Filorga, Time - Filler (Skoncentrowany krem przeciwzmarszczkowy)

Filorga, Time - Filler (Skoncentrowany krem przeciwzmarszczkowy)

Zobacz oferty

notino.pl
Średnia ocena: 3.96/5

douglas.pl
Średnia ocena: 2.83/5

sephora.pl
Średnia ocena: 2.54/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Ten silnie skoncentrowany krem pomoże rozwiązać problem różnego rodzaju zmarszczek, niezależnie od ich pochodzenia:
1) zmarszczki spowodowane "skurczami": tripeptyd o podobnym działaniu do botoxu ogranicza skurcze i odpręża skórę twarzy, nadając jej młodszy wygląd,
2) zmarszczki spowodowane grawitacją: silne działanie peptydowe pobudza syntezę 6 elementów głównych tkanki skórnej. Jednocześnie aktywny składnik, o działaniu podobnym do peeling-u, wygładza mikro zmarszczki,
3) suchość zmarszczek: kwas hialuronowy, służy nawilżeniu głębszych warstw skóry, dając przy tym widoczny efekt wypełnienia.
Po 3 dniach, pojawianie się zmarszczek jest zmniejszone o 19% *.
* Średnia instrumentalna pomiary za pomocą obrazowania 3D na grupie 40 kobiet, stosowanie Time - Filler dwa razy dziennie rano i wieczorem.
Swoją niezwykłą skuteczność Filorga zawdzięcza składnikom aktywnym :
- specjalna formuła kwasu hialuronowego, dzięki czemu wnika na różnych poziomach skóry,
- peptydy mimetyczne o działaniu przeciwzmarszczkowym,
- ekstrakty morskie (algi),
- kompleks NCTF czyli połączenie kwasu hialuronowego o wysokim ciężarze cząsteczkowym, który nawilża i regeneruje tkanki, oraz kompleksu polirewitalizującego z 55 składników:
- 14 witamin,
- 24 aminokwasy,
- 6 koenzymów,
- 5 kwasów nukleinowych,
- 4 składników mineralnych,
- 2 antyoksydantów,
- drobiny soft focus, które optycznie wygładzają zmarszczki.

Skład: Aqua, Ethylhexyl Palmitate, Cetearyl Alcohol, Isodecyl neopentanoate, Glycerin, Pentaerythrityl Tetracaprylate / Tetracaprate, Synthetic wax, Dipalmitoylethylhydroxyethylmonium methoslufate, Polyquaternium-37, Polymethyl methacrylate, Sodium Hyaluronate, Parfum, Steareth-21, Ceteareth-20, Caprylic / Capric Triglyceride, Sucrose palmitate, Chlorphenesin, Sodium Chloride, Sorbitan Oleate, Glyceryl linoleate, Prunus amygdalus dulcis oil, Biosaccharide Gum-1, Sorbitan Laurate, Glucose, Isopropyl alcohol, Potassium Hydroxide, Glyceryl Caprylate, Sodium Anisate, Sodium Levulinate, Salicornia Hebacea Extract, Potassium Chloride, Methylisothiazolinone, Phenoxyethanol, Calcium Chloride, Magnesium Sulfate, Glutamine, Sodium Phosphate, Ascorbic Acid, Sodium Acetate, Lysine HCl, Citric acid, Potassium sorbate, Tocopherol, Arginine, Alanine, Histidine, Valine, Myristyl Malate Phosphonic Acid, Leucine, Threonine, Isoleucine, Tryptophan, Phenylalanine, Tyrosine, Glycine, Polysorbate 80, Serine, Deoxyadenosine, Cystine, Cyanocobalamin, Deoxycytidine, Deoxyguanosine, Deoxythymidine, Glutathione, Asparagine, Aspartic Acid, Ornithine, Glutamic Acid, Nicotinamide Adenine Dinucleotide, Proline, Aminobutyric Acid, Methionine, Taurine, Hydroxyproline, Glucosamine, Coenzyme A, Glucuronolactone, Sodium Glucuronate, Thiamine Diphosphate, Disodium Flavine Adenine Dinucleotide, Nicotinamide Adénine Dinucléotide Phosphate, Sodium Uridine Triphosphate, Retinyl Acetate, Inositol, Methyl Deoxycytidine, Niacin, Niacinamide, Pyridoxal, Pyridoxine, Biotin, Calcium Pantothenate, Folic Acid, Riboflavin, Tocopherol Phosphate

Cera
dojrzała
w słoiczku
krem
50 – 100ml
uniwersalne

Skład jest w trakcie moderacji.

