111SKIN, Celestial Black Diamond Eye Mask (Maseczka pod oczy)

111SKIN, Celestial Black Diamond Eye Mask (Maseczka pod oczy)

Cena PLN 55.00

Maseczka Celestial Black Diamond Eye Mask została specjalnie opracowana, aby odmłodzić delikatne okolice oczu – działa odświeżająco, ujędrniająco, rozjaśniająco i nawilżająco. Maseczka działa kompleksowo dzięki silnym składnikom aktywnym: -Syntetyczny czynnik nawilżający (AMF) poprawia nawilżenie; -Retinol wygładza powierzchnię skóry, zmniejsza płytkie i głębsze zmarszczki i wyrównuje koloryt; -Koktajl witaminowy ogranicza przebarwienia

Maseczka pod oczy jest idealna dla skóry dojrzałej oraz dla osób, które często podróżują samolotem i prowadzą intensywne życie nocne.

maski pod oczy
dojrzała, sucha
ujędrniające, nawilżające, liftingujące, wygładzające, rozświetlające
w saszetce
materiałowa / w płatach

Cudeńko

Płatki otrzymałam w kalendarzu Douglas. Sama pewnie bym ich nie kupiła ze względu na wysoką cenę (około 55zl). I zrobiłabym błąd. Ten produkt w zaledwie 20 minut zniwelował cienie i worki pod oczami po nieprzespanej nocy. Świetnie nawilzyl skórę pod oczami. Jestem zachwycona i na pewno kupię ten produkt do zastosowania przed większym wyjściem. Polecam.

Świetne ale za drogie

Produkt znalazłam w okienku kalendarza adwentowego Douglasa. Mam problem z suchą skórą pod oczami - a w związku z tym ze zmarszczkami. Te płatki w 20 minut nawilżyły skórę i wręcz "wyprasowały" zmarszczki. Efekt obłędny ale cena 420zl za 4 pary jest dla mnie zabójcza.

Za takie pieniądze?

Produkt, który praktycznie nic nie robi w cenie złota. Cena za 1 parę płatków to ponad 50 zł, kosmos. Wypróbowałam 2 pary i jestem zniesmaczona.

W sumie nie wiem co musiałyby robić płatki za 50 zł, żeby spełniły oczekiwania, ale przynajmniej więcej niż płatki z drogerii za 5-7 zł. A niestety nic więcej nie robią, a nawet mniej. Płatki efektima dawały przynajmniej efekt rozluźnienia skóry i wyprasowania linii, nawet jeśli chwilowy, to przynajmniej widać było jakikolwiek sens ich stosowania. Tu nic nie widzę. Mogłabym się pochlapać tonikiem i mniej więcej taki sam byłby efekt.

Płatki mają żelową formułę, dobrze się trzymają na skórze. Nasączone są minimalnie. Po nałożeniu, w opakowaniu nie zostaje już nic z produktu.

Efekty-niczym nowe szaty cesarza. Niewidoczne. Nawet z nawilżeniem nie ma szału.

Widzę tu i fajne składniki, które nie mają za bardzo sensu w płatkach. Żeby zobaczyć jakiekolwiek działanie trzeba by używać miesiąc, dwa, codziennie. Biorąc pod uwagę cenę płatków, taniej wyjdzie chirurg :)

Nie polecam, nie widzę sensu używania.