Maybelline New York, Lash Sensational, Lash Multiplying Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Zobacz oferty

ELNINO PARFUM
Średnia ocena: 4.91/5

REKLAMA
Pojemność 9,5 ml

Tusz Lash Sensational Maybelline zwiększa objętość rzęs, definiując każdą rzęsę z osobna i nadając efekt wachlarza, od kącika do kącika. Zaokrąglony kształt szczoteczki o zróżnicowanej strukturze pozwala na dotarcie nawet do najkrótszych rzęs.
Lekka formuła tuszu Maybelline Lash Sensational bez sklejania rzęs:
- mała zawartość wosków,
- lekka formuła wydobywająca intensywną czerń,
- lekkość formuły i kształt szczoteczki pozwalają na nakładanie maskary bez tworzenia nieestetycznych grudek.

Wydłuża rzęsy

Kupiłam ze względu na cenę i dobre oceny na Wizażu.
Za tą cenę myślę, że zdecydowanie warto. Rzęsy wyglądają na wydłużone i podkreślone. Główną zaletą jest szczoteczka - bardzo wygodnie można podkręcić rzęsy i je rozczesać. Nie skleja rzęs.

Ulubiony

Najlepszy tusz do rzęs. Pięknie unosi rzęsy, rozdziela i wydłuża- czyli wszystko czego oczekuje od maskary. Po podkręceniu zalotką utrzymuje ten efekt, a nie każdy tusz sobie z tym radzi. Ma kolor głębokiej czerni co również jest na plus. Nie odbija się, nie kruszy. Nawet jego pierwsze użycie daje fajny efekt. Przeszłam przez wiele tuszy, również droższych marek i zawsze z przyjemnością wracam do tego. Polecam.

Genialna wersja

Uwielbiam długie i gęste rzęsy. Wybieram szczoteczki silikonowe, ale nie zawsze. Tutaj skuszona ceną i brakiem tuszu w kosmetyczce zakupiłam tę wersję.
Różowe opakowanie z czarnymi napisami. Szczoteczka wygięta z dość długimi silikonowymi igiełkami. Początkowo trzeba uważać z ilością, bo na szczoteczkę zabiera się za dużo produktu. Łatwo się nią maluje rzęsy. Są rozczesane, wydłużone już za pierwszym pociągnięciem. Bardzo czarne i zagęszczone, Jednak dokładnie tuszu w przypadku tego produktu powoduje efekt bardzo sztucznych rzęs.... Grubych i nienaturalnych. Często się wtedy kruszy.
Poza tym bardzo polecam!

Ciekawy

Maybelline New York, Lash Sensational, Lash Multiplying Mascara to tusz do rzęs pogrubiający, który tez lekko nadbudowuje rzęsy przez co są dłuższe. Ma bardzo ciekawie i fajnie wyprofilowaną szczoteczkę. Łatwo się nim maluje. Szczoteczka dobrze rozczesuje moje rzęsy.

WIELKIEGO WOW NIE BYŁO

Dostałam tusz Firmy Maybelline New York w prezencie od koleżanki. Słyszałam o nim wiele dobrego więc bardzo się ucieszyłam z takiej niespodzianki. Tusz jak tusz -pogrubia , rozdziela , nie skleja rzęs , czerń jest głęboka, nie kruszy się . Szczoteczka zaokrąglona , z nierówną strukturą dobrze rozprowadza tusz na rzęsach . Ale takich tuszy jest wiele na rynku i za przystępną cenę więc nie powiem "WOW jest extra" . Jak dla mnie przeciętny.

Najlepszy tusz jaki miałam

Polecam tusz do rzęs Lash Sensational , pogrubia i wydłuża moje rzęsy, jestem zadowolona z efektu ponieważ nie pozostawia grudek jest trwały oraz nie osypuje się.

Mieszane uczucia

Tusz kupiłam pod wpływem wielu pozytywnych recenzji i początkowo byłam nim zachwycona. Pięknie wydłuża rzęsy choć niestety ich nie pogrubia.
Nie kupię go jednak ponownie i zapewne nie skończę nawet pierwszego opakowania bo zmycie go z rzęs graniczy z cudem. W ogóle nie lubię tuszy wodoodpornych ale ten jest cięższy do zmycia niż są one normalnie. Stosuje oczyszczanie dwuetapowe i masełko które radzi sobie dosłownie że wszystkim tutaj niestety poległo sięgnęłam więc po płyn micelarny ale i to nie przyniosło porządnego rezultatu. Efekt jest taki że po skończonej pielęgnacji moje rzęsy i powieki kleją się i szczypia. Po tygodniu stosowania niestety będę musiała podziękować.

Tusz do rzęs Maybelline New York, Lash Sensational, Lash Multiplying Mascara

Zakupiłam produkt w drogerii Rossmann, cena dość wysoka ale skusiło mnie ładne opakowanie i podkręcona szczoteczka. Produkt ma ładny ciemny odcień i jest dość trwały. Rzęsy są podkreślone, pogrubienie rzęs rzeczywiście było, ale niestety skleja, co uznałam za dużą wadę

Najlepszy drogeryjny tusz

Produkt kupiłam zachęcona pozytywnymi opiniami i rzeczywiście było warto. To jak on pięknie wydłuża, pogrubia i rozdziela rzęsy... NIEBO! Wreszcie jestem w stanie ogarnąć moje oporne i problematyczne rzęsy, które nie są zbyt długie czy gęste. Odkąd zaczęłam go używać dostaję masę komplementów, niektórzy nawet myśleli, że to sztuczne rzęsy :D. Tusz spokojnie przeżyje cały dzień, nie osypuje się, trzyma podkręcenie. Szczoteczka ma idealny kształt, nabiera odpowiednią ilość produktu, dociera do każdej rzęsy. Cena jest do przeżycia, szczególnie na promocji czy przy zakupach przez internet. Z dostępnością nie ma problemu. Spokojnie starczy na kilka miesięcy codziennego używania.

Ulubieniec!

Zdecydowanie jest to jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs.

Ma piękny głęboki intensywny kolor, jest bardzo trwały- nie osypuje się, nie kruszy, nie odbija na powiece, wytrzymuje naprawdę w ekstremalnych warunkach - jeszcze nigdy mi się nie rozmazał. Czasami zdarza mi się zostawić go na rzęsach kiedy idę na trening-tusz nigdy mi nie spłyną, nie rozmazał się, tak samo podczas deszczu, płaczu.
Maskara pięknie wydłuża, pogrubia i podkręca rzęsy. Jest wydajna zazwyczaj starcza mi na 4 miesiące codziennego stosowania. Szczoteczka jest wygodna, bez większego problemu możemy pomalować każdą rzęsę bez sklejania.
Polecam!!!!

Fajny ale...

Miałam chyba z pięć opakowań. Niestety nie zostanie ze mną na dłużej...
Dlatego że:
-kruszy się,
-odbija na powiece
-z każdym kolejnym opakowanie zauważyłam że coraz szybciej wysychał

a plusy:
+bardzo fajna sylikonowa szczoteczka,
+bardzo ładnie wyczesuje rzęsy

Boski!!!

Bardzo dobry tusz od pierwszego użycia, to znaczy, ze nie trzeba czekać „ aż sie podsuszy „ żeby dobrze malował rzęsy. Strzał w 10! Wydłuża, rozdziela, ale tez pogrubia bez sklejania. Cena na promocji bardzo przystępna. Kupie ponownie.