SKIN79, Angry Cat, Animal BB Cream Soothing SPF50+ PA+++ (Kojący krem BB)

SKIN79, Angry Cat, Animal BB Cream Soothing SPF50+ PA+++ (Kojący krem BB)

Animal BB Cream to inteligentne połączenie podkładu, kremu pielęgnacyjnego i filtra UV, który zaspokaja potrzeby każdego typu skóry. Zapewnia doskonałe krycie, ukojenie, wygładzenie i nawilżenie.

Angry Cat to lekki krem w kolorze beżowym. Aloes zawarty w kremie nawilża i regeneruje skórę, łagodzi podrażnienia, przyspiesza gojenie się ran. Ekstrakt z zielonej herbaty nawilża, wzmacnia ściany naczyń włosowatych, ogranicza rumień, działa też bakteriobójczo.

Idealny na lato

Ten krem zdecydowanie swoim kryciem przypomina podkład. Zakrywa drobne niedoskonałości, blizny czy przebarwienia. Kolor na początku wydał mi się bardzo ciemny, jednak na twarzy ładnie się wpasowuje. W tym momencie jest to mój ulubiony "podkład" na co dzień. Szczególnie, warto docenić, że ten krem posada SPF 50. Porównując go do wersji Dark Panda, Angry Cat bardziej trzyma mat na skórze tłustej.

Wygląda na twarzy jak podkład

Produkt dla cery bez wyprysków i innych problemów. Jego krycie jest delikatne, ale można je stopniować. Trzeba jednak zaczekać aż pierwsza warstwa kremu BB się wtopi w skórę i dopiero można nałożyć kolejną warstwę. Odcień może odstraszać bladziochów (jest dość ciemny), ale z powodzeniem sprawdzi się nawet bardzo bladym osobom, ponieważ kolor idealnie dopasowuje się do odcienia skóry. Kosmetyk jest dość wydajny, jedno opakowanie wystarczy mi na długi czas, a używam go codziennie. Mam cerę normalną, skłonną do przesuszania na policzkach, dlatego nie wiem jak podkład będzie zachowywał się na innych typach cery, choć według producenta, nada się on do każdego typu. Dodatkowy plus za SPF, który chroni twarz przed promieniami słonecznymi. Z tego co zauważyłam to ten produkt niezbyt często jest na promocji stacjonarnie, czasami można dorwać go taniej przez internet, ale to również rzadko. Póki co, to nie znalazłam lepszego kremu BB. Długo utrzymuje się na skórze i ma ładne krycie, wygląda na twarzy jak delikatny podkład. Muszę przetestować jeszcze pozostałe produkty z tej serii, żeby sprawdzić czy są równie dobre co Angry Cat.

Nie polecam przy cerze ze sklonnosciami do wypryskow

U mnie nie zdal egzaminu. Przy cerze raczej tlustej, sklonnej do mniejszych wypryskow, juz po 1 razie zauwazylam, ze ja zapchal.

Plus za wydajnosc.

Uwielbiam ten krem! Jest delikatny dla skóry, nie podrażnia, dobrze kryje i przede wszystkim świetnie chroni przed słońcem (ja niestety opalam się na buraczano, więc unikam promieni UV jak się da ;)). Wydajne opakowanie i wygodna aplikacja to kolejne zalety. Idealnie pasuje do mojej cery.

LEPSZY NIŻ PODKŁAD

Co tu mówić. Najlepszy krem jaki kiedykolwiek miałam. Używałam go regularnie przez 2 lata, niestety teraz jest za jasny :( Wielka szkoda, że nie ma ciemniejszego bo tym produktem mogłam pomalować się w ciągu dnia, do pracy czy nawet na imprezę! Wytrzymywał wszystko. Krycie jakie był w stanie mi zapewnić to jest coś niesamowitego, wiele osób myślało, że mam na sobie jakiś mega kryjący podkład i jakie było ich zdziwienie gdy mówiłam, że to ten niewinny krem. Mało tego, jak go używałam to miałam dużo mniej wyprysków na buzi. No po prostu czekam aż znowu będę blada i po niego sięgnę <3

Uwielbiam!

Widzę opinie, że "świeci". Nie wiem, ja zawsze traktowałam krem BB jako kosmetyk pod lekki, ale dobry puder matujący i z dobrym pudrem matującym jest idealnie, skóra wygląda naturalnie. Krem ma ciemny odcień, ale dopasowuje się do mojej bladej skóry i krycie jest po prostu świetne. Konsystencja lekko oleista, ale jest lekki i wygodny na skórze. Nawilża, subtelny, ale ładny zapach. Cena taka, że jako kobieta z klasy pracującej poluję na niego na wyprzedażach ;)

Mój krem bb na codzień

Bardzo fajny krem bb który nawilża, jest lekki, wydajny i co bardzo ważne dla mnie z filtrem UV 50. Zastąpiłam nim na codzień podkład już od dawna i moja cera mi za to podziękowała. Nie zapycha przez co wypryski na mojej twarzy to rzadkość w porównaniu z czasem kiedy używałam podkładów. Myślę że osoby nie mające większych problemów z cerą, które nie muszą jej ukrywać pod tonami tapety polubią ten produkt.

