SKIN79, Angry Cat, Animal BB Cream Soothing SPF50+ PA+++ (Kojący krem BB)

SKIN79, Angry Cat, Animal BB Cream Soothing SPF50+ PA+++ (Kojący krem BB)

Animal BB Cream to inteligentne połączenie podkładu, kremu pielęgnacyjnego i filtra UV, który zaspokaja potrzeby każdego typu skóry. Zapewnia doskonałe krycie, ukojenie, wygładzenie i nawilżenie.

Angry Cat to lekki krem w kolorze beżowym. Aloes zawarty w kremie nawilża i regeneruje skórę, łagodzi podrażnienia, przyspiesza gojenie się ran. Ekstrakt z zielonej herbaty nawilża, wzmacnia ściany naczyń włosowatych, ogranicza rumień, działa też bakteriobójczo.

Doskonały do cery tłustej

Zacznę od tego, że moja cera jest naprawdę trudna w okiełznaniu. Jest tlusta, z rozszerzonymi porami, niedoskonałościami, bardzo problematyczna. Praktycznie każdy podkład wyświeca się i ściera po ok. 4 godzinach. O tym kremie długo czytałam i długo się zastanawiałam nad kupnem. W końcu przypadkiem trafiłam na promocję na stronie producenta i się skusiłam (swoją drogą warto tam zaglądać, bo często mają bardzo fajne promocje).

Opakowanie jest malutkie, lekkie i urocze - z motywem kotka. Nada się na wakacyjny wyjazd i nie zajmie dużo miejsca w toaletce. Zapach jest ładny, jakby kwiatowy, ale neutralny i praktycznie niewyczuwalny. Kolor jest śliczny, żółty, ale nie za żółty, taki w sam raz dla nieopalonej skóry.

Produkt wygląda pięknie na skórze, ma całkiem niezłe krycie, wykończenie nie jest matowe, raczej satynowe, ale ja i tak wszystko zawsze pudruję.

Jest idealny na co dzień, nie wyświeca się szybko, ładnie wygląda. Nie powoduje niedoskonałości, nie podrażnia, nie wysusza.

Bardzo go polubiłam, szkoda że nie ma jeszcze ciemniejszego odcienia, bo byłby idealny na wakacje.

Ogromny plus za bardzo wysoki filtr.

Bardzo dobry BB cream

Od kilku lat jestem wielką fanką azjatyckiej pielęgnacji, nie tyle samych kosmetyków, co ich formuł, a także ogólnie nawyków pielęgnacyjnych. Używałam słynnych BB nim stały się popularne też w Polsce więc miałam okazje by poznać wiele tego typu kosmetyków.

Zanim wybrałam tę wersję zaopatrzyłam się w próbki, aby wybrać najlepszy dla mnie odcień.

Opakowanie jest świetne. Urocze, poręczne, lekkie, małe, a przy tym do ostatniej kropli możemy produkt wykorzystać, a nawet rozciąć tube :)

Kosmetyk jest bardzo wydajny, używam go od końca maja praktycznie codziennie i nie jestem nawet w połowie.

Konsystencja jest w tym przypadku ciężka, gęsta, niemal jak w przypadku podkładu. Idealnie się rozprowadza i bardzo niewiele potrzeba, aby pokryć twarz.

Jestem bardzo zadowolona z wysokiej ochrony przeciwsłonecznej jaką zapewnia ten kosmetyk. Ponadto kryje na średnim/ wysokim poziomie. Uzyskany efekt jest w tym przypadku bardzo typowy dla BB- świetliste, pomimo, że takie lubię to jednak zawsze pudruje. Nie zauważyłam, aby w jakikolwiek negatywny sposób wpływał na moją cerę. Zauważyłam za to, że bardzo fajnie ją nawilża i skóra dobrze wygląda po delamkijazu

przyjemny

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu bb. Ma ładne krycie, nawilżającą konsystencję, nie wysusza. Przypudrowany trzyma się całkiem dobrze, fajnie że ma SPF. Niestety jest dla mnie za jasny, ale używam przyciemniacza do podkładów i jest oki. Staram się go jednak nie używać codziennie, bo mam wrażenie że po kilku dniach noszenia pojawiają mi się jakieś krostki, ale nie jest to dla mnie problemem bo i tak zawsze mam kilka podkładów. Za to wysypywanie cery odejmuję jednak jedną gwiazdkę.
jest dość drogi ale można kupić na promocji o 20zł taniej

Lekki, idealny na lato!

