Maybelline New York, Lash Sensational, Lash Multiplying Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Pojemność 9,5 ml

Tusz Lash Sensational Maybelline zwiększa objętość rzęs, definiując każdą rzęsę z osobna i nadając efekt wachlarza, od kącika do kącika. Zaokrąglony kształt szczoteczki o zróżnicowanej strukturze pozwala na dotarcie nawet do najkrótszych rzęs.
Lekka formuła tuszu Maybelline Lash Sensational bez sklejania rzęs:
- mała zawartość wosków,
- lekka formuła wydobywająca intensywną czerń,
- lekkość formuły i kształt szczoteczki pozwalają na nakładanie maskary bez tworzenia nieestetycznych grudek.

Świetny i robi super efekt

Lubię tusze Maybelline, ten tusz mi się bardzo spodobał i co jakiś czas kupuję kolejne opakowanie. Szczoteczką bardzo ładnie można pomalować rzęsy, rozdziela je a tusz daje efekt ładnego pogrubienia bez sklejenia. Nic się nie osypuje ani pod okiem nie robi panda.

Idealny

Jeden z lepszysz jaki używałam. Stosuje od roku i póki co nie zamienie na inny. Tusz wydłuża, rozdziela a zarazem podkręca rzęsy. Silikonowa wygięta szczoteczka pozwala na pomalowanie każdej rzęsy, łatwo i precyzyjnie. Tusz nie skleja moich rzęs ani nie osypuje się przez cały dzień.
Stosuję jedną wartswę, która daje mi zadowalający efekt. Tusz godny polecenia.
Cena zadowalająca

Bardzo fajny produkt

Tak jak w tytule, godny polecenia produkt. Fajnie pogrubia i wydłuża rzęsy, są one dzięki niemu wyraziste. Szczoteczka wygodna, przyjemnie się nią maluje.

Nie dla mnie

Tusz zdecydowanie nie dla mnie, szczoteczka jakaś dziwna, tusz strasznie skleja rzęsy, miałam wrażenie że jest jakiś taki "ciężki" do tego długo wysycha, rozmazuje się. Fakt że moje oczy są wymagające bo bardzo łzawią ale inne tusze z maybelline miałam i sprawdzały się świetnie

Niezawodny

Używam go już od kilku lat i zawsze chętnie do niego wracam.

Tusz posiada silikonowa wygiętą szczoteczkę.
Bardzo dobrze rozczesuje, pogrubia i wydłuża rzęsy.
Można dokładać warstwy dla lepszego efektu wachlarza rzęs bez tworzenia efektu pajęczych nóżek :)
Nie osypuje się w ciągu dnia, nie odbija na powiece, do wieczora trzyma głęboką czerń.

Niezawodna mascara.

Mój ulubiony tusz do rzęs. Idealnie wydłuża, pogrubia oraz podkręca rzęsy. Dodatkowo ich nie skleja i dobrze rozczesuje. Nie odbija się na powiekach. Nie osypuje wraz z upływem czasu. Pozwala na efekt sztucznych rzęs.
Prezentuje się bardzo dobrze zarówno na górnych, jak i dolnych włoskach.
Szczoteczka bardzo precyzyjna.
Świetna maskara godna polecenia.

Świetny!

Jest to mój ulubiony tusz od lat! Świetnie pogrubia i wydłuża moje naturalne rzęsy. Trudno zrobić sobie nim krzywdę i posklejać rzęsy. Poza tym świetnie się z nim pracuje, tusz nie osypuje się w ciągu dnia.

Nie skradła mojego serca

To nie jest mój ulubiony tusz. Szczoteczka ma przyjemny kształt, łatwo się nią aplikuje i fajnie podkręca rzęsy, można nią sięgnąć do kącika oka. Plusem jest też cena i dostępność. Nie jest to najdroższa mascara na świecie i naprawdę ładnie podkreśla oko. Wydłuża rzęsy i ich nie skleja, dobrze rozczesuje i nadaje im mocny czarny kolor. Czego mi brakuje to objętości. Niestety słabo pogrubia, a dla mnie jest to dosyć istotne, ponieważ moje oko wygląda trochę łyso.
Produkt długo się utrzymuje i nie kruszy się, co jest wielkim plusem.

Tusz do rzęs Lash Sensational

Tusz do rzęs Maybelline Lash Sensational używa ogromną ilość osób. Nie bez powodu tak się dzieje.
Produkt ten najczęściej kupuję w drogeriach internetowych, gdzie jego cena jest niezwykle niska. Dostępny jest również w chyba wszystkich drogeriach stacjonarnych, jednak tam jego cena jest przeważnie dwa razy wyższa.
Opakowanie jest bardzo ładne, nie wygląda tandetnie. Wygląda jak większość opakowań mascar tej marki.
Jego szczoteczka ma świetny kształt, idealnie za jej pomocą możemy zaaplikować produkt na każdą rzęsę. Uwielbiam formułę tej mascary. Bardzo orzyjemnie się nim maluje rzęsy. Nie skleja rzęs i nawet przy wielu warstwach nie uzyskujemy efektu nóg pająka. Wydłuża i podkreśla rzęsy na maxa.
Produkt utrzymuje się w idealnym stanie przez cały dzień. Nie osypuje się, nie kruszy i nie musimy się bać że na wieczór będziemy wyglądać jak panda
Bardzo polecam - jeden z lepszych produktów z tej półki cenowej

Dobry ale nie najlepszy

Na plus zdecydowanie jest to że zgodnie z opisem niesamowicie pogrubia rzęsy na minus jednak to że czasem zostawia grudki. Ma bardzo ciekawą szczoteczkę. Jest też bardzo trwały i nie rozmazuje się. Czasem muszę poświęcić więcej czasu żeby go zmyć ale ogólnie jeden z lepszych jakie próbowałam.

Chyba nie zmienię na inny!

Najlepszy tusz do rzęs z jakim miałam do czynienia, niezmiennie od lat. Uwielbiam. Moje rzęsy wyglądają dzięki niemu świetnie. Są długie, gęste i ciemne, zbierają mnóstwo komplementów - polecam wtedy wszystkim właśnie ten produkt. ;) Tusz nie kruszy się a w buteleczce nie wysycha zbyt szybko. Polecam jednak nie kupować w sklepach stacjonarnych - w drogeriach internetowych można znaleźć tusz nawet 10 zł taniej!

jest dobry

Tusz dostałam w prezencie od koleżanki. Jej nie pasował bo stwierdziła ze konsystencja jest zbyt żelowa.
Używam go sporadycznie bo mam swoich dwóch ulubieńców.
Robi to co tusz ma za zadanie robić ale dla mnie nie jest to jakieś wielkie WOW