lato i wiosne

Jesli szukasz lekkiego podkladu w dobrej cenie a dodtakowo ochrony spf 15 to masz to wszytsko w jednym opakowaniu i to w super cenie. Produkt kupuje co roku na wiosne i lato zawsze jezdzi ze mna na wakcje. Produk uwielbiam za to , ze idelanie sie wtapia w moja cere naklada sie bezprobemowo i palcami i mokra gabeczka. Podklad nie roluje sie ani nie zapycha, czasem go pudruje jak chce aby dluzej przterwal ale zazwyczaj zostawiam tak jak jest bo efket rozswietlonej cery z tym podkladem wyglada bombowo cera rozswietlona i pelna blasku wyglada pieknie. Ma 3 odcienie wiec ja zawsze biore tej najciemniejszy 03. Ma tez fajny zapach co jest jego dodatkowym plusem, mimo mojej cery mieszanej tak naprade od razu go pokochalam . Krycia nie ma duzego jest srednie ale mozna je dobudowac natomiast mi na lato i wiosne taki efekt stanowczo wystrcza im mniej tym lepiej zdecydownie