Maybelline New York, Lash Sensational, Lash Multiplying Mascara (Tusz do rzęs pogrubiający)

Zobacz oferty

douglas.pl
Średnia ocena: 3.16/5

zobacz więcej ofertzwiń
Pojemność 9,5 ml

Tusz Lash Sensational Maybelline zwiększa objętość rzęs, definiując każdą rzęsę z osobna i nadając efekt wachlarza, od kącika do kącika. Zaokrąglony kształt szczoteczki o zróżnicowanej strukturze pozwala na dotarcie nawet do najkrótszych rzęs.
Lekka formuła tuszu Maybelline Lash Sensational bez sklejania rzęs:
- mała zawartość wosków,
- lekka formuła wydobywająca intensywną czerń,
- lekkość formuły i kształt szczoteczki pozwalają na nakładanie maskary bez tworzenia nieestetycznych grudek.

Lubię

To jest bardzo popularny tusz. Wcale się nie dziwię. Uważam, że jest dobry, cena przystępna, warto spróbować, jeżeli ktoś nie używał. Zużyłam już wiele opakowań, używam x lat. Dlaczego ten? Cena jest ok, a efekty jakie można osiągnąć tym tuszem nie są często gorsze od efektów uzyskanych za pomocą droższych kosmetyków. Mam dosyć krótkie rzęsy, o umiarkowanej gęstości, ten kosmetyk zawsze je dobrze rozdzieli, nada odpowiedniego koloru, wydłuży włoski i nieco je zagęści. Stopień wydłużenia i efekt zagęszczenia zależy od "świeżości" kosmetyku - jeżeli jest dopiero co otwarty to wydłużanie i zagęszczanie jest trochę słabsze, ale można dołożyć maskarę i raczej nie zrobią się grudki. Po tygodniu/dwóch po otwarciu w mojej ocenie zaobserwujemy najlepsze efekty. Trwałości kosmetyku to 2-3 miesiące. Szczoteczka tuszu podoba mi się i łatwo mi nią pracować. Polecam.

Love love

Jeśli chodzi o tusze do rzęs jestem dość wymagająca. Oczekuję wydłużenia i pogrubienia rzęs, trwałości, nie usypywania się i nie sklejania rzęs. Niby takie to oczywiste a okazuje się, ze niewiele produktów na rynku spełnia te wymagania.
Maskara Lash Sensational od Maybelline sprostała wszystkim! W dodatku ma przystępna cenę! To mój numer jeden, taka wierna towarzyszka, którą raz na jakiś czas zdradzam by po chwili potulnie do niej wrócić.

Używam tego produktu od kilku lat, zawsze w wersji klasycznej czerni.
Wygodna silikonowa szczoteczka, która nabiera dokładnie tyle tuszu ile potrzeba.
Rzęsy są wydłużone, pogrubione ale nie sklejone. Można łatwo stopniować efekty dodając kolejne warstwy i nadal rzęsy są pięknie rozdzielone.
Kolejny plus to brak osypywania się. Nie ma tez efektu pandy nawet jeśli wychodzimy na wilgotne powietrze.
Tusz nie wysycha po kilku użyciach- w zasadzie jestem w stanie wykończyć go do końca a jego konsystencja nadal jest w porządku.
Dodatkowo nie podrażnia oczu- jako osoba nosząca soczewki kontaktowe jest to dla mnie bardzi ważne.
Podsumowując - dla mnie to jeden z najlepszych tuszy na rynku. Mam porównanie z wieloma innymi drogeryjnymi mascarami- tańszymi i droższymi ale to właśnie temu jestem najwierniejsza.

Efekt sztucznych rzęs!

Przerobiłam w życiu mnóstwo maskar i tych z wyższej i tych z niższej półki. Były lepsze i były te gorsze ale żadna z nich nie przebiła tej :)
Ten tusz daje efekt sztucznych rzęs! Czy jest coś czego ta masakra nie robi? :) Maksymalnie wydłużone pogrubione i podkręcone a do tego extra czarne. Szczotka jest tak wyprofilowana że idealnie łapie wszystkie rzęsy nawet te najmniejsze w wewnętrznym kąciku. Korzystając z każdej strony szczoteczki możemy wydobyć z niej maksymalny potencjał a samą końcówką dodatkowo wyciągnąć rzęsy w zewnętrznym kąciku co da Nam efekt pięknego kociego oka. Z maskarą pracuje się pięknie od samego początku nie potrzebuje "przeschnąć" jak niektóre tusze. Uwielbiam nie oddam mój hicior!

Podkręcone, rozdzielone, bez grudek

Może zacznę od szczoteczki. Może się wydawać, że jest duża i źle się będzie nią malować ale tak nie jest. Szczoteczka jest precyzyjna, można łatwo dotrzeć nią do małych włosków. Można nią wydłużyć jak i podkręcić i pogrubić rzęsy. I tu teraz sprawdza się tusz. Lekko pogrubia, wydłuża i podkręca rzęsy. Nie skleja ich, ani nie zostawia grudek. Tusz jest trwały, nie osypuje się w ciągu dnia. Jedyne co bym zmieniła to to żeby bardziej pogrubiał.

Tradycyjny i wspaniały

Bardzo go lubię. Ma tradycyjną, wielką, włochatą szczoteczkę, którą łatwo uzyskać spektakularny efekt. Raz, dwa, trzy i mam wachlarz rzęs. Nie rozumiem kiedy i dlaczego wszedł trend silikonowych kijków. Ja nie umiem nimi dobrze operować, nakładam za dużo tuszu i sklejam rzęsy dlatego też jestem ogromną fanką tuszów Maybelline, które są klasyczne i już kultowe.
Nie ma co zmieniać, nie ma co psuć, oby ten tusz był zawsze na rynku.

polecam!

ten tusz to jeden z moich ulubionych! idealnie wydłuża, wyczesuje rzęsy nie sklejając ich, nie odbija się, nie rozmazuje, szczoteczka jest bardzo precyzyjna. Cena jest bardzo przystępna- w promocji można go złapać za 15 zł

Najlepsze

W sezonie letnim i gdy robi się na tyle ciepło, że boję się o spływający makijaż przedłużam rzęsy metodą objętościową . Zawsze na przełomie października/listopada zostaje małym problemem. Mianowicie moje rzęsy są troch=ę osłabione i krótkie. Właśnie ten tusz pozwala mi się nie martwić o to ! Pięknie wydłuża nadaje boskiej objętości jakby moich rzęs było 2x więcej. Tusz na szczoteczce nie wysycha gdy go aplikuje na pomalowane rzęsy odżywką, a w innych produktach i tak się zdarzało.
Kształt szczoteczki i konsystencja tuszu pozwala na szybki makijaż, nie trzeba się namachać żeby osiągnąć upragniony efekt.

ZALETY:
-Efekt!
-konsystencja
-wydajność (jeden tusz wystarcza mi na 7 miesięcy spokojnie)
-kształt szczoteczki

WADY:
-zapach przy malowaniu-dla wrażliwych nosków może być lekko nieprzyjemny, ale da się przyzwyczaić

idealny

Idealnie podkręcone rzęsy. Ten tusz robi cuda z moimi mizernymi rzęsami. Podkręca, fajnie rozdziela, nie skleja rzęs. Najkrótsze rzęsy stały się długie. Świetnie podkreśla nawet najkrótsze rzęsy. Jest to niezastąpiony tusz.

Nie zawiodłam się

Kupiłam skuszona pozytywnymi recenzjami, zarówno na portalach polskich jak i zagranicznych. Nie zawiodłam się. Tusz jest genialny. Idealnie podkreśla moje długie rzesy. Rozczesuje je, podkręca, przyczernia. Nie mogę powiedzieć o nim jednego złego słowa. Wiem, że niektórych osób nie zachwyca. Poleciłam go mojej mamie, która oddala mi go po paru użyciach. Wydaje mi się jednak, że dla osób o długich rzęsach będzie idealny. Używam go od bardzo dawna i nie mam ochoty próbować juz żadnych innych.

Numer jeden

Mój numer jeden!!
Elastyczna, giętka szczoteczka z kilkoma długościami "włosków" . Ułatwia malowanie oraz trafia do najkrótszych rzęs. Nie rozmazuje się i łatwo schodzi podczas mycia twarzy wodą i żelem. Pogrubia rzęsy i maksymalnie powiększa oko. Nie pozostawia grudek. Nie kruszy się. Nie obciąża oka. Polecam każdemu, kto lubi mieć naturalny efekt grubych i długich, idealnie rozczesanych rzęs. Tusz przy codziennym stosowaniu starcza spokojnie na dwa miesiące. I cena super niska jak na tą jakość, normalnie ok. 40 zł a w promocji nawet 22-25zł.

ZALETY:
Szczoteczka
Wydajność
Cena

WADY:
Nie ma!

Wachlarz rzęs!

Jeden z moich ulubionych kosmetyków, do którego bardzo często wracam! Zużyłam już kilka opakowań.
Rzęsy są nie tylko dłuższe, ale również pogrubione! Tusz bardzo często można spotkać na promocji w dobrej cenie!

Mój ulubieniec

To mój ulubieniec od lat. Mam dość długie i gęste rzęsy, dlatego od tuszu oczekuję podkreślenia i przedłużenia, bez sklejania. Ten tusz jest do tego celu idealny, choć przy nowym opakowaniu muszę delikatnie zebrać nadmiar tuszu ze szczoteczki, żeby nie nałożyć go za dużo.
Szczoteczka ma dla mnie idealny kształt, bardzo ładnie rozdziela rzęsy.
Jestem pewna, że każda z nas znajdzie w tym produkcie to, czego szuka. Ja z pewnością kupię kolejne opakowanie po zużyciu obecnego.