Joanna, Multi Cream Color Efekt 3D (Trwała farba do włosów)

Joanna, Multi Cream Color Efekt 3D (Trwała farba do włosów)

Pojemność 1 szt

Znana i ceniona linia farb w zupełnie nowej odsłonie oto nowa szata graficzna i doskonała receptura farb Multi Cream Color! Marzysz o pełnych blasku, eleganckich i wyjątkowo trwałych kolorach? Cenisz pielęgnację już w trakcie koloryzacji oraz przyjemność i wygodę stosowania? To produkty stworzone dla Ciebie! Efekt 3D pozwala na uzyskanie efektu intensywnej głębi koloru z naturalną puszystością. Zawarta w opakowaniu maska Keratyna pozwoli odżywić włosy i nada im zdrowy i piękny blask.
Dostępne odcienie:

fluid / krem
Trwałość
długotrwałe

Słaby produkt

Malowałam włosy kolorem królewski burgund. Efekt po koloryzacji był piękny. Niestety farba zmywa się z moich włosów po każdym myciu. Ponadto zapach włosów po koloryzacji jest nie do zniesienia. Dodam że tym kolorem włosy były malowane drugi miesiąc z rzędu, zmywają się tak jak za pierwszą koloryzacją.

Zaskoczenie w niskiej cenie

*** Używałam koloru 41 - czekoladowy brąz ***
Zaskoczyłam się tą farbą! Nie sądziłam, że tak tania i powszechnie dostępna farba będzie aż taka dobra!
Farba nie śmierdzi, przez co nie jest nieprzyjemna podczas farbowania. Ponadto nie szczypie i nie podrażnia skóry głowy. Dobrze pokrywa odrosty i odświeża kolor. Nie jest bardzo mocna, przez co odrosty nie zostały w 100% zafarbowane pożądanym kolorem, ale spodziewałam się zupełnie czegoś innego. Otrzymałam satysfakcjonujący efekt, który przewyższył oczekiwania. Będę wracać!

Lubię

Zawsze kupuję czarny kolor. Aplikaror z dzióbkiem ale ja i tak nakładam pędzlem na wilgotne włosy. Na opakowaniu pisze że nakładamy na suche ale ja wolę na lekko wilgotne. Żapach taki jak każdej farby. Kolor wychodz ładny i lśniący.

Dno ;(

Piszę o kolorze intensywna miedź. Początkowo byłam zachwycona pomysłem aplikacji przez dzióbek butelki, jednak bardzo szybko okazało się to totalnym niewypałem. Farba jest zbyt gęsta, nie chce lecieć, zostaje w okolicach denka i nie spływa siła ciężkości, a przy stukaniu o rant umywalki chlapie naokoło. Rozwiązaniem było przecięcie butelki, ale próbowałyście kiedyś biec do kuchni z kapiącymi włosami i ciąć butelkę nożem, trzymając jednocześnie usmarowany kołtun na głowie i pilnując, żeby ręcznik z Was nie spadł? Poza tym farby jest strasznie mało. Innych farb jedno opakowanie zawsze mi wystarczało, a tutaj "długie włosy" wymagające dwóch opakowań, to wg producenta chyba każde dłuższe niż bob. Żeby było śmieszniej, maski w saszetce ilość była zupełnie wystarczająca, a farbę musiałam strasznie oszczędzać.
Kolor wyszedł marchewkowo rudy, chociaż wg rozpiski brązowym włosom miał dodać rudawych refleksów. Po trzech myciach ledwie można odróżnić kolor farbowany od mojego pierwotnego.
Prawdopodobnie dzięki masce po wysuszeniu włosy były mięciutkie i gładkie, ale po kolejnym myciu zrobiły się matowe i szorstkie jak papier ścierny, teraz muszę je reanimować.
Jeśli komuś bym poleciła, to posiadaczkom krótkich fryzur, które często je podcinają i włosy nie zdążą ucierpieć. Ale z rozrabianiem w miseczce. Ja na pewno nie kupię po raz drugi.

Używa produktu od: próbka

Najgorsza jaką mogłam farbować włosy

Moim zdaniem jedna z gorszych farb... nie mówię tu akurat o tym odcieniu, bo ja przeważnie używam czarnego koloru. Włosy zaczęły mi strasznie wypadać (gdzie zawsze były lśniące, mocne i grube) i były okropnie suche. Stosuję teraz kurację i czekam na jak największy odrost by je rozjaśnić, po tej farbie będę musiała jeszcze trochę zaczekać by wróciły do stanu z przed jej użycia...

Numer 32 Polecam

Recenzja moja dotyczy numeru 32.
Chciałam przywrócenia ciemnym odrostom jasnego blondu po tym, jak niestety nie można było umówić się w Salonie Fryzjerskim na odświeżenie koloru zdecydowałam się na zakup Multi Cream Color 3D, numer 32 Platynowy Blond i przyznam szczerze, że efekt mnie zaskoczył pozytywnie. Moje ciemne odrosty stały się wyraźnie rozjaśnione. Prawdopodobnie zakupię ponownie, bo i saszetka maski również jest wydajna i bardzo ładnie przyczyniła się do wyglądu fryzury i rozczesania włosów. Aplikowanie to dziecinna łatwizna, mamy w opakowaniu tubkę - dozownik, który mieszamy i nakładamy. Platynowy Blond jest trafionym produktem nawet na ciemne odrosty. Zdecydowanie Multi Cream jest wart swojej ceny.