• Aqua , glycerin, butylene glycol, dicaprylyl carbonate, isododecane, hydroxyethyl acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer, squalane, methyl methacrylate crosspolymer, cetearyl isononanoate, imperata cylindrica root extract, dimethicone, dimethicone/bis-isobutyl ppg-20 crosspolymer, orbignya oleifera seed oil, sucrose palmitate, parfum (fragrance), phenoxyethanol, 1,2-hexanediol, propanediol, stearalkonium hectorite, glyceryl linoleate, peg-60 hydrogenated castor oil, caprylic/capric triglyceride, tocopheryl acetate, chlorphenesin, propylene carbonate, xanthan gum, polysorbate 60, sorbitan isostearate, prunus amygdalus dulcis (sweet almond) oil, sodium chloride, biosaccharide gum-1, silica, hydrogenated vegetable oil, hydroxypropyl cyclodextrin, sodium levulinate, caprylyl glycol, sodium hyaluronate, citric acid, carbomer, dipeptide diaminobutyrol benzylamide diacetate, glyceryl caprylate, potassium sorbate, sodium citrate, crithmum maritimum extract, glucose, sodium anisate, potassium chloride, calcium chloride, acrylates/c10-30 alkyl acrylate crosspolymer, magnesium sulfate, glutamine, sodium phosphate, tocopherol, palmitoyl tripeptide-38, ascorbic acid, sodium acetate, lysine hcl, arginine, alanine, histidine, valine, leucine, threonine, isoleucine, tryptophan, phenylalanine, tyrosine, glycine, polysorbate 80, serine, deoxyadenosine, cystine, cyanocobalamin, deoxycytidine, deoxyguanosine, deoxythymidine, glutathione, asparagine, aspartic acid, ornithine, glutamic acid, nicotinamide adenine dinucleotide, proline, aminobutyric acid, methionine, taurine, hydroxyproline, glucosamine, coenzyme a, glucuronolactone, sodium glucuronate, thiamine diphosphate, disodium flavine adenine dinucleotide, sodium uridine triphosphate, tocopheryl phosphate, retinyl acetate, inositol, methyl deoxycytidine, niacin, niacinamide, pyridoxal 5-phosphate, pyridoxine hcl, biotin, calcium pantothenate, folic acid, riboflavin

Wymarzona jakość

Ten krem mnie zaskoczył i to pozytywnie. Ma przyjemną konsystencję, która sprawia, że łatwo się rozprowadza. Pachnie przyjemnie - dla mnie jest to dość ważne, bo nie lubię sę smarować czymś, co mnie odpycha. Przeciwzmarszczkowo na pewno działa, bo bardzo fajnie nawilża.

Dosyć przeciętny

Kupiłam ten krem jako prewencję i pomoc w wygładzeniu zmarszczek. Rozumiem, że kremikiem nie można zlikwidować zmarszczek, ale niektóre kremy robią coś takiego, że te zmarchy wydają się wypełnione (tymczasowo of kors) i chyba tutaj tego też szukałam.
Krem przychodzi do nas w dośc dużym słoiczku. Estetyka podobna jak w przypadku innych kosmetyków pielęgnacyjnych tej marki.
Konsystencja kremu jest średnio gęsta, o białym kolorze i posiada dość mocny zapach, według mnie przyjemny, ale wiem, że to kwestia gustu. Na minus jest to, że ten zapach jest bardzo mocny, zostaje na twarzy nawet po aplikacji i jeśli na przykład wieczorem posmaruję się tym kremem to mój partner też to czuje.
Jeśli chodzi o samo działanie to na pokrycie całej twarzy wystarczy niewielka porcja kosmetyku, czyli jest dość wydajny. Po aplikacji tworzy na skórze delikatną warstewkę, nawet przyjemny to jest efekt, ale ja coś takiego lubię, inni mogą nie być z tego faktu zadowoleni. Nawilżenie skóry jest, więc tutaj się nie czepiam, natomiast nie zauważyłam żadnego działania przeciwzmarszczkowego. To znaczy taaaaak rozumiem, że to jest takie działanie niemierzalne w żadnym stopniu, bo musiałabym używać ten krem lata i wtedy może coś by było widać, ale z drugiej strony nie miałabym szansy porównać mojej skóry po latach jeśli by go NIE uzywała, więc umówmy się, że prawdziwe działanie przeciwzmarszczkowe jest całkowicie niemierzalne, bo nie ma jak tego zrobić.
Ale liczyłam na to, że ten krem tak wizualnie wygładzi skórę, niektóre kremy mają takie działanie, że jak się je nałoży, to zawartość substancji nawilżających i wypełniających jest tak duża, że ta skóra wygląda na taką 'wypchaną' i nawilżona, natomiast tutaj mi tego zabrakło, nawet po zużyciu 3/4 słoiczka. I owszem, przyjemność jakaś z jego stosowania jest, ale nie tak duża, żebym chciała go odkupić.
Na plus zaliczę to, że ani mnie nie zapchał, ani nie zrobił nic złego z moją skórą, a jest ona ekstremalnie wrażliwa, natomiast jakbym miała go ocenić tak ogólnie, to jest to po prostu przeciętny krem, jakich wiele na sklepowych półkach, niczym szczególnym się nie wyróżnia, nic wyjątkowego nie robi, po prostu nawilża i tyle.

