Inglot, HD Perfect Coverup Foundation (Kryjący podkład do twarzy)

Inglot, HD Perfect Coverup Foundation (Kryjący podkład do twarzy)

Dostępny w ośmiu kolorach podkład do twarzy HD Perfect Coverup Inglot łatwo dopasowuje się do odcienia skóry skutecznie maskując przebarwienia i niedoskonałości. Zapobiega nadmiernemu świeceniu, dając naturalny efekt wygładzonej i idealnie zmatowionej skóry przez wiele godzin. Wzbogacony ekstraktem z białej trufli utrzymuje odpowiedni poziom nawilżenia skóry.

Cudo ale

Kolory piękne od bladziochow po opalone osoby (tak w Polsce tez są potrzeby ciemniejszych podkładów nie same białe twarze tu żyją)
Troszkę gesty ale to nie jest problem
Opakowanie super
Trwałość rewelacja
Nie wchodzi w zmarszczki nie przesusza
Uczucie nawilżenia
Jedynie co to chyba zapaycha:( koniecznie trzeba pudrować nie ze względu na trwałość bo wytrzymuje caaaaaaly dzień pot treningi deszcz ale po to żeby się nie kleił/// gdyby nie to to hit nad hitami

Okropny.

Podkład nie sprawdził się u mnie. Jest zbyt ciężki dla mojej skóry. Źle się rozprowadzał i tworzył plamy na mojej twarzy. Ani dobrze nie zakrył niedoskonałości, ani też długo się nie utrzymywał. A tym bardziej nie zmatowił, O efekcie maski jaki dał to nawet nie chcę opowiadać. Bardzo się zawiodłam i nic dobrego na jego temat nie mogę powiedzieć. Myślę że nie jest wart swojej ceny, a ja wyrzuciłam pieniądze w błoto. Oddałam go mojej mamie, trochę lepiej, ale też go sobie nie zachwala.

Duzy zawód

Z racjo tego ze lubie kosmetyki tej firmy, wiec i podkladu do cery miesznaej/tlustej nie moglo u mnie zabraknac. Przeczytalam wiele pozytywnych opinii, w salonie Panie zachwalaly go och i ach. Mowie dobra ufam firmie biore
No i niestety ale zawiodlam się. Po 1 jest on bardzo, ale to bardzo gesty, naprawde ciezko nalozyc na twarz (chyba z zadnym podkladem nie mialam takie problemu) Trzeba go nakladac szybko, bo jak zastygnie to zastygnie i plama gotowa. Zrobił na mojej twarzy doslownie maske, bylo widac ze mam mocny makijaz i juz, a takiego efektu nie lubie. Raczej naleze do tych, które nawet w trakcie problemów z tradzikiem nosilam no-make up. Ale przy naprawde zlej kondycji skory staram sie chcoiaz na troche ratowac. No i ta trwalosc. Masakra. PO 3-4 h wszystko z twarzy mi plynelo. Nie moglam w ogole dotknac twarzy bo wszystko zostawalo na rece, kurtce, rekawie, czymkolwiem czym dotknelam. No chyba nie tak powinien dzialac podklac dedykawany chocby cerze mieszanej. Po ponownym zapudrowaniu, co wygladało juz naprawde zle, znów 2-3 h i to samo. no niestety takie takiego zawodu nie doswiadczylam jeszcze z tej firmy

Przeciętny, średnio kryjący i średnio trwały

Oceniam odcień: 79
- naturalny, neutralny w tonacji, beżowy odcień. Określiłabym go jako jasny, ale na pewno nie bardzo jasny odcień (nie dla bladych osób, ale nadal dla tych z jasną karnacją). Kolor jest bardzo naturalny i dobrze w moim przypadku zgrywa się z kolorytem cery.

Konsystencja - gęsta, ale dobrze rozprowadza się gąbką. Wymaga jednak dłuższego rozprowadzania niż w przypadku lżejszych formuł, mam wrażenie że długo 'leży' na twarzy i trzeba go dobrze wpracować w skórę, żeby zyskał ładne wykończenie.

Bezpośrednio po nałożeniu wygląda dobrze, gładko i równo. Nie sprawia wrażenia ciężkiego. Ale też - co ważne - na pewno nie doszukałabym się tutaj efektu HD, supergładkiego wykończenia, nieskazitelności. Zdecydowanie nie.

