Dermika, Blooming Skin, Nawilżający hydrożel wygładzający

Dermika, Blooming Skin, Nawilżający hydrożel wygładzający

Odkryj działanie naturalnych składników aktywnych i zapewnij swojej skórze nawilżenie, wygładzenie, ochronę antyoksydacyjną oraz redukcję pierwszych objawów starzenia sie skóry:

Ekstrakt z hibiskusa - bogaty w organiczne związki o działaniu nawilżającym. Wykazuje działanie antyoksydacyjne oraz wspiera jedrność i elastyczność skóry. Zapewnia wielowymiarowe działanie rewitalizujące i regenerujące.

Olejek z nasion kaktusa – otrzymywany przez tłoczenie na zimno, ma działanie nawilżające i wygładzające. Poprawia barierę lipidową skóry oraz zapobiega transepidermalnej ucieczce wody z naskórka (TEWL).

Kompleks matująco-regulujący – połączenie ekstraktu z kory afrykańskiego drzewa Enantia chlorantha oraz kwasu oleanolowego, który zmniejsza ilość aktywnych gruczołów łojowych, poziom sebum oraz widoczność porów.

na dzień
Cera
mieszana
łagodzące, regenerujące
w tubce
50 – 100ml

Wart uwagi, ale nie ideał

Hydrożel stosuję codziennie rano po prysznicu. Ma bardzo fajną, żelową konsystencję, która natychmiast się wchłania. Od razu uprzedzam - trzeba bardzo uważać z dozowaniem, gdyż jeśli wyciśniemy go ciut więcej, będzie się bardzo rolował na twarzy... Nałożony, całkiem fajnie matuje skórę, jest lekko nawilżona, ale z drugiej strony nie świeci się ani nie klei. Wygląda na tyle naturalnie, że często nie nakładam już na niego podkładu. Ma miły, orzeźwiający zapach i jest idealny na dni bez słońca (niestety nie ma filtra).

Niestety z podkładem współpracuje niezbyt dobrze - roluje się, nawet mimo kilkugodzinnej przerwy pomiędzy nakładaniem produktu... a nakładałam rano naprawdę małą ilośc żelu :(

Kolejny minus, to cena - regularna to 60 zł, ja kupiłam w promocji za nieco ponad 20 zł i myślę, że jest to cena adekwatna do jakości, 60 zł to zdecydowanie zbyt wiele. Niestety za to rolowanie pod podkładem odejmuję jedną gwiazdkę :( Jest bardzo wydajny, bo nie można go zbyt wiele nałożyć na twarz ;)