wypełniacz czasu?

Do tej pory miałam tylko bazę pod makijaż i byłam bardzo zadowolona, dlatego postanowiłam zakupić ten krem. Niestety nie jestem zachwycona tym kremem, zwłaszcza jeśli dodamy do tego cenę.
Na pewno nie kupię ponownie.

Zalety:
-zostawia lepką warstwę, która świetnie nadaje się pod makijaż
-nie zapycha
-delikatny, ładny zapach

Wady:
-cena
-nie robi żadnego efektu wow na twarzy
-nie działa przeciwzmarszczkowo
-znam kremy za 1/10 ceny działają lepiej

Genialny!!!!

Jest to mój ulubiony krem,który kocham!!!
Świetnie napina skórę,nawilża,pozostawia ją odświeżoną i wygładzoną. Po dłuższym stosowaniu zauważyłam jakby grubszą i bardziej elastyczną fakturę skóry. Jest rewelacyjny!!!
I uwaga...cena do jakości super.
Dziewczyny jeżeli myślicie,że jakikolwiek krem usunie wam zmarszczki to jesteście w błędzie. Żaden ale to żaden krem tak nie działa. Jeżeli powstały już zmarszczki,krem może je delikatnie zminimalizować poprzez nawilżenie i lifting skóry,ale nigdy ich nie usunie!!! Krem pielegnuje i zapobiega,ale nie usunie zmarszczek!!!! Od tego jest medycyna estetyczna . I jeszcze co ...trzeba odpowiednio pielęgnować cerę przed nałożeniem kremu-wtedy ma lepsze działanie.
Dla mnie krem filorga time filler to mistrz nad mistrzami!!!!
Przed nałożeniem kremu oczyszczam twarz olejkiem,tonizuję skórę, nakładam koreańską esencję,serum koreańskie i na koniec krem filorga. Skóra jest idealna.

Filorga

Pierwszą przygodę z tym kremem miałam po otrzymaniu jego próbki. Malusienkie opakowanie starczyło mi na około 3/4 użycia. Zauważyłam w przeciągu tych 2 dni, że cera była dobrze nawilżona, krem nie spowodował wysypu nowych wypryskow ani nie zapychal porów.

Będąc zadowolona jego testowaniem stwierdziłam, że fajnie byłoby kupić większe opakowanie. Ceny produktów filorga jednak są strasznie wysokie, więc zamówiłam go dopiero na wielkiej promocji :) trochę się naczekalam, lecz w sumie było warto.

Celem tego kremu jest splycanie zmarszek, wygładzenie twarze jaki i utrzymanie jej w świetnej kondycji. Producent obiecuje powrót twarzy z młodzieńczych lat. Hit czy kit? Za takie pieniądze sądzę, że wiele osób oczekuje spektakularnych efektów.

Krem zapakowany jest w zakrecany słoiczek. Wiele razy już mówiłam, że dla mnie to niehigieniczne. Opakowanie jednak solidne, wygląda ekskluzywnie przez swoją prostote.

Konsystencja kremu jest lekka, o białym odcieniu. Zapach przypomina mi kremy przeciwtradzikowe od La Roche. Przyjemne jednak leczniczy zapach mi odpowiada.