Kolor 38 :) super :)

Oceniam kolor 38 kasztanowy brąz. Kupiłam tą farbę na szybko, ponieważ potrzebowałam szybkiego farbowania na wesele. Zakupiłam 2 sztuki ponieważ mam średniej długości włosy i dobrze bo 2 sztuki wystarczyły. Farba zawiera instrukcję, farbę do rozrobienia z butleczce z aplikatorem , saszetkę z maską i rękawiczki. Cena za sztukę 7,99 zł :). I tak farba jak to farba zapach ma średni, ale nie gryzie w oczy :) więc to plus. Jest dosyć gęstawa ,więc ciężko ją wydobyć do końca z buteleczki z aplikatorem, polecam rozrabiać w miseczce i nakładać pędzlem. Szybko zmywa się ze skóry, co jest zaletą, bo możemy wyjść z domu po farbowaniu bez obaw, że mamy plamy np.na czole czy uszach ( ja wcześniej posmarowałam się tłustym kremem ,zawsze tak robię). Po spłukiwaniu farby ,woda nie będzie czysta, po następnym myciu woda nadal nie jest czysta , więc lepiej używać ciemnego recznika. Maska po farbowaniu przyjemnie pachnie, włosy stają się gładkie i odżywione . Kolor pokrywa nawet siwe włosy i fakt są one w wersji jakby 3d ,ponieważ pojawiają się różne refleksy ,które powodują ten efekt :) . Ja jestem zadowlona i chętnie jeszcze sięgnę po tą farbę :).

Lubię Joannę

Produkty Joanny bardzo przypadły mi do gustu. Nie podrażniają mi skóry. Używam teraz koloru 39-orzechowy brąz. Mam swoje włosy brązowe,ale mam mnóstwo siwych odrostów. Farba je pokrywa i utrzymuje się dość długo . Nie szczypie ani nie swędzi gdy trzymam na włosach. I te odcienie są super. Inaczej w świetle dziennym,inaczej w sztucznym oświetleniu. Bardzo podoba mi się efekt 3D. I ta przystępna cena.

Dobra farba

Od zawsze farbuje wlosy w domu. Moim naturalnym kolorem jest jasny braz. Nie lubie eksperymentowac z kolorem, gustuje raczej w czekoladowych brazach. Wybralam orzechowy braz z Joanny multi cream, zaciekawil mnie efekt 3D.
Zestaw zawiera standardowo farbe, aktywator, odzywke, rekawiczki oraz ulotke. Farbe miesza sie w butelce i naklada aplikatorem, ktory jest bardzo wygodny w uzyciu. Tylko farbe do ostatka ciezko wydobyc.
Zaplacilam zaza nia 7,70zl wiec cena bardzo atrakcyjna.
Ogolnie farba jest dosc gesta , w porownaniu z innymi markami. Przy moich dlugich wlosach starczylo jednak na cala ich dlugosc. Produkt nie splywal z wlosow. Zapach nie byl drazniacy w uzyciu jak i po, czym bardzo zaplusowal.
Po ok. 35min cieszylam sie ciemnym brazem na glowie, ktory do slonca swietnie sie mieni. Wlosy byly miekkie i puszyste.
Koloryzacja na plus. Chyba zamienie dotychczasowe farby na Multi cream,ktore sa tanie i daja super efekty.

Może być

Ocenianiam kolor słoneczny blond.
Farba jest przystępna cenowo, ale jak w przypadku większości z Joanny, trudno jest dorwać odcień blond.
Farbę łatwo się nakłada, jest trochę bardziej treściwa od Loreala na przykład. Farba z Joanny dobrze się nakłada, jest całkiem wydajna, jeśli chodzi o nałożenie jej na włosydo łopatek.
Plusem jest też to, że nie rujnuje budżetu i ma w opakowaniu odżywkę. Moje włosy nie reagują na nią jakoś super pozytywnie, ale dobrze, że producent dodaje coś dodatkowego.
Natomiast kolor nie jest jakoś specjalnie głęboki i nie mam o to pretensji za te pieniądze. Jednak do tej farby będę wracać w ostateczności, bo zależy mi na intensywniejszym odcieniu ciepłego blondu.