Poziom krycia określam jako średni, nie jest to w każdym razie podkład bardzo mocno kryjący (w tym rozumieniu adnotacja 'Perfect Coverup' jest mocno na wyrost). Ale też zaznaczam, nie nakładam go w jakiejś nadmiernej ilości, tak samo jak każdego podkładu umiarkowanie. Jednak o ile na przykład Double Wear przy tej samej ilości kryje perfect, o tle tu jest zwyczajnie, jak przy przeciętnym podkładzie. Gdyby nałożyć go więcej natomiast, efekt robi się ciężki - więc tego unikam.
Zarówno więc pod względem poziomu krycia, jak i rodzaju wykończenia jest przeciętnie. To jest taki zwykły podkład, pod warunkiem że nie oczekujemy przyzwoitego efektu przez dłużej niż parę godzin.

Bo jak z trwałością? Właśnie do tego mam największy zarzut, bo trwałość, wygląd po czasie to największe minusy tego podkładu. O ile świeżo po nałożeniu i jeszcze dwie, trzy godziny później wygląda ładnie, o tyle po kolejnych godzinach - jest z tym coraz słabiej. Nie jest to podkład, któremu mogłabym zaufać, bo podczas całego dnia zawsze musiałam go poprawiać, nawet więcej niż raz, i nie mam tu na myśli przypudrowania, tylko dodania punktowo samego podkładu, w okolicach nosa i ust. Na całej poza tym twarzy wygląda i trzyma się dobrze, ale właśnie w rejonie nosa oraz ust ściera się, warzy i zaczyna brzydko wyglądać (nawet zupełnie nie dotykany, szalikiem czy podczas wycierania nosa - ściera się niejako sam).
Nie wydaje mi się żeby się wyświecał, u mnie dobrze trzymał mat, ale muszę zaznaczyć, że moja skóra ma raczej tendencje do suchości niż wyświecania się, więc nie jestem tutaj miarodajna.

Jak radzi sobie przy suchej cerze? Nie mam zastrzeżeń, nie wygląda sucho ani papierowo, jest też komfortowy i po całym dniu noszenia nie czuję zmęczenia czy wysuszenia skóry. Ale co istotne, bardzo dbam o cerę, o jej nawilżenie i nie wiem, czy równie dobrze podkład zachowałby się w przypadku mocno już przesuszonej cery.

Opakowanie - bardzo na plus, mamy tu pojemnik typu airless, czyli gwarantujący utrzymywanie świeżości długo po otwarciu. Jest lekkie, poręczne, widać stopień zużycia, a dozownik działa bez zarzutu, nie zacina się ani nie zapycha, do końca używa się go bardzo wygodnie. Jest też utrzymane w bardzo odpowiadającej mi, minimalistycznej estetyce - dokładnie takie opakowania kosmetyków preferuję.
Cena - w przypadku tej jakości i no cóż, zawodnej trwałości uważam ją za wygórowaną.

Doceniam to, że jest to produkt polskiej, cenionej w świecie kosmetycznym marki, znanej także za granicą. Może ten podkład nie jest najlepszym produktem Inglota, ale w ofercie tej firmy znajdziemy mnóstwo bardzo udanych kosmetyków.

Całościowo uważam go za podkład przeciętny, dla kogoś kto nie będzie oczekiwał trwałości ponad kilka godzin. Raczej na krótki wypad niż na cały intensywny dzień pracy, bo po jakimś czasie w niektórych miejscach zaczyna po prostu wyglądać brzydko, nieestetycznie, a tego jednego akurat żadnemu podkładowi nie mogę wybaczyć.

(moja cera: normalna w kierunku suchej, karnacja: jasna, ale nie blada, tonacja neutralna)

Maska

Podkład bardzo mocno kryje, przez to jest mocno widoczny na skórze. Używałam go tylko na specjalne okazje, bo na codzień jest za ciężki. Ma fajne opakowanie, nic się nie zmarnuje. Kupiłam go za ok 90zl i uważam że w tej lub niższej cenie można znaleźć coś z równie dobrym kryciem ale co da skórze oddychać i leoiej się rozprowadza

lekkość i pełne krycie

Obecnie mój ulubiony podkład (a testowałam ostatnio wiele) Lekki i kryjący zarazem. Świetnie sprawdza się na całonocne imprezy i sesje zdjęciowe (tak więc testowałam go w trudnych warunkach), nie waży się, nie zbiera! Znalazłam też wśródn niego idealny odcień mojej karnacji.

To jest strzał w dziesiątkę !

Fluid kupiłam z polecenia . Koleżanka wręcz zachwycała
Się konsystencja , kryciem ,matowym Zakończeniem . Postanowiłam spróbować i okazało się że idealnie pasuje do mojej cery .

Cerę mam mieszaną czasem również suchą. Podkład idealnie kryje moje niedoskonałości . Zakończenie ma matowe więc na plus że moja skóra nie będzie się błyszczała bo z takim problemem również się borykała.