Przyjemny kociak

Pierwsze opakowanie dostałam od mamy około roku temu. Zawsze miałam cerę trądzikową, z tendencją do pojawiania się nowych zaskórników. Zrezygnowałam wtedy z podkładu i zaczęłam na codzień używać tego kremu BB - strzał w 10! Stan mojej cery poprawił się już po około 2 tygodniach- produkt jest lekki, nie zapychał mnie, a jednocześnie ładnie wyrównywał koloryt buzi przy każdym użyciu. Nie jest to kosmetyk do zadań specjalnych jak wieczorny makijaż i przy mojej mieszanej cerze, kierującej się bardziej w kierunku tłustej, po paru godzinach zaczyna się troszkę świecić w strefie T, mimo użytego pudru. Nie przeszkadza mi to jednak, ponieważ daje fajny naturalny efekt na skórze i nie szkodzi mojej cerze. Napewno kupię jeszcze nie raz, w zapasie mam parę opakowań kota i jedną małpę do wypróbowania. Jeśli chodzi o cenę, to warto polować na stronie producenta- ja kupiłam ze zniżką 50% nie raz.
Serdecznie polecam, jeśli zależy wam na wyrównaniu kolorytu i naturalnym efekcie!

Średniak

Nasłuchałam się wiele pozytywnych opinii na temat kremów BB marki Skin79, więc postanowiłam dać im szansę. Testowałam dwa rodzaje, ten z kotem i ten z pandą. Angry Cat wypada lepiej, jednak ma swoje za uszami.

Zacznę od pozytywnych aspektów produktu. Pojemność jest standardowa jak przy innych podkładach (30ml) ale muszę przyznać, że przez swoją gęstą, kremową konsystencję krem jest dosyć wydajny i starczy nam na długo, niewielka ilość w zupełności wystarczy na pokrycie całej twarzy. Nie byłam początkowo przekonana do koloru (kiedy wycisnęłam produkt z tubki), myślałam, że będzie zbyt ciemny, jednak po rozprowadzeniu ładnie wtopił się w skórę i nie odcinał się.
Największym plusem jest zdecydowanie SPF50, dosyć wysoka ochrona, więc idealnie sprawdzi się podczas letnich dni jeżeli oczywiście nie zrazimy się minusami produktu. Co do uczucia które pozostawia na skórze to nie można się przyczepić, nie wysusza, ani nie daje uczucia ciężkości na twarzy, mimo dosyć gęstej, kremowej konsystencji. Plus również za brak mocnego zapachu, który potencjalnie mógłby podrażniać osoby wrażliwe. Co do krycia to w moim przypadku jestem w stanie uzyskać tylko bardzo mocne, ponieważ aplikacja gąbką nie wchodzi w grę (produkt nie współpracuje). Jeżeli szukacie kremu którego krycie będzie się dało budować na twarzy to niestety ten produkt może nie spełnić waszych oczekiwać. Jeżeli chodzi o mocne strony tego produktu to tyle, czas na tą niezbyt kolorową stronę.

Największym minusem jest dla mnie fakt, że krem mocno zbiera się w załamaniach/nierównościach/zmarszczkach na skórze oraz bardzo szybko się wyświeca i tworzy nieestetyczny efekt 'mokrej' skóry. Wymaga bardzo wielu poprawek w ciągu dnia, co na dłuższą metę może być bardzo uciążliwe. Jeżeli chodzi o rozprowadzanie go na twarzy to tutaj też muszę się przyczepić, zauważyłam, że nakładając go gąbeczką (czyli tak jak nakładam wszystkie podkłady/kremy bb) zaczynają powstawać nieestetyczne plamy na twarzy. Jedyna opcja żeby podkład prezentował się dobrze to nałożenie go palcami wtedy jednak krycie jest bardzo mocne więc jeżeli ktoś chce uzyskać delikatniejszej krycie to raczej skończy się to plamami (aplikacja gąbką), dodam, że próbowałam wielu gąbek więc wina leży po stronie kremu. Muszę również przyczepić się do ceny produktu, uważam, że cena regularna (50zł) jest zdecydowanie za wysoka jak na jakość produktu, myślę że mógłby spokojnie kosztować 30 zł, biorąc pod uwagę, że jest raczej średniakiem.

Mam mieszane uczucia co do tego kremu i myślę, że po skończeniu opakowania nie sięgnę po niego ponownie, raczej będę szukała innego kremu BB, który będzie warty swojej ceny.

Nie zdał testu

Skusiłam się na niego dzięki pięknemu, słodkiemu opakowaniu, które jest przecudne i urocze. Skradło moje serduszko <3 Niestety strata pieniędzy. Bardzo się błyszczy, wygląda nienaturalnie na skórze. Konsystencja Ok, skórze też się nic nie dzieje, więc może przy odpowiednim wykończeniu (puder?) produkt da radę.

Najlepszy!

Zdecydowanie najlepszy krem bb jaki kiedykolwiek miałam. Żaden nie wygląda na skórze tak dobrze jak właśnie ten. Przy okazji ślicznie pachnie i dobrze dopasowuje się do koloru skóry. Jedynie co do ceny mogłabym się troszkę kłócić ale jednak dostajemy dobrą jakość.

Krem BB animal

Kupiłam ten krem na promocji w hebe. Miał być to najciemniejszy kolor ze wszystkich wariantów jednak nie jest wcale bardzo ciemny. Krem ma dosyć dobre krycie chociaż wchodził mi w załamania. Jest trochę tłustawy ale mocno mi to nie przeszkadzało. Ma ładny zapach i starczył mi na kilka miesięcy. W regularnej cenie jednak nie zdecydowała bym się na zakup bo moim zdaniem nie jest wart aż 49 zł.