Ava, Botanical HiTech, Liftingujący krem do twarzy na dzień

Ava, Botanical HiTech, Liftingujący krem do twarzy na dzień

Fuzja natury i nauki to wyjątkowe rozwiązanie dla osiągnięcia najlepszych efektów pielęgnacji. Innowacyjna receptura:
Taksyfolina – naturalny, czysty antyoksydant o szerokim spektrum działania odmładzającego: liftinguje, wygładza zmarszczki,
napina skórę. Wraz ze śnieżną algą, zielonym kawiorem oraz algą laminarią nawilża i odżywia skórę, zapewnia jej zdecydowanie młodszy wygląd.
Emulsja wielokrotna (woda – olej – woda) zamyka w specjalnej formule aktywne składniki. Chroni je i wydłuża ich działanie.
Nowoczesna technologia Slow Care uwalnia je stopniowo, działając odmładzająco również na głębsze warstwy skóry.
Przełomowa mikronizacja zwiększa wnikanie składników aktywnych w głąb skóry i intensyfikuje efektywność ich działania.

Moja skóra dostała kopa energetycznego i odżywczego

Kurczę, bardzo ciekawy krem! Myślałam, że na rynku było już wszystko, ale to jest totalne zaskoczenie! Nawet nie wiedziałam, że takie technologie jak emulsja wielokrotna czy mikronizacja istnieją ;) Ale mega mnie to zachęciło i zamówiłam cały zestaw – kremy + serum + tonik + mleczko do demakijażu. Lubię działać kompleksowo całą serią, żeby zobaczyć, jakie będzie działanie. Póki co jestem zadowolona, bo moja skóra ewidentnie dostała kopa energetycznego i odżywczego. Wygląda świeżo i lepiej :)