Przepiękny kolor

Na tą farbę skusiłam się, gdy była w promocji za 5zł. Do tej pory pozostawałam wierna farbie Syoss , ale chciałam spróbować czegoś tańszego. Kolor który farbowałam to nr 41 czyli czekoladowy brąz. W skład opakowania wchodzi tubka z farbą, buteleczka z emulsją aktywującą kolor, która zakończona jest podłużnym aplikatorem oraz saszetka kreatynowej odżywki. Ja nigdy nie farbuję włosów za pomocą tej buteleczki z aplikatorem, jest ona dla mnie bardzo nie wygodna i nieprecyzyjna, zawsze wyjdą mi jakieś niedomalowane pasma. Farbę z emulsją mieszam w porcelanowej miseczce i nakładam palcami,wmasowuję we włosy( nie w skórę głowy) jak szampon . Wtedy kolor mam nałożony równomiernie, bez prześwitów. Nie wiem, może nie jest to do końca właściwy i poprawny sposób, ale dla mnie wygodny i przede wszystkim skuteczny, A pisze tutaj o nim dlatego, że chcę zwrócić uwagę na konsystencję. Bo tutaj jest gęstsza niż w Syoss i nie zdarzyło mi się, żeby farba Joanna chlapnęła niechcący na podłogę . Za to duży plus, bo Syossa, zawsze musiałam ścierać z płytek :)
Jeśli chodzi o kolor, to naprawdę podoba mi się efekt, jaki uzyskałam na włosach. Kolor jest jeszcze ładniejszy, niż na opakowaniu i ładniejszy niż czekoladowe brązy innych firm, które zazwyczaj wyglądają, jak czerń a nie jak brąz. Po farbie Joanna wyszedł piękny, głęboki brąz, który wygląda naprawdę bardzo naturalnie i przede wszystkim nie jest tak ciemny, że prawie czarny. A dlaczego wygląda naturalnie? Bo nie jest to kolor jednolity, a taki, jakby z refleksami. Pamiętam naturalny, brązowy kolor włosów mojej przyjaciółki.Nie był on właśnie jednolity a przenikał się jakby kilkoma rożnymi odcieniami brązu. A można było wyraźnie dostrzec np. w pełnym słońcu czy dobrze się przypatrując w sztucznym świetle. I taki właśnie kolor uzyskałam u siebie. Jestem nim zachwycona i zaskoczona jednocześnie. Bo po raz pierwszy udało się osiągnąć efekt refleksów farbując włosy samodzielnie w domu. I to jest ten efekt 3D o którym pisze producent na opakowaniu.
Jeśli chodzi o pokrycie siwych włosów- to jest ono 100 % . nie ma tutaj najmniejszych nawet wątpliwości czy uwag.
Bardzo podobało mi się w tej farbie także to, że nie farbuje ona skóry uszu czy czoła, a nawet jeśli gdzieś w te miejsca się dostanie to bardzo łatwo jest ją zmyć. A wiem, co mówię, bo w Syoss już tak prosto nie było. I mimo, że zawsze przed farbowaniem nakładam na skórę grubą warstwę tłustego kremu ,to Syoss i tak zawsze zafarbował mi skórę na czole i uszach i najgorsze było to, że strasznie ciężko było ją usunąć.
Kolejną zaleta farby Joanna jest to, że nie niszczy włosów. Są one miękkie, gładkie i przyjemne w dotyku. Farba nie wysuszyła ich, nie splątała. I porównując znów tą farbę do Syossa, włosy po Joannie wyglądają o niebo lepiej, są zdrowsze i piękniejsze.
Podoba mi się także to, że farba Joanna nie ma mocnego zapachu. W farbie Syoss ten zapach jest bardzo intensywny i wyczuwalny nawet po kilkukrotnym umyciu włosów.
Minusem jednak jest trwałość tej farby. Dość szybko znika z włosów. Piszę znika, bo nie wiem w jaki sposób ona ginie .Nie wypłukuje się, bo podczas mycia włosów woda nie jest zabarwiona ( gdzie przy farbie Syoss woda zabarwia się nawet dwa tygodnie po farbowaniu a kolor mimo to nadal jest intensywny) . Tzn. podczas pierwszego, od czasu zafarbowania, mycia włosów woda była lekko zabarwiona, ale później już nie. Kolor był intensywny i wyraźny przez około dwa tygodnie. Potem znikł, ale w jaki sposób tego nie wiem. Poduszka czysta, więc w nią się nie wtarł.
Jeśli chodzi o odżywkę dołączoną do opakowania to ciężko powiedzieć o niej cokolwiek na podstawie tylko jednego użycia. Dlatego nie będę poświęcać jej więcej czasu.
Podsumowując, gdyby farba była bardziej trwała, byłaby moim numer 1, ideałem wśród środków do koloryzacji włosów. Jednak w przypadku tego typu produktów trwałość jest bardzo istotną cechą i niestety, muszę odjąć gwiazdkę.

Kolor nr 33

Mój naturalny kolor ma ten sam odcień. Kilkukrotnie używałam tej farby do momentu ,gdy nie przefarbowała mi włosy na marchewkowy kolor. Oczywiście reklamacja nie została uznana przez Joannę. Nigdy więcej tak nie zaryzykuje . Włosy totalnie zniszczone.. Z ciemnych na jasne... Oczywiście musiałam iść do fryzjera naprawić to co mi farba zrobiła.