Maybelline New York, Lash Sensational, Lash Multiplying Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Pojemność 9,5 ml

Tusz Lash Sensational Maybelline zwiększa objętość rzęs, definiując każdą rzęsę z osobna i nadając efekt wachlarza, od kącika do kącika. Zaokrąglony kształt szczoteczki o zróżnicowanej strukturze pozwala na dotarcie nawet do najkrótszych rzęs.
Lekka formuła tuszu Maybelline Lash Sensational bez sklejania rzęs:
- mała zawartość wosków,
- lekka formuła wydobywająca intensywną czerń,
- lekkość formuły i kształt szczoteczki pozwalają na nakładanie maskary bez tworzenia nieestetycznych grudek.

Wykorzystała: kilka próbek

POLECAM!

Mam już drugie opakowanie tego tuszu i jestem nim zachwycona. Nie spodziewałam się takiego efektu rzęs w tak dobrej cenie, a miałam już ich dość sporo - jednak ten był strzałem w 10!

Mój numer 1!

Z wielu znanych tuszów do rzęs właśnie ten jest moim numerem 1. Przemawia za tym zarówno cena jak i działanie. Świetnie unosi, zarówno wydłuża jak i pogrubia rzęsy. Jest również bardzo trwały. Polecam przetestować każdemu.

Mój ulubiony

To mój ulubiony tusz, nie znalazłam jeszcze innego, który mógłby z nim konkurować. Idealnie podkręca, pogrubia i wydłuża moje rzęsy. Lubię jego sylikonową szczoteczkę, która nabiera odpowiednią ilość tuszu. Jest wydajny.

Mój faworyt od dwóch lat

Ten tusz wpadł mi w ręce jakieś dwa lata temu i od tamtej pory zawsze go mam w swojej kosmetyczce. Nie osypuje się, gdy odbije się na powiece łatwo schodzi suchym patyczkiem. Mój faworyt ❤️

Okej

Fajny, za stosunkowo niską cenę, ale są o wiele więcej robiące tusze za podobną cenę. Nie jestem zwolenniczką takich szczoteczek, ale pomijając to - owszem, można dotrzeć do najmniejszych rzęs, efekt jest delikatny, opakowanie fajne i wytrzymałe. Jedyny minus to fakt, że tusz się rozmazuje i kruszy po pewnym czasie.

Świetny

Idealnie rozdziela i wydłuża rzęsy. Nie osypuje się. Tworzy perfekcyjny wachlarz. Dla pogłębienia efektu nakładam 3 warstwy. Za taką jakość produktu cena jest naprawdę niska (w promocji można kupić za 17 zł)

Kolejny hit wśród tuszy - uwielbiam!

Tych tuszy do rzęs zużyłam w swoim życiu już setki.. ciągle do niego wracam. Totalny ulubieniec. Świetnie rozdziela rzęsy, pogrubia, wydłuża, robi z rzęs piękne podkreślone wachlarze. Tusz jest wydajny, ma fajne opakowanie, produkt nakłada się na rzęsy bardzo łatwo (ja praktykuje metodę tzw. zygzak), jest łatwo dostępny i tani :) prawdziwy hit!

Najlepszy

Tusz zaczęłam stosować od niedawna. Kupiłam w promocji i jestem mega zadowolona. Efekt rozdzielenia i pogrubienia każdej osobnej rzęsy. Zawsze miałam problem w doborze tuszu gdyż mam bardzo długie rzęsy i niektóre tusze pogrubiające sklejają rzęsy. Tu efekt jest magiczny i naprawdę nie spodziewałam się że będę tak zadowolona. Rzęsy są pięknie uniesione, pogubione i rodzielone. Wyglądają jakbym wyszła od kosmetyczki. Szczoteczka tuszu idealnie ja kształtuje i przylega do nich dzięki świetnie dopasowanemu ksztaltowi. Jak dla mnie sztos!

Maybelline Lash Sensational

Jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs! Jestem w trakcie drugiego opakowania i na pewno zakupię go jeszcze nie raz. Podoba mi się wszystko - opakowanie, szczoteczka, konsystencja, a najważniejsze efekt na moich rzęsach.

Średni

Tusz spełnia swoje zadania, pogrubia rzęsy, wydłuża i podkręca. Skusiłam się pozytywnymi opiniami na jego temat, natomiast strasznie szybko wysycha. Kupiłam nie jedno opakowanie, dałam mu szansę i niestety jestem troszkę rozczarowana, ponieważ nie wystarcza on na długo, skoro dość szybko wysycha. Oprócz tego tusz sprawdza się świetnie, rzęsy po nim są naprawdę ładne i dają efekt WOW. Co jeszcze mogę o nim powiedzieć to to, że posiada naprawdę fajną szczoteczkę do nakładania produktu, bardzo wygodnie się nią maluje rzęsy i je rozczesuje.

Świetny i robi super efekt

Lubię tusze Maybelline, ten tusz mi się bardzo spodobał i co jakiś czas kupuję kolejne opakowanie. Szczoteczką bardzo ładnie można pomalować rzęsy, rozdziela je a tusz daje efekt ładnego pogrubienia bez sklejenia. Nic się nie osypuje ani pod okiem nie robi panda.

Idealny

Jeden z lepszysz jaki używałam. Stosuje od roku i póki co nie zamienie na inny. Tusz wydłuża, rozdziela a zarazem podkręca rzęsy. Silikonowa wygięta szczoteczka pozwala na pomalowanie każdej rzęsy, łatwo i precyzyjnie. Tusz nie skleja moich rzęs ani nie osypuje się przez cały dzień.
Stosuję jedną wartswę, która daje mi zadowalający efekt. Tusz godny polecenia.
Cena zadowalająca