Fluid jest w eleganckim opakowaniu z dozownikiem . Konsystencja jest dość gęsta i podejrzewam że przy codziennie stosowaniu starczy na dość długo .

Jestem zadowolona z tego produktu i polecam go dla osób z cerą problematyczną bo pokrywa wszystkie niespodzianki na buzi ! A to jest plus !

Love/ Hate relationship

Mam cerę raczej tłustą. Używam podkładów z gam kolorystycznych o najważniejszych tonacjach z każdej firmy.
Ten podkład oksyduje tak szybko, że byłam pod ogromnym wrażeniem. (Nie)stety wygląda na twarzy bardzo ładnie- oczywiście w rozsądnej ilości, bo jest to podkład bardzo dobrze kryjący, więc nie rozumiem nakładania go w ilości 4 pompek na całą twarz.
Na koniec dnia wygląda już nie tak dobrze jak na początku. Nałożenie zbyt dużej ilości pudru może spowodować, że na twarzy zrobi się 'ciastko'. Unikałabym również pudru bardzo matującego. Takie połączenie sprawia, że uwidocznione są wszystkie zmarszczki, pory i każda krosta.

Dla mnie zbyt ciężki

Trzeba przyznać, że jest to produkt mocno kryjący, jednak dla mnie zbyt ciężki. Wchodził w załamania skóry i wyglądał na twarzy zbyt sucho. Do tego wysoka cena... Drugi raz nie kupie,a pierwszego opakowania nawet nie zużyłam.

nie pojmuję

Nie mogę pojąć zamysłu producentów, dziwny to podkład jest... Produkt kryje tak, że wygląda się trochę jak jakiś clown. Po kilku godzinach strasznie się świecę, wygląda to fatalnie - więc lepiej używać go na krótko. Tez zauważyłam, że czasem pojawiają się smugi po rozprowadzaniu. Może jeżeli ktoś ma cerę tłustą i bardzo problematyczną to mu pomoże, ale wątpię...

Po prostu nie

Kiedy kupowałam podkład nigdy bym nie pomyślała, że zamiast porządnego krycia i twarzy jak z okładki magazynu będę mieć jedno wielkie ciastko na twarzy, które okropnie uwidoczniło moje pory. Podkład się strasznie ważył i ciastkował. Poza kryciem i trwałością to nic innego mi się w nim nie podobało. Nie polecam

Odcień 73

Podkład HD Prerfect Coverup firmy Inglot, był swego czasu stosowany przeze mnie regularnie.
Opakowanie jest przezroczyste, a każda doza unosi dno, co pozwala określić ile produktu jeszcze zostało.

Występuje w małej gamie kolorystycznej. Nie jest to problematyczne, ponieważ ładnie dopasował się do mojej twarzy. Nie utlenia się.
Konsystencja jest gęsta, ciężka, a zapach bardzo intensywny.

Mam cerę mieszaną z przebarwieniami i tendencją do naczynkowej.
Fluid wybrałam ze względu na wysoki poziom krycia i obietnice nawilżenia.
Początkowo napotkałam trudności w aplikacji, formuła jest gęsta i tępo się nakłada. Pędzel nie dawał rady, z efektu beauty - blendera też nie byłam zadowolona.
Po wielu próbach pozostałam przy palcach, ewentualnie niektóre miejsca uzupełniałam przy pomocy gąbki.

Krycie jest wysokie, z możliwością dobudowania. Przebarwienia, pęknięte naczynka i małe blizny - znikają, nawet piegi nie prześwitują.
Taka moc ma swoją cenę.

Miesiące stosowania pogorszyły kondycję mojej cery.
W linii "T" zaczęły pojawiać się bolące miejsca pod skórą, a policzki zaczęły się łuszczyć. Z jednej strony potrzebowałam silnego oczyszczenia, a z drugiej zaś odpowiedniego nawilżenia.

Podkład nie nadaje się do stosowania w porze letniej. Lico nie oddycha.
Bez względu na rodzaj bazy, idealne i równomierne nałożenie jest niemożliwe. W sezonie wiosna, jesień i zima - nie było takich problemów.

Mat utrzymuje się przez kilka godzin. Trwałość należy do średnich - po kilku godzinach nieestetycznie wycierają się okolice nosa i ust. Dłuższe i regularne stosowanie powoduje osadzanie się produktu w zmarszczkach mimicznych i uwidacznia suche skórki.
Potrzebowałam przerwy i regeneracji.

Podkład nie współgra ze wszystkimi kremami, bazami czy pudrami. Trzeba nauczyć się go używać, wyczuć co lepiej/gorzej działa.
Długotrwałe stosowanie obciążało, natomiast okazjonalny makijaż - wyglądał dobrze.