Odpowiadając na pytanie Hit czy kit? Jak już wspomniałam wcześniej kosmetyk przy regularnym stosowaniu świetnie nawilża, twarz z rana wygląda bardzo świeżo. Krem nie zapycha, nie podrażnia, pozostawia twarz w świetnej kondycji. Poza tym nadaje się pod makijaż. Mam wrażenie że lepiej po jego użyciu leży jak i wygląda korzystniej.

Przy mojej 23 letniej twarzy z delikatnymi głównie mimicznymi zmarszczkami na czole jak i pod oczami stwierdzam, że sobie nie poradził. Twarz owszem wygląda świetnie jednak malusienkie zmarszczki nadal są. Nie wiem jak poradzilby sobie u dojrzałej kobiety u mnie jednak nie dał rady. Ja w sumie oczekiwalam tylko ładnego wyglądu twarzy więc nie jest to wielki minus jednak obietnice to obietnice trzeba je spełniać. Mimo wielu plusów, brak spełnienia obietnic obniża moja ocenę z mocnego 4 na 3.

Dobry

Nie sądzę, żebym zauważyła dramatyczną zmianę, moje bardzo drobne zmarszczki nadal istnieją. Dobrze nawilża moją skórę, jest gęstym kremem i zwykle używam go na noc lub w suche zimowe dni. Zapach jest również bardzo przyjemny.

Powierzchowne działanie

Mam ten krem w mini pojemności, jako dar losu do zakupów, i trochę rozumiem jego fenomen. Producent skupił się na tym, aby krem po nałożeniu dawał efekt napiętej skóry i lepszy wygląd. I to w zasadzie zostało spełnione. Mnóstwo wypełniaczy, emolientów, plastiku, które mają sprawić, że nasza skóra będzie wyglądać lepiej. Dobre składniki na końcu składu, a więc nie ma co liczyć na prawdziwe działanie. To taki makijaż. Zmyjemy i czar pryska :) może nawet wcześniej niż do zmycia.
Mamy wolny rynek, ja nikogo nie namawiam kupuj czy nie kupuj. Warto jednak wiedzieć co kupujemy i za co płacimy.

Krem zabójczo zapycha. Już po jednym użyciu miałam twarz w czerwonych zalążkach syfków. Uważałabym przy cerze mieszanej lub suchej, ale skłonnej do zapychania.

Przyznam jednak, że aplikacja przebiega pomyślnie. Krem daje wrażenie wypielęgnowanej skóry :) jako baza pod makijaż sprawdza się dobrze.

Używam okazjonalnie z uwagi na zapychanie. Dla mnie to taka ciekawostka, nie planuję powrotu.

Dałabym trójeczkę za bazę pod makijaż, ale tu mamy plastik. Jestem więc na nie. Dwója.

Wykorzystała: kilka próbek

"Już byłem w ogródku, już witał się z gąską"

Jak tylko wyjęłam z zapasów kolejną miniaturę Time- Filler i nałożyłam na twarz, od razu pomyślałam sobie, że muszę wykrzyczeć o tym całemu światu.
Przeczytałam recenzje poniżej, bo byłam ciekawa, co sądzą o nim inni. No i pośród wielu zachwytów znalazła się także ocena niepochlebna, a skład produktu rozłożony na czynniki pierwsze. Nie jestem chemikiem, ani kosmetologiem, ale szukać informacji potrafię,analizować także, myśleć... nie zawsze logicznie hehe i faktycznie może skład nie jest zachwycający ale sprawdzić tego nie mogę, bo wieki zajęłaby mi analiza. Jest koszmarnie długi. Za to działa. Na mnie krem działa. I nie jest to żadne wmawianie sobie, żadne placebo.

Krem ma kremowo- żelową konsystencję. Z łatwością się rozsmarowuje, szybko wchłania. Natychmiastowo wygładza skórę, nadaje jej delikatnego satynowego blasku.
Kremu nie używam codziennie, lecz regularnie co kilka dni. Co jakiś czas robiąc sobie dłuższą tygodniową kurację. Sięgam po niego zwłaszcza wtedy, kiedy potrzebuję natychmiastowej ulgi i nawilżenia, w momencie gorszej kondycji cery, kiedy jest np. przesuszona, bądź ściągnięta.
Zaskakująco dobrze spisuje się pod makijażem. Wygładza, niweluje widoczność suchych skórek, a nawet porów. Jest świetną bazą.
A jak wpływa na redukcję zmarszczek? Trudno mi orzec, bo nie obserwuję skóry pod mikroskopem, jednak naocznie można zauważyć, że jest ona bardziej zbita i wygładzona. Jak po dobrej maseczce nawilżającej.

