KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 50% osób
    Lycosa
    3 lipca 2019 o 21:38
    Drugie opakowanie
    Zaczynam drugie opakowanie tego podkładu. Mam cerę mieszaną, raz tłustą, raz suchą i ciągle wyprowadzam ją na "normalną". Bywa, ze się mocniej przetłuszcza w strefie T, bywa, ze pojawia się jakaś niespodzianka. Dosyć często zapychają mnie kremy. Jest to drugi rodzaj koreańskiej marki kremu BB, którego używałam. Jeśli chodzi o kremy BB azjatyckie- Mizon jest wg mnie najlepszy. Testowałam It's Skin, Missha. Mizon ma doskonałą konsystencję pięknie i natychmiastowo stapiającą się ze skórą i jest w stanie ukryć w sposób trwały i naturalny nawet lekkie sińce pod oczami. Nie podrażnia spojówek. Trzyma się i na mrozie, i w upale. Nie warzy się i nie spływa. Nie zatyka porów. Ta wersja kremu BB jest ciemniejsza, nieco bardziej żółta. I dlatego lepiej się stapia z moim kolorem cery. Gdyby był jeszcze nieco ciemniejszy odcień w tonacji żółtawej- byłabym wniebowzięta. Teraz go lekko przyciemniam, ale i tak wygląda wspaniale. Konsystencję ma taką żelową, nierówną- i to normalne. Trzeba go najpierw rozsmarować, potem wklepać. Wygląda naturalnie, kryje rozszerzone pory. Trzyma się cały dzień. Dobrze wygląda z każdym pudrem. Jest niezawodny, nie wysusza, ale też nie widzę specjalnego nawilżenia jeśli mam być szczera. Filtr działa. Jest wydajny i na długo wystarcza. Ładnie pachnie. Dokupiłam drugi, bo wpadłam w panikę co zrobię jeśli go zabraknie, a w sklepie nie będzie. Jednym zdaniem- świetny kosmetyk. Ratuje nawet gorszy dzień.
    Zalety:
    • -długotrwały
    • -dobry, żółtawy kolor
    • -nie zatyka porów
    • -kryje sińce pod oczami i nie drażni spojówek
    • -wydajny
    Wady:
    • -mały wybór kolorów
    Używa produktu od:rok lub dłużej
    Wykorzystał/a:kilka opakowań
    Kupił/a w:Inna drogeria

4 osób uznało tą opinię za pomocną
    zuziazu
    18 marca 2015 o 22:21
    zdecydowanie KWC
    najukochańszy krem bb na równi z Lioele Dollish Veil Vita(wersja zielona). mam skórę mieszaną z nawracającymi epizodami ŁZS. zaczynam od plusów: + świetnie kryje(jak na \'niepodkład\') + nie podkreśla suchych skórek(placków przy nawrocie ŁZS) + nie daje uczycia ciężkości + przecudownie się rozprowadza, niemalże jak dobry krem nawilżający + nie zatyka porów + SPF 25 + daje fajne uczucie \\\'nawilżenia\\\' na skórze minusy: właściwie nie wskażę żadnego konkretnego minusa, natomiast mam małe ale do jego trwałości co po części usprawiedliwiam, jednak jest to krem BB, a nie podkład. na twarzy wygląda bardzo estetycznie, ale nie ma też efektu \\\'wow\\\' jak to czasami bywa przy fajnym podkładzie, za te kilka powodów odejmuję te pół gwiazdki, natomiast polecam ten krem z całego serca. Używam tego produktu od: dwóch lat Ilość zużytych opakowań: dwa
    Używa produktu od:nie określono

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    Mag1993
    3 listopada 2017 o 21:11
    3 / 5
    za różowy kolor
    Niestety, ten krem bb miał zbyt różowy kolor, odcinał się na mojej dość ciemnej i żółtej skórze. Bardzo dobrze nawilżał, ale strasznie się po nim świeciłam no i niestety mnie zapychał. Nie polecam go dziewczynom z tłustą skórą - zawiedziecie się. Ja swój oddałam koleżance, która ma bardzo suchą skórę i u niej bardzo dobrze się sprawdził.
    Zalety:
    • spf
    • bardzo dobre nawilżenie
    Wady:
    • beżowo-różowy odcień
    • zapycha
    • skóra szybko się po nim świeci
    Używa produktu od:tydzień
    Wykorzystał/a:jedna próbka
    Kupił/a w:Inna drogeria

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    SekyungRose
    2 lutego 2020 o 1:21
    3 / 5
    Mieszane uczucia
    Mam problem z tym kremem bb. Kupiłam go ponieważ w momencie zakupów prawie wszędzie mój ukochany Snail BB Cream był wyprzedany. Mam SSS - Super Sensitive Skin Syndrome - i tutaj duży plus, nie podrażnił mojej skóry. Skóra po nim wygląda... Naprawdę ładnie, jednak bardzo niekomfortowo się go nosi. W konsystencji przypomina bardziej podkład niż bb, do tego ma nieprzyjemny, chemiczny zapach. Utrzymuje się na skórze od 4 do 7-8 godzin (przy użyciu bazy pod makijaż). Jeśli chodzi o odcień, nie stapia się z naturalnym kolorem skóry tak jak robi to wspomniany przeze mnie wcześniej bb w wersji ślimaczkowej. Zużyje go do końca, jednak na pewno do niego nie wrócę. Mając do wyboru ten, a klasyczny, nie ma się nawet co zastanawiać.
    Zalety:
    • Wydajność
    • Rozświetlenie
    • Nie podrażnia nawet bardzo wrażliwej skóry
    • Nie zapycha aż tak dramatycznie
    Wady:
    • Odcień
    • Zapach
    • Ciężka formuła jak na krem bb

agh_sko
    25 lutego 2019 o 23:29
    1 / 5
    Zdecydowanie NIE
    Po tylu pozytywnych recenzjach jestem naprawdę rozczarowana :( Mam mieszaną cerę ale jeszcze żaden bb krem nie ważył mi się tak szybko i nie ścierał jak ten tutaj.
    Zalety:
    • +Ma ładny beżowy kolor
    • +Dobry filtr
    • +Dobre średnie krycie
    • +Nie uczula
    • +Delikatnie nawilża
    Wady:
    • +/- cena vs jakość
    • - ściera się już po godzinie
    • - waży się ( mam tłusta strefę T)
    • - nie trzyma się na nosie
    • - ciężko wygląda na skórze

KasiaKasia5
    5 września 2017 o 15:17
    Dobry krem BB
    Zdecydowanie najlepszy krem z 4 które testowałam (it's skin prestige i babyface, missh m perfect cover) Rzeczywiście ma rozwarstwiającą się konsystencję, polecam go nakładać pędzlem, a nie beauty blenderem. Wtedy lepiej i równomierniej się rozprowadza, oraz ładnie schodzi z twarzy :)
    Zalety:
    • nawilża
    • dobrze stapia się ze skórą, nie czuc go na twarzy
    • dobry skład
    • dostępna duża (50ml) pojemność
    • SPF
    • zapewnia średni krycie
    Wady:
    • schodzi po 3/4 godzinach (no ale wiadomo, to krem BB)

Lady_Kala
    22 stycznia 2017 o 16:52
    Dobry!
    Kolejny z naprawdę udanych bb: +dopasowana kolorystyka +ładnie stapia się ze skórą +daje efekt mokrego glow, ale można go mocniej przypudrować i będzie matowy +nawilża odczuwalnie skórę +nie podrażnia, nie wysusza skóry, nie robi plam i smug +zapewnia krycie lekko-średnie-no ale to przecież BB Za te pieniądze jak najbardziej warto!

chaeah
    14 stycznia 2017 o 1:15
    Mój ulubiony
    Najlepszy bb jaki miałam do tej pory. Nawilża lepiej niż nie jeden krem. Jak na bb ma dobre krycie, mam na mysli ladne wyrównanie kolorytu, raczej nie zakryje większych niedoskonałości, ale od czego mamy korektor :) Ma gęstą, tlustą konsystencje, przez co rozprowadza sie na prawdę bajecznie (jednak polecam tu gąbeczkę, palce się tu nie sprawdzą), a dodatkowo czujemy, ze nakladamy na twarz krem a nie tapetę. Skóra oddycha, nie zapycha się. Jeśli chodzi o trwałość- przypudrowany trzyma się dosyć ładnie. Kolor również mi odpowiada, jest jasny ale na pewno nie SUPER jasny. Delikatnie rozswietla cerę, dodaje naturalnego blasku :) Minus za wydajność

milagros_costam
    21 kwietnia 2016 o 13:22
    przyzwoity
    Ma kremową konsystencję, trochę dziwną. Nie wiem czy trafiłam na kiepski egzemplarz, ale przy nakładaniu jakby woda oddziela się od reszty produktu i trochę to wszystko "jeździ" po twarzy. Da się to przeżyć, po prostu szybko wcieram krem w twarz. Dobrze nakłada go się gąbeczką. Formuła tego kremu jest jakby trochę tłusta, ale w dobrym sensie. Ładnie łączy się z kremowymi produktami, np. z różem. Kiepsko trzyma się na twarzy i źle utrzymuje na sobie pudrowe produkty. Faktycznie bardzo nawilża i pielęgnuje skórę. Dla suchej cery będzie świetny. Na pewno kupię go jeszcze zimą. Zostawia bardzo świecące wykończenie, więc jeśli ktoś kocha ten "dewy" efekt to będzie wniebowzięty. Wiadomo, trzeba pamiętać, żeby dobrze go zmyć, bo może zapchać pory. Kolor ma bardzo jasny, dla bladziochów będzie super. Podsumowując: dla jasnych pań z suchą cerą, lubiących efekt świetlistej, błyszczącej, prawie mokrej skóry , będzie jak znalazł. Posiadaczki cery mieszanej i tłustej powinny go sobie darować.

sayurinirali
    21 sierpnia 2014 o 16:11
    Świetny!
    Kupiłam z ciekawości, a skończyło się na wielkiej miłości. W pierwszym momencie byłam sceptycznie nastawiona do koloru, jednak niesłusznie. Idealnie stapia się ze skórą, mimo że mam dość ciemną karnację (większość BB sprawiała, że wyglądałam jak latynoska z nałożoną główką porcelanowej laleczki). Kryje bardzo dobrze, nawet moją pociemniałą bliznę po wypadku. Matuje, ale nie sprawia, że mam maskę na twarzy i naprawdę nawilża! Wysuszona od leku skóra była tym faktem zachwycona, a jednocześnie nie spowodował pojawienia się nowych wyprysków i radzi sobie z moją tłustą cerą idealnie. Dodatkowym plusem jest to, że trzyma się bardzo długo i w końcu przestałam nosić w torebce stos kosmetyków "do poprawiania". Ten krem i tusz do rzęs wystarczają mi na cały dzień. Inne kosmetyki są zbędne. Minusem jest zmywanie-jak przy większości BB trzeba się zaopatrzyć w odpowiednie ustrojstwo do demakijażu. Używam tego produktu od: 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego
    Używa produktu od:rok lub dłużej

Produkty podobne