Neutrogena, Bright Boost, SPF30 Gel Fluid (Ochronny żel SPF30)

Neutrogena, Bright Boost, SPF30 Gel Fluid (Ochronny żel SPF30)

Zobacz oferty

ezebra
Średnia ocena: 4.90/5

Natura
Średnia ocena: 0.00/5

makeup.pl
Średnia ocena: 4.70/5

• Polecił(a) bym ten sklep znajomym

Lekka, niezatykająca porów formuła ochronnego żelu SPF 30 zapewnia ochronę przed promieniowaniem UVA/UVB i szkodliwymi czynnikami środowiskowymi. Neoglukozamina pobudza naturalny proces odnowy komórek naskórka, zwalcza oznaki starzenia się skóry i sprawia, że jest rozświetlona i wygląda zdrowo. Działanie kosmetyku potęgują witaminy C i E, antyoksydanty, wspomagające produkcję kolagenu, odpowiadającego za jędrność i elastyczność skóry.

rozświetlające
w tubce
50 – 100ml
boostery

niestety nie kupię ponownie

Kosmetyk ten postanowiłam kupić ponieważ przekonała mnie pozytywna opinia koleżanki. Cała seria wizualnie przypadła mi do gustu i byłam bardzo ciekawa jak się sprawdzi. Dodatkowo udało mu się kupić za dwie dyszki w promocji;)

Zacznę od plusów:
* krem/żel jest lekki i dość wodnisty. Dobrze rozporwadza się po skórze
* ma ładny, lekko różowy kolor. Można zauważyć delikatne drobinki rozświetlające
* bardzo podoba mi się zapach kosmetyku. Utrzymuje się na twarzy przez jakiś czas po nałożeniu
* SPF 30
* rozświetla skórę
* nie zapycha skóry, nie wysusza

Minusy, które go u mnie niestety przekreślają
*rozświetlenie jest bardzo mocne. Skóra bez makijażu bardzo mocno się błyszczy. Rozświetlenie pozostaje widoczne nawet po nałozeniu podkładu
* na mojej miesznej cerze mocno i szybko wyświeca się makijaż
* pozostawia dość mocno klejącą warstwę
* i niestety najgorsze - koszmarnie się roluje na skórze. Nałożony solo troszkę mniej. Ale nałożony na serum już dość mocno.
* dodatkowo bardzo trzeba uważać na aplikowaną ilość. Kropla więcej i kula się na buzi już podczas nakładania
* z makijażem bywa różnie, raz nałoży się ładnie, raz nie. I oczywiście jeśli już to się uda przez cały dzień nie dotykamy twarzy:)

Podsumowując ja nie wrócę do tego kosmetyku. Wydaje mi się, że na cerze suchej może się zachować całkiem przyzwoicie aczkolwiek nie jestem pewna co z tym rolowaniem.

Niby fajny, ale...

Zacznę od minusów - skóra po kremie świeci się, jak dla mnie zbyt mocno, aby pominąć nałożenie pudru. Rozświetlenie jest według mnie zbyt intensywne - mam cerę mieszaną, ale sama z siebie nie świeci się mocno.
Po drugie - produkt sie roluje, więc w ciągu dnia muszę uważać żeby nie dotykać twarzy. Niestety ale aplikacja produktu który roluje się w połączeniu z czymkolwiek albo nawet solo to nic przyjemnego.
Ostatnim małym minusem jest jego rzadka konsystencja, może się wręcz wylać z opakowania. Ale jednocześnie ta konsystencja sprawia, że dobrze się rozprowadza i stapia ze skórą.
Nie zauważyłam, żeby zapychał, co w sumie było dla mnie pozytywnym zaskoczeniem. Mam wrażenie że do rze wpływa na skórę - jest gładka, po prostu dobrze wygląda i nie pojawiają mi się niedoskonałości gdy stosuję ten produkt.
Co do składu trudno mi ocenić, chyba wolałabym produkt bardziej naturalny. Z tego powodu i innych wspomnianych nie wróciłabym do niego.

Rozświetlenie i ochrona SPF

Ochronny zel SPF 30 od Neutrogena Bright Boost z cała seria wygrałam w konkursie na IG.
Zel zamknięty jest w plastikowej tubce o jasnoróżow designie z biała nakrętka. Konsystencja lekka z tysiącami mieniacych się drobinek. Zel dosyć szybko sie wchłania jednak na mojej cerze pozostawia tłusty film. Mimo wszystko używałam go gdy wychodziłam na słońce, gdyz po nocnej pielęgnacji kremem i serum z tej samej serii które zawierają kwasy AHA i PHA musiałam stosować ochronę przed słońcem. Lekkie przypudrowanie i naprawdę niezłe to wyglądało. Zel podobnie jak cała seria w swoim składzie posiada neoglukozamine, kwasy AHA i PHA , antyoksydanty i witaminę C i E. Zel chroni przed słońcem, delikatnie złuszcza , rozświetla cerę i ja nawilza. Po całym dniu na plazy skora nie była obciążona , wyglądała naturalnie i zdrowo. Fajne jest to ze zel posiada najważniejsza ochronę w upalne dni czyli SPF, zwalcza pierwsze oznaki starzenia i z każdym dniem odnawia nasza skore odsłaniając jej naturalne piękno.

Polubiliśmy się!

Nie od dziś wiadomo, że kwestia odpowiedniej ochrony słonecznej skóry twarzy jest niezwykle ważna. Na rynku jest coraz większy wybór produktów z wysokim SPF. Ten żel posiada SPF 30 i w moim przekonaniu jest to optymalna codzienna ochrona, na niezbyt słoneczne dni.

Najbardziej w tym produkcie przekonuje mnie niezwykle lekka i przyjemna konsystencja. Filtr jest całkiem wysoki, ale nie sprawia, że produkt jest na skórze ciężki, czy bieli. Coś, na co musicie zwrócić uwagę przy aplikacji, to umiar. Nie można nałożyć tego żelu zbyt dużo w jednej warstwie. Oczywiście, żeby uzyskać efekt faktycznej ochrony na poziomie SPF 30 nie możemy używać zbyt małej dawki produktu, ale koniecznym jest podzielenie jej na kilka warstw. Inaczej żel ma tendencję do nieestetycznego rolowania się na skórze.

W składzie znajdziemy neoglukozaminę, witaminy C i E oraz antyoksydanty, zatem poza ochroną przed szkodliwym działaniem słońca, żel zapewniam nam też regenreację skóry, odżyweinie i ochronę prze starzeniem się.

Tuż po nałożeniu go na twarz daje świetliste wykończenia, ale zanika ono wraz ze stopniowym wchłanianiem się produktu. Pozostawia na skórze lekko lepką warstwę, ale nie przeszkadza to w żaden sposób w nałożeniu na niego podkładu. Daje radę, jako baza pod ;-)

Ma przyjemny, lekko słodki zapach. Opakowanie to klasyczna tubka z zatrzaskiem.

Polubiliśmy się!

Używa produktu od: próbka

z umiarem

Gel fluid używany z umiarem spełnia swoją funkcję, ale gdy nałożymy trochę za dużo roluje się. Stosowany samodzielnie na skórę wtapia się w nią dając ochronę przeciwsłoneczną, pozostawia taką napinającą skórę warstwę. Konsystencja jakby lekko zastyga na skórze. Przyznam że nałożony na serum podczas nakładania podkładu ponownie zaczyna się rolować. Skórę mam mieszaną z tendencją do przetłuszczania się i taką zapychać potrafi :/. Po przetestowaniu wszystkich kosmetyków z linii Bright Boost jest najsłabszym kosmetykiem. Samodzielny ok ale w towarzystwie innych kosmetyków potrafi sprawiać problemy.

Lekki i przyjemny żel z SPF

Przyznaję z delikatnym zażenowaniem, że do tej pory ochrona przeciwsłoneczna skóry twarzy była dla mnie pojęciem obcym.
Ochronny żel z SPF 30 to ogromny krok do przodu w mojej codziennej pielęgnacji. Jest bardzo lekki, przyjemnie się rozprowadza i jest niesamowicie wydajny. Zdarzyło mi się jednak nałożyć go zbyt grubą warstwę i niestety brzydko się rolował na twarzy w ciągu dnia.
Nie obciąża skóry, daje świetliste wykończenie co mi osobiście bardzo odpowiada. Płaski mat pożegnałam już dawno i czuję się piękniej w drobinkach na skórze.
Przyjemny owocowy zapach umila aplikację kosmetyku.

Nie bieli twarzy.

Nie próbowałam go replikować w ciągu dnia więc nie wiem jak jest z dokładaniem kolejnej warstwy.
Na pewno kupię kolejne opakowania, będę używać przez cały rok, mam nadzieję, że skóra mi za to podziękuje.

Zdecydowanie mój nr 1

Niezwykle ważnym atutem tego kosmetyku jest jego lekka formuła która nie zapycha i nie bieli. Kosmetyk bardzo ładnie pachnie i szybko się wchłania, nie pozostawia lepkiej warstwy. Aplikacja jest równie łatwa. Dlaczego warto wybrać ten produkt spośród innych dostępnych na rynku? Ponieważ zawiera antyoksydanty odpowiedzialne za ochrone przez zanieczyszczeniami. Oczywiście najważniejsza rolą jest ochrona przeciwsłoneczna, jednak wielowymiarowa ochrona mnie przekonuje ostatecznie by po niego sięgać.

Bardzo dobry fluid

Świetnie chroni przed działaniem promienie słonecznych, w końcu moja skóra jest dobrze zabezpieczona przed mocnym wiosennym słońcem, które często wywoływało podrażnienia na mojej twarzy, teraz tego problemu nie mam. Bardzo delikatny ładny zapach.

Fluid rozświetla

Dostalan kosmetyk w ramach testu dla Wizaż jestem bardzo zadowolona z tego produktu, idealnie nadaje się pod makijaż, ma przyjemna konsystencja, zapach, cerą z pięknym delikatnym efektem rozświetlenia, moja skóra i nos bardzo polubiła ten produkt.
Z przyjemnością go używam i będę używać w okresie letnim.

trochę niski filtr, na pochmurne dni

Kosmetyk w zasadzie bardzo przyjemny, tylko niestety filtr dość niski, no ale wiemy o tym od samego początku, więc nie sądzę, że można to zaliczyć jako minus tego produktu - bardziej jako jego cechę. Na pochmurne dni jak znalazł.

Bardzo się polubilismy

Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku, przyjemna konsystencja, zapach,moja skóra i nos bardzo polubiła ten produkt. Używam codziennie od miesiącai wiem, ze ten kosmetyk zostan8e ze mną na dłużej. Z przyjemnością go używam i będę używać w okresie letnim.

Neutrogena, Bright Boost, SPF30 Gel Fluid (Fluid rozświetlający SPF30)

Kiedy pierwszy raz zobaczyłam linię kosmetyków Neutrogena, Bright Boost tj.SPF30 Gel Fluid (Fluid rozświetlający SPF30) powiedziałam wow, moje kolory. Piękne opakowanie, które przyciąga wzrok i chce się w danej chwili użyć produktów. Codzienna chwila dla twarzy to tylko z kosmetykami Neutrogena. Od samego początku czuć intensywne nawilżenie. Dodatkowo wygładzona, skóra staje się aksamitna w dotyku jak również intensywna regeneracja.