Jest to najlepszy BB cream jaki miałam od długiego czasu!
Wystarczy tylko spojrzeć na zalety, które wypisałam poniżej. Odkryty przypadkiem, podczas promocji w HEBE, zostanie ze mną na dłużej.
Brać, drogie Panie, bo osobiście uważam, że to cudo!

Totalny HIT!

Krem BB świetnie kryje, jest tak trwały, że nic nie dorównuje mu (a nawet go nie pudruje!). Nakładam go rano a wieczorem jest niemalże w nienaruszonym stanie. Doskonale współpracuje z innymi kosmetykami. Dodatkowo działa na moją skórę pozytywnie (łagodzi zaczerwienia i trądzik ale nie wysusza). Nie jest wyczuwalny na twarzy i świetnie pachnie a w dodatku ma urocze opakowanie i jest bardzo wydajny. Jedynym jego minusem jak dla mnie jest to, że jest dostępny w jednym kolorze. Jednak kolor będzie pasował dużej ilości osób. Mimo, że cena nie jest najniższa, przewyższa on w mojej opinii nie jeden droższy kosmetyk tego typu.

Za jasny kolor!!!!

Lubię eksperymentować z kosmetykami.Tym razem padło na ten oto krem bb. Mam już swój ulubiony który zawsze będzie już ze mną,ale jest tyle kosmetyków na rynku,że pokusie trudno się oprzeć.Ten kremik bb ma świetny skład,który koi moją skórę i uspokaja a dodatkowo pielęgnuje!Jedyną jego wielką wadą jest niestety kolor.Jest niestety dla mnie za jasny,a że jest lato jestem trochę opalona szyja,ręce,tylko twarzy nie opalam,za to stosuje ciemniejsze kremy,i brązer.Ten krem bb wygląda pięknie na mojej twarzy,gdyby nie za jasny kolor byłby kolejnym moim ulubieńcem,a tak no cóż nie kupie ze względu na kolor.Zużyję go do końca mieszając z innym,bo na pewno tego cudeńka nie wyrzucę.Polecam,ale raczej dla jasnych karnacji,moja jest za ciemna bo wpada nawet zimą w żółte tony.

Używa produktu od: próbka

Warty uwagi

Testowałam próbki wszystkich trzech BB z tej serii. Po pierwsze różnica między nimi jest minimalna i szczerze ciężko mi jest je rozróżnić.
To co mnie zaskoczyło to gęstość produktu i poziom krycia. Ten BB kryje naprawdę nieźle, jest gęsty i bardzo wydajny. Kolor dopasowuje się do cery, jednak jest dość jasny więc raczej nie będzie odpowiedni do ciemnych karnacji.
Wykończenie jest dalekie od matowego, ale buzia wygląda zdrowo. I to jest ten aspekt który przekonuje mnie do niego najbardziej, moja twarz nie wygląda na przetłuszczoną ale na promienną. Cera w trakcie dnia jest zdrowa, nie ma efektu poszarzałej maski.
Wieczorem gdy zmywam makijaż, po zwykłym podkładzie moja cera jest szara i zmęczona, po tym BB jest wypoczęta, ujednolicona i nawilżona.
Jedyny minus jaki widzę to trzeba nauczyć się go aplikować. Przy nieumiejętnym nałożeniu produktu lub nałożeniu zbyt dużej ilości, na twarzy robi się ciasto. Wystarczy naprawdę niewielka ilość, u mnie nakładana pędzlem do podkładu (nakładany palcami nie wyglądał dobrze). Nie sprzyja też suchym skórką. Zdarza się że wchodzi w zmarszczki.
Nie jest to może produkt idealny, ale patrząc na jego właściwości pielęgnacyjne i wysoki filtr UV chętnie kupię pełnowymiarowe opakowanie żeby bliżej móc się z nim zapoznać.

Używa produktu od: próbka

Gorszy niż niebieski Dry Monkey

Krem ten dostałam w próbce w jednym w subskrybowanych pudełek.

- Krem nie pachnie, przynajmniej ja nie czuję tu żadnego zapachu
- Krem jest gęsty
- Dobrze rozprowadza się na twarzy
- Ma delikatne krycie - zakrywa tylko małe przebarwienia i niedoskonałości, z większymi sobie nie radzi
- W miarę dobrze się wchłania, nie ma lepkiej warstwy na twarzy
- Nie jest ciężki, nie czuć go na twarzy
- Przypudrowany zaczyna wyświecać się po ok. 3 - 4 godzinach
- Po całym dniu moja buzia wygląda ładnie, krem nie waży się i nie roluje

Krem ten jest jaśniejszy niż małpka i jest też mniej kryjący. Poprzednia wersja (Dry Monkey) dla mnie osobiście jest lepsza ale jeżeli nie macie większych problemów na twarzy to krem będzie ok.

Dobry

Po pierwsze bardzo ładnie kryje, nie spodziewałam się, że krem bb może mieć tak mocne krycie. Jest silnie nawilżający. Nie zaważyłam jego kojących właściwości. Idealnie nadaje się na wakacje, kiedy nie chcemy mieć dużo produktów na buzi a chcemy żeby była ona nawilżona, rozświetlona i miała jednolity kolor. Kolor ładnie stapia się ze skórą. Jedynym minusem jest to, że nawet po użyciu matującego pudru moja buzia i tak się świeci :D Jest bardzo wydajny a jeśli chodzi o jego trwałość to niestety nie wytrzyma całego dnia a nawet powiedziałabym że jest trwały tak do 4 godzin.

dobry kot

Wypróbowałam wszystkie BB z tej serii i ten jest zdecydowanie moim ulubionym. Ma bardzo dobre krycie, kremową konsystencję, lekko ciemnieje po nałożeniu, ale to akurat plus ponieważ wszystkie bb tej firmy są dość jasne. W moim odczuciu jest trochę cięższy niż standardowe podkłady, używam go głównie jesienią i zimą, ale w innych warunkach też nieźle się sprawdza, łagodzi uczucie napięcia i podrażnienia. Co jakiś czas próbuję inne bb ale chętnie wracam do tego :) Jest dość wydajny i cena też jest ok. Wysoki filtr jest dużym plusem. Opakowanie jest śliczne i wygodne, zwłaszcza, żeby zmieścić go do torebki czy kosmetyczki, Zdecydowanie polecam

Wakacyjny podkład

wybierając spośród trzech dostępnych zwierzaczków, postawiłam na kotka. Jego odcień wydaje mi się pośredni między panda, a małpka. Mam jasna karnację. Obawiałam się, ze moze byc dla mnie zbyt ciemny. Produkt bardzo dopasowuje się do koloru skory, nie okazał się dla mnie zbyt ciemny , nawet w okresie wiosennym, w którym zaczęłam go probowac. Polecam nakładać go na bazę pod makijaz -krem, a nie bezpośrednio na skórę, ponieważ ciężko się rozprowadza.
Dodatkowo, polecam nakładać go aplikatorem :) Po aplikacji produktu, wystepuje oleisty efekt, świecącej się skory. Zapewnia dobre krycie, jak dosc kryjący podkład.
Sprawia pachnące i przyjemne uczucie, ale jednak trzeba przypudrowac twarz. Spodziewałam się bardziej matowego efektu. Jednak, sposrod testowanych przeze mnie kremów bb, wydaje mi się jednym z lepszych. Posiada dobry skład i krycie, a przy tym nie jest typowym podkładem, tylko kremem pielęgnacyjnym.
Podczas letniego okresu wakacyjnego, skóra opala się i mysle, ze krem BB w średnim odcieniu, sprawdzi się na upaly i dopasuje się do opalenizny. Do tego ochroni przed działaniem Słońca. Posiada bardzo wysoka ochronę UV 50 SPF, co jest rzadko spotykane w tego typu produktach.
Wybrałam go w sklepie ze względu na najlepsze dopasowanie do potrzeb mojej skóry. Produkt powinien wykazywac działanie kojące, ponieważ zawiera m.in.: wyciąg z drzewa herbacianego i aloes. Nie zauważyłam jednak żadnego ukojenia skory, pomocy w leczeniu zmian skórnych. Nie wydaje mi się, żeby był przyczyną pogorszenia stanu skóry. Niepokoi mnie jego oleista formuła. Mam obawy, jak codzienne stosowanie mogłoby na nią wpłynąć. Obecnie, rzadko go używam.
Polecam dokładnie oczyścić skore po powrocie do domu, kotek ciężko się zmywa.
Podsumowując, polecam ten „podkład”. Jest bardzo dobrym wyborem na lato zamiast ciężkiego podkładu. Chroni przed Słońcem. Być może wykazuje działanie pielęgnacyjne. Trzeba kontrolować, jakie działanie wywołuje na naszej skórze, czy jest odpowiedni i nie szkodzi.

Ulubiony!

Do tej pory używałam podkładu z Revlona (color stay), który należy do ciężkich podkładów. Kiedy wyleczyłam swoją twarz z trądziku, postanowiłam, że należy przerzucić się na lżejszy podkład, aby nie obciążał on aż tak mojej cery. Wybór padł na azjatyckie kosmetyki ze Skin79, polecane przez kosmetyczkę.