Krem prześlicznie pachnie. Zapach przypomina mi cytrusy i gumę balonową Donald. Kojarzy mi się jeszcze z jakiś dość powszechnie znanym produktem kosmetycznym, ale nie potrafię sobie przypomnieć z jakim. Hmmm...
Już wiem! Miya regenerująca, która zresztą pachnie podobnie do Rexaline (wersja niebieska).

Zużyłam kilka tubek produktu w poj. 7 i 15 ml.
Przymierzam się do zakupu pełnowymiarowego opakowania, jednak czekam na promocje. Pojawią się, pojawią. Zawsze się pojawiają.
Obok wspomnianego już niebieskiego Rexaline i Clinique do cery suchej mój ulubiony.

Dobry ale drogi

Miałam przyjemność używać tego kremu. Przy regularnym stosowaniu widać działanie tego produktu. Cena jednak strasznie odstrasza. Krem sprawie że skóra pozostaje gładka i napięta. Dobrze nawilża, delikatnie spłaca zmarszczki, wygładza. Efekt odświeżenia i rozświetlenia cery zauważalny. Delikatna żelowa i przyjemna konsystencja.

Droga ściema

Krem kupiłam z polecenia pani w aptece, że to taka wyższa półka, że to w gabinetach używają, och i ach. Dałam się namówić bo faktycznie za ponad dwie stówy chyba byle czego nie sprzedają?
Owszem sprzedają.
Krem niczym nie różnił się od zwykłego nawliżaczo-zapychacza.
Żałuję, że wtedy jeszcze nie interesowałam się składami bo nie wyrzuciłabym tyle kasy.
Skład kremu według producenta:
1) Aqua - woda,
2) Ethylhexyl Palmitate - zagęstnik,
3) Cetearyl Alcohol - drugi zagęstnik,
4) Isodecyl neopentanoate - emolient, tworzy lekką warstwę ochronną na skórze,
5) Glycerin - gliceryna, nawilża,
6) Pentaerythrityl Tetracaprylate / Tetracaprate - emolient,
7 Synthetic wax - systetyczny wosk, emolient i lepiszcze,
8) Dipalmitoylethylhydroxyethylmonium methoslufate - substancja myjąco-nawilżająca,
9) Polyquaternium-37 - polimeryczne sole amonowe, tworzą film na skórze,
10) Polymethyl methacrylate - pleksiglas, plastik wypełniający zmarszczki,
11) Sodium Hyaluronate - sól sodowa kwasu hialuronowego, najtańsza i najbardziej popularna odmiana kwasu hialuronowego w kosmetykach
12) Parfum - zapach
Składniki po zapachu występują już w ilościach znikomych.
Myślę, że za dwie stówy to chciałabym jednak czegoś więcej.

dobry krem dla dojrzałej skóry

Krem odkryłam ponad miesiąc temu i zamówiłam kolejny słoiczek. Krem pielęgnuje cienką, przesuszającą się skórę twarzy. Po nałożeniu jest wrażenie, że skóra jest odżywiona, oddycha i jest napięta. Stosuje wraz kremem pod oczy z tej serii. To moje wiosenne odkrycie. Zmarszczek krem nie wyprasuje jednak mam wrażenie, że łagodzi rysy twarzy. Polecam :)

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca

Dobry!

Tego kremu uzywam od miesiaca i jestem zadowolona, jest to najbardziej pasujacy mi krem tej marki.

Kremowo - zelowa konsystencja, ktora latwo sie wchlania pozostawiajac na twarzy lekki film, ktory jednak nie jest ani tlusty ani lepki, bardziej taka warstewka milego nawilzenia.

Nie obciaza mojeje skory, nie zapycha porow.

Jestem po 35-tce i uzywam raczej zapobiegawczo na pierwsze zmarszczki. Uzywam go na noc i rano skora jest wypoczeta, wygladzona, nawilzona.

Daje mocne 4 gwiazdki, bo cena troche dobija a 5 gwiazdek rezerwuje dla kremu po ktorym rano bede wygladala na 25 lat (ehh, wiem, marzenia, marzenia... :-)))

Używam tego produktu od: 1 miesiac
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie