Origins, Ginzing, Energy - Boosting Tinted Moisturizer SPF 40 (Krem koloryzujący)

Krem koloryzujący, który nawilża i dodaje energii. Połączenie perfekcji i ochrony w jednym prostym kroku.

Zmysłowe odkrycie:
- Mocno odżywczy krem o bogatej konsystencji, który rozświetla skórę, intensywnie nawilża i pozostawia ją jedwabiście gładką dzięki olejowi z nasion kawy i masłu Cupuaçu.
- Zwiększa nawilżenie skóry dzięki kiełkom pszenicy i jęczmienia.
- Chroni skórę przed promieniami słonecznymi dzięki połączeniu filtrów chemicznych i mineralnych, które dają szerokie spektrum ochrony SPF w lekkiej beztłuszczowej formule.
- Zapewnia delikatną koloryzację skóry dzięki technologii pigmentów mineralnych.
- Odświeża i pobudza zmysły dzięki kompozycji olejków eterycznych z grejpfruta, cytryny i mięty zielonej.

ochronne, matujące, łagodzące, nawilżające, koloryzujące
tłusta, normalna, wrażliwa
kosmetyki po opalaniu
saszetka
żel
Filtry
SPF > 50

Geniusz

Poznałam go całkowicie przez przypadek i podchodziłam do niego sceptycznie jako do kremu koloryzującego. Jako że szukałam czegoś co będzie miało spf i będzie w niewielkim stopniu jak bb (w niewielkim gdyż nie zależało mi na dużym czy średnim kryciu tylko na bardzo minimalnym wręcz niewidocznym) postanowiłam go zakupić i wypróbować i pozostał ze mną na zawsze-nie znalazłam lepszego.
Jest drogi ale wydajny.
Zapach przyjemny, kolor kremu z tubki jasny lecz gdy rozsmarowujemy go te pigmenty się rozpuszczają i przybiera odcień ciemniejszy, który idealnie współgra z cerą dopasowując się do jej kolorytu.
Nie wiem jak wypadnie przy bladych karnacjach, ale do śniadych jest idealny. Może dlatego polecany jest na lato ze względu na odcień i spf.
Cera jest promienna, piękna! Wydobywa i podkreśla naturalną urodę. Dla miłośników make up no make up jest stworzony.
Nie trzeba przesadzać z ilością nakładania go na twarz, im mniej tym lepiej. Można stosować go pod jakiś lekki krem nawilżający.
Na pewno nie polecam go osobom którym zależy na kryciu w jakimkolwiek stopniu bo on tego nie zapewni.
Dla mnie jest idealny.

Nie jest to najlepszy produkt firmy Origins, odcień nieodpowiedni dla jasnych karnacji (nawet latem dużo za ciemny)

Origins ma ciekawe produkty w swoim portfolio ale ten zdecydowanie nie jest moim ulubionym. Oczekiwałam więcej od produktu w tej cenie (ja zapłaciłam ok. 160 zł za tubkę 50 ml).

Mam cerę suchą i wrażliwą, karnacja jasna/bardzo jasna. Ten produkt zupełnie się nie sprawdził na mojej cerze, niby to krem nawilżający z SPF ale ja nawilżenia nie zauważyłam, wręcz przeciwnie - mega mnie wysuszył, podkreślił suche skórki. Ciężko też ten produkt się rozprowadza, próbowałam pędzlem ale wtedy mamy taki niefajny efekt tapety na twarzy. Najgorszy niestety jest odcień tego produktu, ja po nim wyglądałam jak pomarańcza :D

Totalnie nie lubię tego produktu. Nie chciałam go wyrzucać do śmieci. Próbowałam oddać komuś w rodzinie/znajomym, zawsze ten odcień był za ciemny. W końcu udało się go oddać kuzynce ale też nie była zachwycona tym produktem. Na pewno nigdy więcej go nie kupię.

Używam zamiast podkładu

Krem kupuję na lato. Świetnie się rozprowadza, na początku niepozorny, ale po chwili okazuje się, że działa jak podkład - zmienia kolor i dopasowuje się do koloru skóry. Nie polecam pod podklad - po pierwsze jest to juz niepotrzebne, po drugie nie współpracuje z kolejnymi kremami/podkładami. Mozna za to pudrować. Polecam na szybki, lekki makijaż na lato (posiada filtry UV - dla mnie ważne).

Żałowałam i przestałam - wystarczy pędzel!

Kupiłam go z polecenia na tiktoku. Dziewczyna, która go poleciła pokazywała już kilka produktów, które były hitami wiec stwierdziłam że to również będzie hitem.
Szykując się do ślubu zrezygnowałam z podkładów tradycyjnych na rzecz podkładu-serum the ordinary, kremu koloryzującego dr jart i to cudo miało uzupełnić moją kosmetyczkę.
Kupiłam, nałożyłam i najpierw fajnie - ładny zapach, ładnie produkt wyglada, opakowanie poręczne, trafiłam jeszcze na jakieś mega promki na stronie Origins z próbkami innych produktów - po prostu szał ciał. Nałożyłam na twarz - troche słabiutko, ale że kupiłam z polecenia i nie chciałam czuć, że się naciagnelam to doszukiwałam się. Może jest dobrze, może nie tak źle, może cerę mam gorszą. Ale fakty były takie - dbam mocno i cerę i to były momenty jej najlepszego wyglądu. Następne podejście - zamiast palcami to gąbeczką - dalej tragedia. Jakiś pomaranczowy na twarz, w niektórych miejscach kolor a w innych prześwit nagiej skory, nierównomierne krycie, podkreślenie porów - ogólnie tragedia. Miałam przyjemność poznać na evencie konsultantkę marki, która powiedziała - tylko pędzlkiem bo on równo rozbija t kapsułki z kolorem. Pędzel to coś co wprowadziłam dopiero w tym roku przy innym fenomenalnym produkcie - tincie od Rose Inc. Nałożyłam pędzlem i o mój Boże. Piękna, zdrowa, naturalnie opalona. A do tego ten SPF - chodzę teraz bez podkładu i chyba już do żadnego nie wrócę ♥️ A ten produkt jk i inne tej marki mnie nie zawiódł :)

Jestem totalnie na nie

Kupiłam go niedawno na dość sporej przecenie skuszona pozytywną opinią Lamakeupebella.
Pierwsza aplikacja - koszmar (dobrze, że nigdy nie testuję nowych rzeczy przed wyjściem z domu). Kolor jest dla mnie za ciemny o kilka dobrych tonów - ok, wiedziałam o tym, kupowałam go z myślą na lato. Ale to co ten produkt zrobił na mojej twarzy to ręce mi opadły. Smuga na smudze, chęć poprawienia kończyła się odklejeniem całego kawałka podkładu i pozostawała dziura, próba doklepania niemożliwa - jedno ciacho.
Produkt mega szybko zastyga, nie da się go dobrze rozprowadzić. Palce, gąbka, pędzel - nic nie zdało egzaminu. Wiem, że niedopasowanie kolorystyczne jeszcze bardziej poodbijało ten koszmar ze smugami ale na Boga, z tym produktem nie potrafię pracować. Nawilżenia nie poczułam, wręcz przeciwnie, ciągle czułam go na twarzy i miałam uczucie ściągnięcia...
W życiu nie spotkałam gorszego produktu...

Hit!!

Zdecydowanie mój ulubiony krem koloryzujący. Jest baaaardzo wydajny, duża tuba starcza na ponad rok, wiec cena sie „ redukuje „. Uwielbiam za:
Dodatkowy filtr 40
Idealne dopasowanie do cery
Efekt glow
Efekt zdrowie promiennej skóry
Wydajność
Nie zapycha
Nadaje naturalny kolor idelanje sie rozprowadza super współgra z innymi kosmetykami czyli pudrem czy korektorem. Jest ekstra!! Nie tylko na lato, choć na lato to zdecydowany hit, ponieważ ma lekką konsystencje i nie zbyt duże krycie. Ale ja używam go przez cały rok i jestem bardzo zadowolona.

Genialny!

Stosuję latem zamiast podkładu albo rano cały rok. Razem z kremem pod oczy z tej samej serii dają genialny efekt. Cienka warstwa i opuchnięta twarz, szara, zmęczona cera znikają, a zostaje świeża, stonowana i promienna cera. Nie zapycha i nie wysusza. Stosuję pod ampułkę nawilżającą. Mam suchą cerę w kierunku normalnej. Blada karnacja, a jednak kolor super się dostosowuje. Kupuję regularnie od lat tubka za tubką.

Niby fajny ale zapycha

Krem jest dla osób z troszkę ciemniejszą karnacją. Daje delikatnie pomarańczowy kolor.
Mało kryje, ale to akurat dla mnie był plus. Nawilżenie średnie. W sumie wszystko w tym kremie jest średnie. Mało wydajny.
Niestety ale strasznie zapycha, nie polecam dla osób borykających się z takimi problemami.

Nie dla mnie

Jestem osobą z jasną cerą i krem kupiłam ze względu na SPF 40. Nie polubiliśmy się jednak z produktem - w moim przypadku zbyt bardzo przyciemnia on cerę oraz lekko ją wysusza, ponadto jest mało wydajny, do tego mało kryjący. Produkt nie dla mnie, raczej sprawdzi się przy tłustej i ciemniejszej cerze.

Nie dla bladolicych z mieszaną cerą

Ogólny zamysł produktu jest super, niestety kompletnie nie dopasowałam go do swojego typu cery - mieszana, z lekkimi wypryskami do ukrycia, a w dodatku biała jak ściana. Produkt nie oferuje żadnego krycia, jak dla mnie super, że ma SPF, ale z racji, że jest to "tinted moisturizer" to czy ktoś rzeczywiście nakłada go taką ilość, jaka jest potrzebna, żeby ten SPF miał prawo ochronić skórę? No raczej nie, dlatego ja jestem na nie.

Najlepszy krem BB

Zakupiłam go zaledwie dwa tygodnie temu i już zastąpił wszystkie inne podkłady. Jest po prostu perfekcyjny. Nie zapycha, świetnie wygląda na skórze. Jestem posiadaczką cery mieszanej w kierunku atopii. Wygładza wszelkie nierówności i zaczerwienienia skóry. Myślę że w końcu udało mi się znaleźć coś co spełnia moje oczekiwania w 100%.

Idealny produkt na lato

To mój numer 1 na lato!
Cera wygląda na naturalnie piękna świeżą wypoczęta i przede wszystkim zupełnie go nie widać, patrząc na twarz odnosi się wrażenie że to nasza cera jest taka piękna :D

Idealny na plażę basen gdy chcemy aby nasza buzia wyglądała ładnie bez smug od wody i potu:D