Miss Sporty, Studio Lash 3D Volumythic Mascara (Tusz do rzęs podkręcająco- wydłużający)

Tusz do rzęs podkręcający i wydłużający w 3 wymiarach.
Większa objętość rzęs i głębsze spojrzenie, dzięki nowej szczoteczce tuszu Volumythic.

Moja ulubiona mascara!

Przez ponad 10 lat używałam różnych tuszy do rzęs, które sklejały rzęsy tworzyły grudki lub ich nie wydłużały. Natrafiłam w końcu na markę Miss Sporty w Rossmann'ie, a konkretniej ten tusz do rzęs. Był dla mnie idealny. Pięknie rozczesywał rzęsy, wydłużał, a ja już nie musiałam chodzić ze sklejonymi rzęsami i się wstydzić. Jednak ten produkt nie będzie dobry dla każdej z nas, bo różnimy się między sobą :-) Mimo wszystko u mnie spełnił swoją rolę i do tej pory wciąż go kupuję.

Nie dla mnie :/

O tuszu słyszałam wiele dobrego, chciałam w związku z tym przetestować go na sobie a jego niska cena dodatkowo mnie do tego zachęciła. Jednak niestety u mnie się nie sprawdził. Mam dość krótkie i rzadkie rzęsy, które dodatkowo są proste, co zawsze powoduje trudności ze znalezieniem dobrego tuszu. Jednak jak do tej pory udawało mi się znaleźć perełki, nawet w niskiej półce cenowej - takiej jak tutaj. Tusz ma prostą, lekko wygiętą z jednej strony szczoteczkę z dość krótkimi włoskami. Nie jest ani za gęsty, ani za rzadki, dla niewymagających osób będzie w sam raz. Jednak ja notorycznie brudziłam sobie nim powiekę, odciskał się na dole pod okiem. Poza tym nie rozdzielał ani nie rozczesywał rzęs, nie były dokładnie pokryte tuszem, produkt wręcz je sklejał. Wiem, że wśród moich koleżanek cieszy się powodzeniem (czyli u niektórych się sprawdza), niestety u mnie zdał egzaminu.

Kiedyś był lepszy

Tusz znam od kilku lat, kiedys był lepszy bardzo lubiłam w nim fantastyczne wydłużenie po same brwi. Do tego fakt, Ze sie nie kruszyl i dobrze trzymal przez cały dzien sprawiał iz był to jeden z moich ulubionych tuszy. Potem zaczęłam próbować nowości z innych firm i mialam kilkuletnia przerwę w jego używaniu. Jednak będąc w rossmanie postanowiłam wrócić do przyjaciela z dawnych lat i niestety nie jest już taki sam jak kiedys. Pierwsze co zauważyłam to to, Ze okropnie skleja rzesy. Nie mogę mocno wytuszowac rzęs tak jak lubię, bo wygląda to strasznie brzydko. Delikatnie owszem mozna. Ale mnie nie o to chodzi w makijażu. Straszny sklejuch.

Najlepszy

Zawsze do niego wracam. Ma odpowiednią, dla mnie, szczoteczkę, która rozdziela i podkręca rzęsy. Swoją jakością nie odbiega od innych, droższych produktów. Trzyma się bardzo dobrze, tj. nie kruszy się i nie rozmazuje. Rzęsy, po jego zastosowaniu, wyglądają przepięknie.

Bardzo dobry

Używam tego tuszu z przerwami na inne polecane, by porównać również droższe produkty. Wracam do niego regularnie i stwierdzam, że nie odbiega od tych droższych firmówek, które często przereklamowane są pozytywnymi opiniami. Zaletą tuszu jest szczoteczka, która świetnie rozczesuje i wydłuża rzęsy, przy tym ich nie sklejając. Po cały dniu nie zauważam kruszenia się czy rozmazywania. Uważam, że jest jednym z lepszych kosmetyków na mojej liście TOP.

Mój tani hit

Poleciła mi go koleżanka i spróbowałam. Uważam, że nie odbiega od droższych tuszy konkurencyjnych firm, które wcześniej używałam. Bardzo dobrze rozdziela rzęsy nadając im intensywny kolor . Nie pozostawia grudek , długo utrzymuje się na rzęsach . Nie widzę powodu żeby przepłacać za inne tusze

Dobre

Hmmm..
Dobry Tusz i tani gdzie mogę taki znalezc?
Z pewnoscia Tusz miss sporty odpowie na to pytanie.Naprawde jestem zachwycona tym produktem jest swietny dla moich rzes mysle że dla twoich też się sprawdzi

Ekstra tusz!

Tego tuszu używam już od dłuższego czasu. Najbardziej lubie w nim cieńka, a wręcz idealną szczoteczke. Świetnie rozczesuje moje rzesy i sprawia, że są dłuższe niż w rzeczywistości. Wygodnie sie go rozprowadza. Co najważniejsze nie zasycha i jest wydajny.

Tusz marzeń

Jak dla mnie ten tusz to hit! Idealny tusz w którym niska cena gwarantuje dobrą jakośc. Tusz łatwo się aplikuje, szczoteczka doskonale go rozprowadza a efekt wydłużonych rzęs utrzymuje się przez cały dzień. Dużą zaletą jest to, że tusz się nie kruszy. Polecam!

Może być

Tusz bardzo ładnie wydłuża rzęsy i podkreśla je u nasady ale jego trwałość jest średnia. Po kilku godzin rzęsy są tylko pogrubione i niestety opadają. Może to kwestia moich rzęs ale spodziewałam się czegoś lepszego. Za to szczoteczka tuszu jest silikonowa i obrócona co pozwala na idealne wytuszowanie rzęs.

Fajny

Tusz jest dobry, nie skleja rzęs tylko je pięknie rozdziela wydłuża i trochę pogrubia a do tego fajnie podkręca. Tusz się nie kruszy. Dodatkową zaletą jest szczoteczka silikonowa.

Ładny efekt.

Tusz mi się podoba. Ładnie wydłuża rzęsy, nie skleja. Jednak nie jest on najlepszy. Ładnie wyglada na codzień, daje naturalny wyglad. Za taka cenę jest super.