Ole Henriksen, Transform Plus, Phat Glow Facial (Złuszczająca maska do twarzy)

Ole Henriksen, Transform Plus, Phat Glow Facial (Złuszczająca maska do twarzy)

Złuszczająca maska do twarzy która natychmiastowo zwalcza drobne linie, zmarszczki i zaskórniki a także niweluje widoczność porów skóry, jednocześnie nawilżając skórę, pozostawiając ją gładszą i bardziej promienną. Dzięki zawartości kwasu PHA maska wyrównuje koloryt i teksturę skóry. Ponadto sok z brzozy skandynawskiej głęboko nawilża cerę, a zawartość oleju z nasion Chia działa wzmacniająco i odżywiająco. Ekstrakt z bawełny zmiękcza i łagodzi skórę. Natomiast obecność różowej glinki bentonitowej usuwa sebum, zanieczyszczenia i brud.

dojrzała, naczynkowa
przeciw zaczerwienieniom / łagodzące, rozświetlające, na przebarwienia / wybielające, nawilżające
z pompką
lekkie
klasyczne

Ciekawa

Maseczka ma ciekawą konsystencje i kolor gumy do żucia. Efekt jest niesamowity - zero suchych skórek, cera się pięknie błyszczy takim zdrowym blaskiem. Polecam!

Zawiedziona

Jestem bardzo zawiedziona tym produktem. Ogólnie ma spoko opakowanie, fajną konsystencję i w ogóle niby super ale strasznie podraznil mi twarz. Nie wiem czy to kwestia nie przyzwyczajenia do kwasów, czy ogólna wrażliwość ale za każdym razem gdy go stosuję mam czerwoną twarz. Żadnego efektu glow, po prostu burak przez kilka godzin. Na pewno twarz jest gładka po zastosowaniu ale u mnie nic poza tym...