KWC LogobyWIZAŻ logo
Tusze do rzęs

Maybelline New York Lash Sensational, Lash Multiplying Mascara Tusz do rzęs pogrubiający

4,3 na 51614 opinie
flame636 hitów!
71% kupi ponownie

Porównaj ceny

TAGOMAGO.PL
Maybelline Lash Sensational Full Fan Effect Mascara tusz do rzęs 06 Burgundy Brown 9.5ml
18,49  zł

Kupi ponownie: 71% osób
    Azani
    5 / 5
    20 lutego 2020 o 19:16
    Wyjątkowo trwały, intensywny, nie pozostawia grudek ani nie skleja.
    Używa od:próbka
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Tusz do rzęs marki Maybelline trafił do mnie jako próbka – gratis do jednych z drogeryjnych zakupów. Chociaż jest zdecydowanie mniejszy niż wersja oryginalna to pozwolił mi na wykonywanie makijażu przez około 2 miesiące. Czyli całkiem długo i mogę stwierdzić, że jest wydajny, pomimo że zdecydowanie bardziej "soczysty" był w pierwszym miesiącu stosowania. Próbka, mając mniejszy rozmiar i pojemność, utrzymana jest w tej samej szacie graficznej co oryginalny rozmiar. Patyczek jest krótszy ale szczoteczka została zachowana w standardowej wielkości. Mówi się, że czasem trudno jest ocenić prawdziwe właściwości kosmetyku na podstawie wersji mini. Jednak taka opcja może skutecznie nas zachęcić lub odwrotnie do kolejnych zakupów. Postanowiłam podzielić się opinią ze względu na wystarczająco długi czas korzystania oraz dlatego, że jestem z niego niezwykle zadowolona. Miałam także możliwość przetestować maskarę w różnych warunkach. Przy nadarzającej się okazji zakupu, postaram się uzupełnić moją recenzję. Każdy z nas ma inne rzęsy i inne gusta. Jedni wolą szczoteczki silikonowe inni te z włosiem. Moje rzęsy z natury są rzadkie i cienkie, ani krótkie ani długie – coś pomiędzy. Raczej proste, chociaż niektóre potrafią rosnąć jakby prosto w dół. Dodatkowo są słabo napigmentowane. Widać to zwłaszcza u nasady, przy cebulkach. Przerabiałam różne typy maskar i zależy mi w głównej mierze na odpowiednim chwytaniu włosków jak najbliżej cebulek, właśnie w tych miejscach które są jasne. Wydłużenie nie jest moim celem, raczej zagęszczenie i pogrubienie. Rzęsy mam cienkie i lekkie więc najgorsze co je może spotkać to nieestetyczne sklejenie lub efekt owadzich nóżek. Bywało że w moim przypadku, wiele silikonowych szczotek nie dawało rady i nie sprawdzało się, dlatego czasem zastanawiałam się czy lepszym rozwiązaniem, nie byłyby zwykłe szczotki z włosiem. Niekoniecznie. Odpowiednio dobrana szczotka jest bardzo ważną rzeczą ale wiele innych pobocznych właściwości decyduje o zadowoleniu klienta. Maybelline Lashsensation występuje, z tego co zdążyłam się zorientować, w paru wariantach (różniących się składem). Znajdziemy wersję zwykłą, super czarną i wodoodporną. Moja miniaturka, to intensywna czerń i faktycznie taka jest na oku. Mocna i soczysta. Szczoteczka jest całkiem sporych rozmiarów, pękata, wygięta w kształt przypominający łódkę. Włoski są różnej długości, po łuku dłuższe, a od środka krótsze. Nigdy nie wycieram nadmiaru tuszu o brzeg opakowania. Jeśli nabiera zbyt dużą ilość, to nadmiar zdejmuję na chusteczkę lub tak pracuję rączką ,by nie utrudniał aplikacji. Jest to kwestia przyzwyczajenia i zauważyłam że taki sposób przedłuża jego trwałość. Lashsensational ma początkowo konsystencję bardziej mokrą, jednak dozuje odpowiednią i w miarę równą ilość. Od samego początku przyjemnie się aplikuje. Szczotka lekko głaszcze rzęsy, a przy poziomych zygzakowatych ruchach dociera bardzo blisko cebulek. Dzięki wyprofilowaniu delikatnie je unosi, a co najważniejsze nie skleja i nie pozostawia grudek. Tusz chociaż nie jest wodoodporny, jest całkiem trwały. Miałam okazję sprawdzić to w lekkim deszczu. Gdy wróciłam do pomieszczenia osuszyłam twarz chusteczkami, powiekom pozwoliłam samoistnie wyschnąć. Pomimo że rzęsy jakby delikatnie się skleiły, to jednak nic się nie rozmazało ani nie ukruszyło. Trwałość czuć także podczas demakijażu, nie ma potrzeby stosowania płynów dedykowanych makijażowi wodoodpornemu ale dokładne zmycie zajmuje chwilę czasu. W przypadku mojej opadającej powieki, gdy nie nałożę na nią cieni, po kilku godzinach posiada ona ślady odbicia tuszu, ale tutaj nie jest to aż tak mocno widoczne. Nie kruszy się w kącikach oczu. Bardzo fajnie pogrubia, uzyskałam efekt optycznego zagęszczenia. Czasami jeśli czasu mam trochę więcej nakładam 2 – 3 warstwy, dalej bez grudek i owadzich nóżek. Więc dobrze radzi sobie w naturalnym makijażu oraz istnieje opcja dobudowania - dla bardziej wyraźnego spojrzenia. Początkowo tusz zastyga wolniej ale i tak nie jest to zbyt długi okres. Z czasem robi się odrobinę bardziej suchy i na szczoteczce obserwuję coś co przypomina grudki. Nawet pomimo tego, daje się ładnie nałożyć (te grudki nie migrują na rzęsy) być może jest to zjawisko związane tylko z miniaturową wersją. Czasami nakładałam białą bazę i bez względu na firmę świetnie współgrała z maskarą. To co obiecał producent zostało spełnione, tusz w moim odczuciu jest świetny i na pewno przy okazji promocyjnej ceny trafi do mojego koszyka.
    Zalety:
    • Profilowana szczotka
    • Nie skleja, nie pozostawia grudek
    • Wyjątkowo wytrzymały, nie kruszy się
    • Intensywny kolor
    • Dociera do najkrótszych rzęs
    • Możliwe tworzenie warstw bez efektu owadzich nóg
    Wady:
    • Brak
    Otrzymałam w prezencie
    67 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 14 września 2022 o 8:35
    WIELKIEGO WOW NIE BYŁO
    Kupi ponownie:Nie wiem
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:jedno opakowanie
    Dostałam tusz Firmy Maybelline New York w prezencie od koleżanki. Słyszałam o nim wiele dobrego więc bardzo się ucieszyłam z takiej niespodzianki. Tusz jak tusz -pogrubia , rozdziela , nie skleja rzęs , czerń jest głęboka, nie kruszy się . Szczoteczka zaokrąglona , z nierówną strukturą dobrze rozprowadza tusz na rzęsach . Ale takich tuszy jest wiele na rynku i za przystępną cenę więc nie powiem "WOW jest extra" . Jak dla mnie przeciętny.
    Zalety:
    • pogrubia
    • rozdziela
    • nie skleja
    • nie kruszy się
    • nie uczula
    Wady:
    • przeciętniak jak wiele takich na rynku
    Otrzymałam w prezencie
    42 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 11 kwietnia 2024 o 19:36
    Ten tusz do rzęs jest jednym z moich ulubionych i od lat się z nim nie rozstaję
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Tusz do rzęs marki Maybelline, którego używam od kilku lat od momentu jego premiery, stał się moim niezawodnym towarzyszem w codziennej pielęgnacji i makijażu. Jest to jeden z tych produktów, które od razu zaskakują swoją jakością i skutecznością, a której nie potrafiłam znaleźć w żadnym innym produkcie. Jednym z najbardziej wyjątkowych elementów tego tuszu jest jego szczoteczka. Jest ona idealnie zaprojektowana w taki sposób, że umożliwia wydłużenie i podkręcenie rzęs w jednym pociągnięciu. Dzięki niej moje rzęsy zyskują spektakularny efekt wydłużenia i podkreślenia, otwierając moje oczy i dodając im głębi. Co więcej, tusz ten jest niezwykle trwały. Nie kruszy się i nie rozmazuje, nawet po całym dniu noszenia. To dla mnie ogromny plus, zwłaszcza że często noszę makijaż przez wiele godzin, a mimo to efekt jest nienaganny do końca dnia. Jego kolor również zasługuje na uwagę - jest to głęboki, intensywny czarny, który pięknie podkreśla kolor moich rzęs, nadając im głęboki i wyrazisty wygląd. Kolor ten nie blaknie i pozostaje nasycony przez cały dzień, co sprawia, że moje oczy zawsze wyglądają świeżo i promiennie. Nie mogę też nie wspomnieć o jego konsystencji - jest idealnie gęsty, ale jednocześnie łatwo się rozprowadza, nie tworząc grudek ani efektu "pajączka". Ułatwia to aplikację i zapewnia równomierne pokrycie każdej rzęsy, od nasady aż po same końce.
    Zalety:
    • Idealna szczoteczka - specjalnie zaprojektowana szczoteczka umożliwia wydłużenie i podkreślenie rzęs w jednym pociągnięciu.
    • Trwałość - tusz nie kruszy się i nie rozmazuje, utrzymuje się nienagannie przez cały dzień.
    • Intensywny kolor - głęboki i intensywny czarny kolor podkreśla rzęsy, dodając im głębi i wyrazistości.
    • Łatwość aplikacji - gęsta konsystencja tuszu łatwo się rozprowadza, nie tworząc grudek ani efektu "pajączka".
    • Długoletnie zaufanie - używam tego tuszu od lat i zawsze spełnia moje oczekiwania, co świadczy o jego niezawodności i wysokiej jakości.
    Drogeria Rossmann
    40 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • Wczoraj o 21:23
    Efekt WOW, szkoda, że nietrwały
    Kupi ponownie:Nie
    Używa od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Tusz zdecydowanie daje na rzęsach super efekt. Włoski są podkręcone, pogrubione, wydłużone - wszystko co lubimy! Delikatnie wygięta szczoteczka według mnie bardzo ułatwia równomierne nałożenie produktu zarówno na górnych jak i dolnych rzęsach. Czerń tuszu jest głęboka i daje spektakularny efekt po nałożeniu. Problem pojawia się natomiast kiedy chcę nałożyć go na dłużej niż dwie godziny. Być może to przez moje delikatnie opadające powieki, ale tusz większość czasu spędza właśnie na nich, nie na rzęsach. Co ciekawe przetestowałam kilka wersji tego tuszu i niezależnie od tego czy to wodoodporny czy nie - każdy gwarantuje u mnie efekt pandy. Każdy poza jednym! Brązowy odcień mogę polecić z całą pewnością, bo trzyma się na rzęsach idealnie. Do czarnego mimo kilku podejść na pewno już nie wrócę bo zależy mi na bardziej trwałym efekcie.
    Zalety:
    • pogrubia
    • podkręca
    • wydłuża
    • wyprofilowana szczoteczka
    • eleganckie opakowanie
    Wady:
    • nietrwały
    • odbija się na powiekach
    W drogerii internetowej
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną
  • 31 sierpnia 2024 o 0:55
    Robi wrażenie
    Używa od:miesiąc
    Wykorzystał/a:w trakcie pierwszego opakowania
    Maybelline New York Lash Sensational to tusz, który zdecydowanie robi wrażenie, jeśli zależy Ci na pełnych objętości i precyzyjnie rozdzielonych rzęsach. Jego formuła pogrubiająca zapewnia efekt spektakularnego wachlarza rzęs od kącika do kącika, co jest zasługą unikalnego kształtu szczoteczki. Zaokrąglona szczoteczka o zróżnicowanej strukturze jest zaprojektowana tak, aby docierać do najkrótszych rzęs, a także precyzyjnie definiować każdą z nich. Dzięki tej innowacyjnej konstrukcji, tusz równomiernie pokrywa rzęsy, nadając im intensywną czerń, bez tworzenia grudek. Formuła tuszu jest wyjątkowo lekka, co oznacza, że rzęsy nie są sklejone, a efekt jest naturalny i pełen objętości. Z minimalną zawartością wosków, tusz łatwo się nakłada i utrzymuje bez nieestetycznych smug. Maybelline Lash Sensational to doskonały wybór dla tych, którzy chcą uzyskać dramatyczny efekt pogrubienia, jednocześnie dbając o precyzyjne rozdzielenie rzęs.
    Inna drogeria
    0 osób  uznało tę opinię za pomocną